Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mis salongi saaks g le paigaldada
#1
tere

loodan, et kõikidel kõrini pole mu rumalatest küsimustest, kuid olen värske g omanik ja 10 a seda ostu sooritanud juba Smile nüüd kodus ja ilgelt vana sisuga, nii et oleks vaja hea nõu ja jõuga abililisi, et keegi äkki oskab öelda millist armatuuri jne on võimalik installida (kuna g salongi on suht võimatu saada ) ja mis sobiks enamvähem.

Tänud ette

Allan
Vasta
#2
Tean vaid seda et 2001 oli köige suurem salongiuuendus. Enne seda olid töesti suht arhailise moega. Ega neid vist lammarites eriti pole töesti.
Vasta
#3
huvitav kas ml salong ei sobiks just keskkonsool jne
Vasta
#4
(21-12-2014, 10:14 PM)MadBear Kirjutas: huvitav kas ml salong ei sobiks just keskkonsool jne

Ei sobi, ega sobi ka ühegi teise mudeli oma, aga paigaldada saab suure tahtmise ja soovi vaba-aega "kasulikult" sisustada, korral kõike.Eusa_angelEusa_angel

MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
#5
(21-12-2014, 10:14 PM)MadBear Kirjutas: huvitav kas ml salong ei sobiks just keskkonsool jne

Kõike saab sobima panna. Ainult tahtmist peab olema. Ning mune ülevaataja pehmeksrääkimiseks.

Kas poleks lihtsam G realiseerida ja soetada enda silmale/tagumikule enam sobiv liikur?
Vasta
#6
Soov ongi enda järgi sättida auto sellepärast küsisin ka nõu teadjatelt inimestelt mitte ei oota vastuseks, et müü maha. nii lolli vastust ei oskagi kohe kommenteerida. Eusa_wall
kui sain vastuseks et julm aretamine siis otsingi originaal salongi ei põle sellega nii, et aega on

Allan
Vasta
#7
Tere!

Ma tean, et Lätlastel on lammar kus on G-si sees, meilitsi nad väga ei suhtle, plaanin juba mõnda aega ise kohale minna, aga pole veel reisi ette võtnud. Reklaamisid nad end pikalt meie auto24-jas www.jusuauto.lv. Mitmekesi oleks vähe lõbusam/odavam seal ära käia.
Kui keegi on nendega kunagi tegemist teinud v isegi kuulnud neist, võiks kogemusi/kuulujutte jagada.
Vasta
#8
Thumbsup
Vasta
#9
ise olen kah leidnud selle lätlaste lammutuse....kuna endal oleks kah üht jublakat vaja sealt, siis oleksin ehk isegi huviline asjas...Kuigi peaksin uurima, mul võib leiduda ka mõni tuttav kes sealkandis korrapäraselt käib ja saaks kauba peale võtta
Vasta
#10
Eile õhtul otsides leidsin riia juures ka ühe lammutuse kus G sid sees üsna mitu tükki, kirjutasin sinna vaatab kas vastavad saab kontakti ülesse panna kui ei, peab aasta alguses ära käima.

Allan
Vasta
#11
Head uut!

Otsisin ja otsisin ja üles leidsin- https://www.ss.lv/ru/transport/spare-par...rber-back/
Et kui reisi planeerime võiks ka sealt läbi käia. MadBear/Allan ega sa seda sama kohta ei mõelnud? Ega su kirjale ka mingit vastust pole tulnud?


Hääd tervist
Vasta
#12
Tere

Ei olnud see koht ja kirjale pole vastatud, kuid sain veel ühe nr sõbralt samamoodi riia lammutus.

Allan
Vasta
#13
Nonii, asi läheb huvitavamaks- nüüd, koos sinu sõbralt saadud kontaktiga, on siis meil kambapeale kokku kolm kohta, kuhu Riia lähistele tret teha ja üks koht keset lätitWink
Igatahes mingi ajapärast tuleks hakata konkreetsemaid reisiplaane tegema.
Vasta
#14
(03-01-2015, 10:45 AM)joodik manev Kirjutas: Nonii, asi läheb huvitavamaks- nüüd, koos sinu sõbralt saadud kontaktiga, on siis meil kambapeale kokku kolm kohta, kuhu Riia lähistele tret teha ja üks koht keset lätitWink
Igatahes mingi ajapärast tuleks hakata konkreetsemaid reisiplaane tegema.

Head Uut! Kui voimalik,siis teeks palve vormis tellimuse vastava tasu eest tuua sealt suunaka valged klaasid ?
Vasta
#15
(03-01-2015, 10:45 AM)joodik manev Kirjutas: Nonii, asi läheb huvitavamaks- nüüd, koos sinu sõbralt saadud kontaktiga, on siis meil kambapeale kokku kolm kohta, kuhu Riia lähistele tret teha ja üks koht keset lätitWink
Igatahes mingi ajapärast tuleks hakata konkreetsemaid reisiplaane tegema.

Tere.
Kui kellelgi reis plaanitud ja minek kindel, paneks ka endapoolse soovi kaasa.
A)Mind nimelt huvitaks kaks plastmass katet D-piilarites. Ehk kuudi tagakülje akna kõrval on piklikud õhutusavad. Need plastmassid on jäänud võsa kaunistama kuhugi. Kui kellelgi on neid pakkuda- palun!
B)Juhiukse peegli vars. Minu oma irdus pealtpoolt märki. Peegel ise olemas aga mõrane aga klaasisepp paneks sinna uue sisu.
C)Lukulülitusvarre nupuke salongist w460

Arvan,et saame kaubale!

Ps. Samas vedelevad mul 460 esitule restid, mille saan liivaga puhtaks lasta kui kellelgi nende vastu huvi olemas.
53992919
Vasta
#16
Need plastist d piilari katted saab silberist soodsalt. Kahlane, et kasutatuid enam tervelt kätte saab.
Uuri kindlasti silberist neid, ma kunagi ostsin ja imestasin, et hind nii hea on.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#17
(03-01-2015, 01:29 PM)hents99 Kirjutas: Need plastist d piilari katted saab silberist soodsalt. Kahlane, et kasutatuid enam tervelt kätte saab.
Uuri kindlasti silberist neid, ma kunagi ostsin ja imestasin, et hind nii hea on.

Tänud Sulle!
Vasta
#18
Nonii, eelmainitud jusuauto võtab siis tellimusi meilitsi vastu ja toob need ka vajadusel Eestisse- Tallinn v Pärnu, et siis kohapeale minema ei pea, kui hind sobib, tehtagu diil ja kaup tuleb ise kohale.
See teine koht pole veel vastanud.
Vasta
#19
Jusu autoga endal kogemus olemad, julgen soovitada
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W163 Salongi puhuri viga swagiebear 3 302 03-12-2023, 11:25 AM
Viimane postitus: klemm
  W163 salongi ventikas ei tööta Daniel87 2 884 11-08-2021, 08:30 PM
Viimane postitus: T.P.
  K: mis audi-navi süsteem sellel autol on navigator 4 4,863 12-01-2015, 08:43 PM
Viimane postitus: navigator
  W164 salongi tahavaatepeegli valgusdiood tafka 2 3,269 08-06-2013, 06:47 PM
Viimane postitus: munk
  ml 320 salongi filter ? mbml 3 4,339 19-08-2009, 10:19 PM
Viimane postitus: eDiCk
  Kas ja kuidas saaks USA-st tulnud R-klassi kellad euro ühikutesse? rastva 3 3,834 05-12-2008, 10:08 AM
Viimane postitus: alambe
  Tahaks teada mis on G-Mercedes-Benz velgede mõõdud uru 4 5,238 09-03-2008, 12:23 AM
Viimane postitus: Rax888



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne