Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CE 34 AMG
#1
Sai siis soetatud uus pereauto. Sünniaasta 1992, värvus must met. ja salong must nahk. Autol peaks enamus lisad küljes olema, mida see aeg pakuti. Kuna eelmine omanik ei viitsinud eriti auto eest hoolitseda, siis tuli alguses kohe üht-teist kohendada:
Rihma pinguti, taga piduri klotsid, hüro õli lekkis, juhutsvedeliku tasapinna andur, Tuledes kasvas sammal, pamper oli kinnitatud nipukatega (traat-kumm-polt liide-aretussüsteem ei meeldi mulle kuidagi)
Puudu oli sihik, uksed ei käinud korralikult, siit-sealt kruvid puudu jne.
Ülidiselt see ei tekitanud probleeme, sest mootor ja kast toimetavad ülihästi. Spidol 242000, kuid kas see on õige, seda ei tea. Kevadel tuleks teha tiba värviparandusi ja poleerida. Õiged amg veljed peaks ka muretsema. Siis oleks kõik originaal, sest vin koodi päringu peale AMG tehasest tuli pikk jutt auto kohta, mis kõik klappis. ARK-s sai auto arvele CE 34 AMG, 3,4l, 200kw. Kui putaks pesen ja keemilise teen, siis klõpsin mõned pildid.

Auto muidu see sama:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#2
palju õnne Smile
Olen sella auto hingeeluga juba vähem või rohkem kursis ka tänu Oliverkile.
Tahaks muidugi kunagi oma silmaga ka ära näha.
...
Vasta
#3
cmf Kirjutas:Sai siis soetatud uus pereauto.

Ei saa mainimata jätta, et pereautoga just tegu küll pole, aga iseenesest asi ilus küll
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Kena kube,hoia siis hingega.Kuid pereautoks,nujahh,peab ikka väike pere olema.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
et "siis kui kurjad autod talvepuhkusel on" on vaja midagi lahjemat millega ringi kruisida? Hea lapsi lasteaaeda viia? Naisel poes käimiseks? Tongue

Ei tõsiselt - tahaks kangesti oma käpaga katsuda. Anna teada, kui väljanäitusele julged panna.
...
Vasta
#6
Pereauto-ise naeran ka sellepeale. Kevadel ostsin Mazda premacy pereautoks. Aga sellega on eriti õudne sõita, eriti kui teine auto on Porsche 951. Siis sattus see Mercedes-Benz hea hinnaga kätte, ning tuleb Mazda müüki panna. Kuna mersuga on üli hea sõita, siis tuleb leppida sellega, et ruumi on vähe. Pere pole kaa kuigi suur, isegi porgesse mahub ära.:bigsmile:

S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#7
cmf Kirjutas:Pereauto-ise naeran ka sellepeale. Kevadel ostsin Mazda premacy pereautoks. Aga sellega on eriti õudne sõita, eriti kui teine auto on Porsche 951. Siis sattus see Mercedes-Benz hea hinnaga kätte, ning tuleb Mazda müüki panna. Kuna mersuga on üli hea sõita, siis tuleb leppida sellega, et ruumi on vähe. Pere pole kaa kuigi suur, isegi porgesse mahub ära.:bigsmile:

No kui porgesse ära mahub siis võib küll kubet pereautoks pidada vabalt.:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Minule meeldib.:hump:
Oskab ehk keegi lahtiseletada, mida tähendavad need vigurid peeglite külles-palvehelmed, poksikindad jne.
Vasta
#9
Mulle ka meeldib Confusedmile:
Kena ja korralik AMG.
Vasta
#10
rakk Kirjutas:Minule meeldib.:hump:
Oskab ehk keegi lahtiseletada, mida tähendavad need vigurid peeglite külles-palvehelmed, poksikindad jne.

Krt teab,ehk oli mingi venelase auto kunagi.Neile meeldib aeg-ajalt selliseid vidinaid riputada,väike ikoon käib ka tavaliselt asja juurde.

Vanas foorumis oli kunagi sellest autost pikalt juttu,seda on Eesti pinnal mõned korrad müüdud.Otsisin,ei suutnud enam leida.
See ei tähenda,et see auto nüüd halb oleks,kuid väike äratundmisrõõm mul ikka:mingi talv (eelmine vist) Võsult tulles oli see auto Piibe maantee viadukti juures kurvalt kahe rea vahel lumehanges sügavalt,mingi klaas oli ka katki kui õieti mäletan.Kuid kes teeb sellel juhtub,mida see pehme lumi ikka MB-le teeb.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
Tõeline maasikas [Pilt: love.gif]
Kube on lihtsalt hea, eriti veel kui see on AMG :cool_rsvd:
Turbo
Vasta
#12
Aitähh Gre,ju siis lohakalt otsisin.
Tõestust sai ka mu venelaste teooria,tundub.


Müüja

Denis
Tallinn


Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Üldiselt poksikindaid enam peegli küljes ei ole. Üritan selle kullakese eest sama moodi hoolitseda nagu Porge eest. See auto peab jääma originaali.
Keegi võiks öelda, millised veljed peaks kevadel hankima.
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#14
Gre Kirjutas:Selline on klassikaline
selle ajastu AMG

7.5J x 17 ET 42, tyre size 225/45

[Pilt: B66020086-405.jpg]
http://www.isogreen.ee/
Vasta
#15
kuidas võtta. Need on natuke uuemad, mis sa Gre pakkusid.

LINK1
LINK2
...
Vasta
#16
Anc, need sinu pakutud on alla 90ndate omad, Gre pakutud on õigemad
MB C320CDI
Vasta
#17
kõigepealt peab tõdema, et tõesti väga ilus auto sul! Kuid uudishimu ei luba küsimata jätta: kui mälu mind ei peta siis nägin seda autot üks pool aastat tagasi ringi sõitmas põhimõtteliselt ilma parema küljeta Tongue kas ise tegid korda või tegi eelmine omanik ja kuidas tulemus on? kas sai sirgeks?

edu
taff
Vasta
#18
Mingi SELLINE variant on kah olemas... ?
Kuigi mulle endale meeldivad need eelnevalt pakutud rohkem Rolleyes

Edit: Velgedest siis jutt...
Turbo
Vasta
#19
to taff:

Auto oli enne mind korda tehtud, Taga tiib on okselt värvitud, aga Muidu ei saa küll midagi aru. Arvestades, et vanad liistud olid pagasnikus- polnud vist pauk kuigi hull. Jalamatide alt on kõik originaal. Taga tiib tuleb korralikult ära värvida ja ongi ok. Vahetatud on uks ja klaas.

S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
Vasta
#20
Edu sulle selle autoga,päris kena asi on,eriti kui uus peremees hoolas on.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Mürts ja Eddie" ehk E500 Limited ja E36 AMG Sm.Tihhonov 82 83,976 11-01-2022, 07:11 PM
Viimane postitus: Ruudi05
  Müüdud MB Cls 63 AMG Shooting Brake, 2014, X218 - Ignar ignar 77 43,122 07-11-2021, 11:12 AM
Viimane postitus: ignar
Smile Mercedes-Benz CL55 AMG, 2006, C215 - Ogadik Ogadik 25 25,693 04-06-2017, 08:59 AM
Viimane postitus: nostromo
  MB E55 AMG, 1998, W210 - Valge välk Valge välk 27 28,687 12-05-2017, 11:35 AM
Viimane postitus: herki
  CL55 AMG velgede taastamine Ogadik 9 7,882 29-11-2016, 08:40 PM
Viimane postitus: Ott
  W202 C36 AMG tommyboy 35 45,720 10-09-2016, 06:19 AM
Viimane postitus: tommyboy
  MB CLK55 AMG, 2001, w208 - tarmot tarmot 14 14,115 10-08-2015, 09:09 AM
Viimane postitus: tarmot
  Mercedes-Benz CE 34 AMG Cobra. Cobra 56 50,389 11-02-2014, 11:25 PM
Viimane postitus: nostromo
  MB (W203) C30 CDi AMG Laulumees 27 25,548 05-01-2014, 12:38 PM
Viimane postitus: 2015c
  MB W203 C32 AMG 2003a - T.P. - auto müüdud T.P. 8 8,337 13-05-2013, 10:43 AM
Viimane postitus: T.P.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne