Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w210 eelsüüte küsimus
#1
Tere! mure siis järgimne armatuuris ei lähe eelsüüte tuld polema ja auto ei lähe toole. kontrollitud eleed koik korras samuti üks eelsüüte küünal läbi ja arvatavasti eelmine omanik tukksi keeranud ja nüüd siis selline jama ,et läks pooleks,et nüüd siis küsimus kuidas ta sealt kätte saada. autoks siis 220d aut 96a. ja kas kui üks küünal läbi siis auto toole ei peaks minema
Vasta
#2
Seda ka kontrollisid, kas tervetele küünaldele tuleb vool peale?
Vasta
#3
(09-04-2014, 07:10 PM)igiliikur Kirjutas: Seda ka kontrollisid, kas tervetele küünaldele tuleb vool peale?
kuunlaid kokku 4 ja teistele tuli peale sai kontrollitud ,,kas siis toesti auto ei lahe toole kui uks kuunal tal labi

Vasta
#4
(09-04-2014, 07:23 PM)marek1983 Kirjutas:
(09-04-2014, 07:10 PM)igiliikur Kirjutas: Seda ka kontrollisid, kas tervetele küünaldele tuleb vool peale?
kuunlaid kokku 4 ja teistele tuli peale sai kontrollitud ,,kas siis toesti auto ei lahe toole kui uks kuunal tal labi

Ühe küünla pärast peaks ta ikka käima minema või siis vähemalt lubama. Ma just eile veendusin, et kui kõik küünlad ei tööta, siis käima ei saa. Mul oli lambist eelsüüte relee kaitse läbi läinud ja täielik 0, ei luba ka.
Lisaks. Koduste vahenditega murdunud küünla kättesaamine on paras jama. Ma tegin seda talvel esimest korda ja enam ei teeks. Muidugi mine tea, nüüd on asi selge, igavusest võiks ilmselt veel jebida Eusa_clap
Vasta
#5
(09-04-2014, 07:48 PM)igiliikur Kirjutas:
(09-04-2014, 07:23 PM)marek1983 Kirjutas:
(09-04-2014, 07:10 PM)igiliikur Kirjutas: Seda ka kontrollisid, kas tervetele küünaldele tuleb vool peale?
kuunlaid kokku 4 ja teistele tuli peale sai kontrollitud ,,kas siis toesti auto ei lahe toole kui uks kuunal tal labi

Ühe küünla pärast peaks ta ikka käima minema või siis vähemalt lubama. Ma just eile veendusin, et kui kõik küünlad ei tööta, siis käima ei saa. Mul oli lambist eelsüüte relee kaitse läbi läinud ja täielik 0, ei luba ka.
Lisaks. Koduste vahenditega murdunud küünla kättesaamine on paras jama. Ma tegin seda talvel esimest korda ja enam ei teeks. Muidugi mine tea, nüüd on asi selge, igavusest võiks ilmselt veel jebida Eusa_clap
mul ainult käiab ja ei luba ka nagu miskit kus see eelsuute relee kaitse voiks asuda. ja mis moodi see väljakookimine sealt valja nagi ehk kuidas siis katte said. ja kusjuures imelik oligi mul see,et kulmastpeast ei visanud mul ultse armatuuri eel s tulukest polema kui mootor oli soe siis viskas tulukese ette ja pidin mingi 30sek ootama millal kustus. ehk siis ikka jareldan,et asi selles kuunlas kuid jh kas toesti voimalik siis ,et uks kuunal pees ja enam ei lahe toole

Vasta
#6
Foorumi otsing ei andnud tulemusi? Mulle nagu tundub, et relee ei toimeta. Ma muidugi Mercedes-Benz diisli hingeelu väga veel ei tea, aga volks-audil hakkab eelsüüte tuli vilkuma, kui küünal läbi on...
Minul on relee kaitse relee küljes(3,0D).
Mul palju pilte pole, aga telefonist mõne ikka leidsin.

Niisiis.

Küünla kätte saamiseks on vaja küünla sisu välja puurida. Ja see on suht kõvast materjalist, tavalised puurid võid kohe minema visata. Ma ostsin Würdist mingi happe ja pommikindlad Unibrow need toimisid väga hästi Thumbsup
Küünla sisu on vaja päris täpselt otse välja puurida, sest sinna on hiljem vaja vint lõigata.

Mina kasutasin ühte õhukses seinaga toru, et puuri tsentris hoida. Kõige suurem probleem on sellise vastava torukese leidmine.

[Pilt: IMG_20140210_125031.jpg]
Igatahes augu ma sisse sain. Vindi lõikasin ka. Sinna sisse on siis vaja keerata keermelatt ja vaikselt mutriga välja meelitama hakata.

[Pilt: IMG_20140210_133535.jpg]

Lõpuks ma ta ikka kätte sain:

[Pilt: IMG_20140215_165048.jpg]
Vasta
#7
(09-04-2014, 09:03 PM)igiliikur Kirjutas: Foorumi otsing ei andnud tulemusi? Mulle nagu tundub, et relee ei toimeta. Ma muidugi Mercedes-Benz diisli hingeelu väga veel ei tea, aga volks-audil hakkab eelsüüte tuli vilkuma, kui küünal läbi on...
Minul on relee kaitse relee küljes(3,0D).
Mul palju pilte pole, aga telefonist mõne ikka leidsin.

Niisiis.

Küünla kätte saamiseks on vaja küünla sisu välja puurida. Ja see on suht kõvast materjalist, tavalised puurid võid kohe minema visata. Ma ostsin Würdist mingi happe ja pommikindlad Unibrow need toimisid väga hästi Thumbsup
Küünla sisu on vaja päris täpselt otse välja puurida, sest sinna on hiljem vaja vint lõigata.

Mina kasutasin ühte õhukses seinaga toru, et puuri tsentris hoida. Kõige suurem probleem on sellise vastava torukese leidmine.

[Pilt: IMG_20140210_125031.jpg]
Igatahes augu ma sisse sain. Vindi lõikasin ka. Sinna sisse on siis vaja keerata keermelatt ja vaikselt mutriga välja meelitama hakata.

[Pilt: IMG_20140210_133535.jpg]

Lõpuks ma ta ikka kätte sain:

[Pilt: IMG_20140215_165048.jpg]

mul küll veidi keerulisem mul mootor ikka autopealEusa_drool
nii puurid mul olema,samuti ehk leiab selle pisikese tsenter toru,aga mul vist jaab see hoog osake ehk see vaike pulk sinna ette,aga teen proovi ehk onnestub ja kui ei onnestu siis vast moistus otsas ja eks tuleb kuhugi viia kus osatakse tehaThumbsup
aga teen ka homme mone pildi mis seisus ta mul on. eks tuleb üks jebijii pikk päevDoubt
Vasta
#8
(09-04-2014, 09:25 PM)marek1983 Kirjutas:
(09-04-2014, 09:03 PM)igiliikur Kirjutas: Foorumi otsing ei andnud tulemusi? Mulle nagu tundub, et relee ei toimeta. Ma muidugi Mercedes-Benz diisli hingeelu väga veel ei tea, aga volks-audil hakkab eelsüüte tuli vilkuma, kui küünal läbi on...
Minul on relee kaitse relee küljes(3,0D).
Mul palju pilte pole, aga telefonist mõne ikka leidsin.

Niisiis.

Küünla kätte saamiseks on vaja küünla sisu välja puurida. Ja see on suht kõvast materjalist, tavalised puurid võid kohe minema visata. Ma ostsin Würdist mingi happe ja pommikindlad Unibrow need toimisid väga hästi Thumbsup
Küünla sisu on vaja päris täpselt otse välja puurida, sest sinna on hiljem vaja vint lõigata.

Mina kasutasin ühte õhukses seinaga toru, et puuri tsentris hoida. Kõige suurem probleem on sellise vastava torukese leidmine.

[Pilt: IMG_20140210_125031.jpg]
Igatahes augu ma sisse sain. Vindi lõikasin ka. Sinna sisse on siis vaja keerata keermelatt ja vaikselt mutriga välja meelitama hakata.

[Pilt: IMG_20140210_133535.jpg]

Lõpuks ma ta ikka kätte sain:

[Pilt: IMG_20140215_165048.jpg]

mul küll veidi keerulisem mul mootor ikka autopealEusa_drool
nii puurid mul olema,samuti ehk leiab selle pisikese tsenter toru,aga mul vist jaab see hoog osake ehk see vaike pulk sinna ette,aga teen proovi ehk onnestub ja kui ei onnestu siis vast moistus otsas ja eks tuleb kuhugi viia kus osatakse tehaThumbsup
aga teen ka homme mone pildi mis seisus ta mul on. eks tuleb üks jebijii pikk päevDoubt

tundub siiski,et ei saa asjast asja... kas nüüd siis toesti jaab ule vaid mootor siis laiali lammutada
Vasta
#9
(10-04-2014, 05:58 PM)marek1983 Kirjutas: ...
tundub siiski,et ei saa asjast asja... kas nüüd siis toesti jaab ule vaid mootor siis laiali lammutada

Kas Lesveni või mõne teise lõhutud küünalde eemaldamise priboore omava töökoja teenuste kasutamine käib kõvasti ego pihta? Natuke otsingut oleks selle kurva teema ilmselt avanud...

Aga võib muidugi alati võtta kaane maha ja ise pureerides selle rikkuda. Või viia suvalise vandi juurde ja loota, et ta satub teadma MB remondi eripärasid.Eusa_angel
Vasta
#10
(11-04-2014, 08:16 AM)v6sa Kirjutas:
(10-04-2014, 05:58 PM)marek1983 Kirjutas: ...
tundub siiski,et ei saa asjast asja... kas nüüd siis toesti jaab ule vaid mootor siis laiali lammutada

Kas Lesveni või mõne teise lõhutud küünalde eemaldamise priboore omava töökoja teenuste kasutamine käib kõvasti ego pihta? Natuke otsingut oleks selle kurva teema ilmselt avanud...

Aga võib muidugi alati võtta kaane maha ja ise pureerides selle rikkuda. Või viia suvalise vandi juurde ja loota, et ta satub teadma MB remondi eripärasid.Eusa_angel
viiks küll,aga kuna auto asub tlnst siiski 70km eemal siis nagu pole nii lihtne,aga mul siiski küsimus kas ta siis toesti ei lahe toole kui see üks küünal seal läbi on. eelmine ohtu proovides läks toole ja kui oli vaja hommikul toole minna siis oli koik ja rohkem ei lainud. paraku pole ka yhtegi tarka juhtmega venda kuskilt votta kes suudaks arvuti jargi lukata.
Vasta
#11
Minu kogemus ütleb, et tööle läheb ka siis kui ainult üks küünal töötab. Eelmine talv oli mul kolm küünalt läbi ja läks ikka tööle peale 20sek käiamist. Bmw ei tahtnud käima minna kui üks küünal läbi oli, Mercedes-Benz peaks ikka minema.
Vasta
#12
(11-04-2014, 09:16 AM)Ercotec Kirjutas: Minu kogemus ütleb, et tööle läheb ka siis kui ainult üks küünal töötab. Eelmine talv oli mul kolm küünalt läbi ja läks ikka tööle peale 20sek käiamist. Bmw ei tahtnud käima minna kui üks küünal läbi oli, Mercedes-Benz peaks ikka minema.
nii sain nüüd tööle...nimelt oli viga ühes kaitsmes mis oli 30a ja samuti sai relee üle kontrollitud seal sees oli halb kontakt. ja hetkel siis läheb käima nagu pomm Unibrow
kuigi nüüd siis üks poolik eelsuute küünal sees kinni ja eks peab kuskilt abi otsima kes valja puuriks
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W212 .2009 universaal küsimus lisapiduritule led osaliselt pime krist112 1 376 16-04-2023, 01:03 PM
Viimane postitus: krist112
  W212 E350 2011 - Bluetooth ja rataste tasakaalustamise küsimus chrishere 5 591 27-11-2022, 11:05 PM
Viimane postitus: väikemees
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 298 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 709 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 475 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 880 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 669 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 14,101 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 949 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,879 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne