Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
teema lukus
#1
teema lukus
♦190E♦
Vasta
#2
Ma arvan et sa ei taha Silberauto arvet näha isegi kui seda 15" velge saaks taastada.

Lihtsam vast uus tellida kui neid veel kuskil laos või jahtida ebayst kasutatuna.
Vasta
#3
Mul on üks sõber kes ära teeks ehk, kui huvi kiri postkasti.
Vasta
#4
Viska pilk sellele lingile võibolla on abi

http://www.autohooldus.ee/velgede-taastamine
Vasta
#5
Aitäh kõigile abilistele! Smile
♦190E♦
Vasta
#6
Lihtsalt huvipärast tahaks pärast teada, kas taastati?
Näeb küll selline kuusakoski kandidaadi moodi välja.
Vasta
#7
(10-05-2014, 07:03 PM)kentq Kirjutas: Lihtsalt huvipärast tahaks pärast teada, kas taastati?
Näeb küll selline kuusakoski kandidaadi moodi välja.

Flamenko ei taastanud, Gekkon ei taastanud, Silberautost küsisin, kas on neil järsku taastamis-võimalused või, kas saaks uut, nad ütlesid ei, siis pakkusid mingit kohta kuskil väljaspool Tallinnat.
Üks Drewauto vms. firm pakkus 60-70€ +KM ja tehakse korda, aga millegipärast ma arvan, et tulemus poleks väga hea.
Ehk kellegil teie tuttavatest omab sellist 15' Originaal AMG Monoblock velge ja tahab müüa 50€ -ga ?
♦190E♦
Vasta
#8
Piltide pealt väga jube ei paista. Vii Saku-sse Ago Kulli juurde, ta teeb selle sul ilusti sirgex ja oskab tõenäoliselt ka mõistliku hinnaga värvijat soovitada.

Ago Kulli
+3725136807
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#9
Nõmmel sirgestab velgi Elari , olen näinud lexuse ulmeharuldast velge , mis toodi kohale sisuliselt 3 osana .
Velg sai väga ilusaks ja sirgeks .

Kontakti saab Elariga siit Smile
Vasta
#10
Soovitan ka Agot. Hea töö, kuigi vähe otsese ütlemisega vend on.

Arvesta, et sõltuvalt tegeliku kõveruse iseloomust võib õgvendamise hind minna ka kolmekohaliseks ja võib tekkida vajadus keevitada. Selgub töö käigus.

Palju see velg ebays üldse maksab? Äkki on odavam mõni kolmene "jooks" soetada, kui postid sedamoodi ette jooksma kipuvad...
Vasta
#11
(16-04-2014, 11:55 AM)Estish Kirjutas: käisin GEKKONis, seal öeldi, et nad ei saa seda sirgeks teha, veljega pandi vastu posti 100km/h tunnis.

Pigem võib nende juttu tõlkida nii: "ma saame selle kord teha küll, aga see töö pole teie jaoks majanduslikult mõttekas"

Kas ma saan õigesti aru, et peale selle ventiili juures oleva mõlgi on ka 30 kraadi vasakult mingi terve serv üsna pikalt lahti rebitud?
(ehk see serv uuesti õhku pidama saada, peab ikka pikalt seksima)
Eks neil on kogemusi, et kui 100-150€ teha hinnapakkumine remondiks, siis kuuleb vastuseks vaid sõimu, et krdi lollakad, ma saan selle raha eest uue vms.

Mistõttu soovitan samuti ringi vaadata, ehk leiab kasutatatud velje. (d)
(või jooksu)
See pole ju mingi hull haruldus ning tehase valu on ikkagi parem, kui keevitatud, sepistatud, painutatud ja värvitud asi.
Ja sellises mahus taastusremont on kahtlane isegi näiteks selle hinnaklassi velgede puhul, sest need on koopiad.
(jep, minusugune autopede annab endale aru, et see 15 tolli vana ja ORIGINAAL AMG on hulga väärtuslikum asi, kui uus hiina koopia, aga tavaline autokasutaja ilmselt nii ei mõtle)

.

Vasta
#12
Vat kus vana teema käima tõmmatud. Samas kiitus serverile kus pildid veel alles ja ega värsked sirgestajate kontaktid ka paha tee. Ise käisin kunagi Lasnas äkki rehvi-hunt-is, tegid mu sepistatud Keskin-i kenasti sirgeks. Muidugi ei old nii kõver ka.
Vasta
#13
https://www.okidoki.ee/item/amg-r15-originaal/6792457/
Siin jooks 15 tolliseid saada. Kahjuks muidugi on tegemist uuemate velgedega kui teema algatajal. Enne ühinemist (AMG ja MB) toodetud kraam on ilma triipudeta logol.

EDIT: Ei taibanud vaadata kui vana teemaga tegemist on. Vabandan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne