Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CE 34 AMG
#21
mingi SELLINE variant ta ju ongi -nagu kaks tilka vett
MB C320CDI
Vasta
#22
sm pelle mõtles vast velgi.

aga mis auto kerekujusse puutub, siis mulle tundub, et tiiva kaared on veidi teise kujuga. aga pildid suht kehvad ja ei oska täpselt öelda.
...
Vasta
#23
Tere jälle!

Küsimus: Mis õli panna automaatkasti?
Täna sai õllekõrvale tiba autot nokitud: Roolikarbis kerge lõtk, ei tea mida teha?
Raadiol ei põlenud valgus, sai pirnid ära vahetatud. Üks ukse kõlar küpse.
Ilmselt uut vaja (Võib pakkumisi teha, kuigi Oliverk arvas, et tal võibolla on)
Aaaa, siis selline viga, et pööre (tühikäik) jääb sooja mootoriga vahest peale, lükkad gaasi hoovastiku näpuga tagasi, siis OK!. Pealtnäha aga hoovad ei liigu samal ajal, kui näpuga lükata. Olen harjunud motronic pritsega, see mb k-jetronic tundub nagu tuumafüüsika.

Velgede kohapealt: Tahaks teda, milliseid velgi pakkus AMG konkreetselt sellele mudelile, siis teaks otsustada. (Ei tahaks selliseid, mida sellel ajastul ei olnud)

btw. Sorry, kuna aastalõpp on ülikiire, siis pole saanud pilte teha...

Regards:
Kert
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#24
Roolikarpi saab peale keerata,ettevaatust et liiga palju ei keera.Lase seda pigem kuskil teha,suht s..tt ligi pääseda korralikult.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
kusjuures kui pritsest rääkida, siis AMG asjad peaks päris advanced olema. ja kui ma ei eksi siis enamus amg mootoreid on deforsseeritud. Jaanis kruviks ehk nii mõnegi hobuse juurde kui ta viitsiks tegeleda "vanade autodega"

naise bmw-l oli ka see jama, et gaas jäi peale aegajalt. mitte küll tühikäigul, vaid pidevalt. ntx kahe käigu vahel tulid pöörded jube aeglaselt alla tagasi (manuaalkast). aga tundub, et sõitmisega on sellest üle saadud. arvatavasti on lihtsalt miskid määrded kuskil veidi tahkunud ja vedrud väsind. abiks puhastamine/uus määre.

kontakteeru Imrega vms ja las näpivad veidi roolikarpi ja gaasihoovastikku. Neil seal töö ei maksa ju suurt midagi. Ja minu kogemuse põhjal pole siis suurt üldse midagi võetud, kui tööga hakkama pole saadud.

Eks ta ole oma elunatukese jooksul kõvasti ruuna saanud ja tahab natuke hellust ja hoolitsustSmile

Mul muidu seisab jooks orig. AMG Monoblocke tagatoas. http://everlast.neoon.com/veljepidu on näha millega tegu. Siuksed peaks täitsa rusikas silmaauku olema. Soomest saab neid väidetavalt isegi 500€ eest, kodumaal veidi kallimad. http://www.nettiauto.com ja sealt otsi nettivaraosa.

Aga kuna mul omal plaanis kunagi lähiajal Saksamaale kupeed tooma minna, siis annaks ehk midagi kombineerida. A'la kui toon kupee, millel juba monoblockid all või annab omanikult mõistliku summa eest välja kaubelda. Või kuskilt tee äärest peale peale võtta. Sul ju suveni veel aega mõelda ka.

18" AMG Monoblockid kupee all
...
Vasta
#26
pühadeks auto puhtax.

http://eku.3lite.ee/album26
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#27
tõsiselt ilus kupee on sul mees... kadestan sind. jõudu ja jaksu sulle ta eest hoolitsemiseks...
Vasta
#28
kas see on tõesti sama kupee mis eelmisel aastal peterbuti maanteel enne mingit viadukti kurvalt kraavis/hanges seisis....

muidu igati ponks teine!!! see et ta veel AMG , lisab plusspunkte..... hoia siis korralikult!

Vasta
#29
ilus näeb tõesti välja...akki laenad bodykit-i:biggergrin:
Vasta
#30

Tere jälle!
Vahepeal natuke jälle autot korrastatud, kuid mitte midagi märkimisväärset.
Probleem:
Kuidas töötab ASD. Tundub, et väiksel hool manööverdades jääb ASD peale. (seda mitte koguaeg, aga auto käitub manööverdades, nii nagu differ oleks jäigaks keevitatud). Mis moodi see süsteem töötab?:help:
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#31
peaks olema suht keeruline elektrooniline süsteem, mis siis seal vastavalt asjad ühendab kui libisema kipub... Ei taha mitte mõelda mis sellise asja remont või asendamine maksma võib minna. Kahjuks Autodatas AMG-sid pole ja WIS pole installitud hetkel. Ei saa sisust pdfi teha. Vaatan homme ehk tekitan tavalise ASD sisust pilti. Vaevalt AMG seal midagi väga hirmsat teinud on, kui üldse.

Aga kenakene näeb ta välja küll. Ma ikka sõidan kaunikesti aeglaselt mööda CMFist kui see sõiduk seal ees on - ikkagi nagu minu kupee sportlasest kaksivend Smile
...
Vasta
#32
Tänud!

Loodame, et kevadel veel ilusam. (Poleer, värv, velg) Ei suuda otsustada velgedega. 17 või 18". Eesti teed on nii oksed ja ei tahaks autot väga taburetiks teha. (Üks taburet juba on) ASD kohta sain juba Silberautost nats infot, kuid see süsteemi skeem oleks abiks küll.
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#33
ehh... täna läks kiireks ja hetkel pole enam kaine. esimesel võimalusel. Autodata ajab arvuti täitsa kooma Sad

17 on max... usu mind.. või keda iganes. 18 on juba ropp. st ainult siis kui tuleb superpakkumine. kui soovi on võid minu 17" orig. AMGsid alla proovida. lepime aja kokku ja sõida Kadriorust korra läbi kui maanteed lumised pole. saad kohe aru mis vahe on. hetkel küll vales mõõdus rehvid velgedel - 215 ees 225 taga. õige mõõt kuuri all... siis kui olemasolevad enam sõita ei kannata lähevad alla.
...
Vasta
#34
Tänases "Autolehes" siis pikem jutt sellest autost,päris kena kube ikka.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#35
Lugesin ka seda artiklit aga ei osanud seostada.Veljed tuleks küll välja vahetada.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#36
airfrance1 Kirjutas:kas see on tõesti sama kupee mis eelmisel aastal peterbuti maanteel enne  mingit viadukti kurvalt kraavis/hanges seisis....

mulle ka tundub nii, et see sama auto, millel külg oli sees, ma ei tea kui palju neid AMG kupeesi Eestis on 888 numbriga, aga samasugust AMG kupee 888 *** numbriga taastati Tabasalus, ja oli see august/septmeber (mul oli veel ka kupee Mercedes-Benz)...
Vasta
#37
Olge nüüd rahulikud ON Küll see kupee, mis on avarii teinud.
Autolehte sattus see kodanik P.Päädami palvel. Käis juba tükk aega pinda. Ei jõudnud õigeid velgi alla panna ega autot poleerida.
Mõned pildid, mis lehte ei läinud

http://www.cmf.ee/galerii/thumbnails.php?album=6

To: Andres.
Velgi prooviks alla küll.
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#38
oootoot.. mis see nüüd siis on? milles asi?

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
...
Vasta
#39
Igal asjal oma hind:biggergrin:
Ostan hoopis veljed 17-18" amg style. Pakkumised oodatud.
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#40
Veljed olemas! (Tegelikult juba ammu, aga vahepeal pole olnud aega kirjutada)

Auto hetkel värvimises, siis väike poleer-vaha ja muu pederatsioon ning uued pildid.:hump:

S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Mürts ja Eddie" ehk E500 Limited ja E36 AMG Sm.Tihhonov 82 83,914 11-01-2022, 07:11 PM
Viimane postitus: Ruudi05
  Müüdud MB Cls 63 AMG Shooting Brake, 2014, X218 - Ignar ignar 77 43,095 07-11-2021, 11:12 AM
Viimane postitus: ignar
Smile Mercedes-Benz CL55 AMG, 2006, C215 - Ogadik Ogadik 25 25,671 04-06-2017, 08:59 AM
Viimane postitus: nostromo
  MB E55 AMG, 1998, W210 - Valge välk Valge välk 27 28,646 12-05-2017, 11:35 AM
Viimane postitus: herki
  CL55 AMG velgede taastamine Ogadik 9 7,870 29-11-2016, 08:40 PM
Viimane postitus: Ott
  W202 C36 AMG tommyboy 35 45,700 10-09-2016, 06:19 AM
Viimane postitus: tommyboy
  MB CLK55 AMG, 2001, w208 - tarmot tarmot 14 14,112 10-08-2015, 09:09 AM
Viimane postitus: tarmot
  Mercedes-Benz CE 34 AMG Cobra. Cobra 56 50,359 11-02-2014, 11:25 PM
Viimane postitus: nostromo
  MB (W203) C30 CDi AMG Laulumees 27 25,545 05-01-2014, 12:38 PM
Viimane postitus: 2015c
  MB W203 C32 AMG 2003a - T.P. - auto müüdud T.P. 8 8,332 13-05-2013, 10:43 AM
Viimane postitus: T.P.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne