Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
190E 2.8 M104 1992 ja W116 280SEL Austraalia - Paul
#41
Kuna mu teema siin foorumis väga aktiivne ei ole, siis otsustasin, et ehk ei hakka ka päris uut teemat tegema. Nimelt olen tulnud mõneks ajaks töö- ja puhkusreisile Austraaliasse ning võtnud siit ligi ka oma esimese S-klassi. Lugu algas kui silmasin kohalikus Facebooki ostu-müügi grupis Mercedest, ei jäänud pikemalt peatuma kuna hoidsin silma peal parasjagu W124'del ja W202'del. Hinnaks oli siis $500. Umbes nädalake hiljem nägin teda uuesti ja hinnaks juba kõigest $350. Hakkasin asja veidi lähemalt uurima ning selgus, et auto on kaks aastat starteri vea tõttu seisnud ja pool sellest ajast farmis väljas puu all. Kohale jõudes oli pilt päris nutune, kuid teades, et Mercedesel vaatad ikka kõigepealt kere ja siis alles tehnikat, tuli tehing ikkagi ära teha. Kuna auto asus kodust umbes 50km kaugusel ning "nööriga" autot Austraalias pukseerida ei tohi, pakkus farmer välja täitsa niisama laenata oma sõbra autotreilerit. Väike Mitsubishi, mis väga illegaalselt suurt käru ja rasket Mercedest vedama pidi hakkama, ei teinud peale käru õigesti balansseerimist, aga teist nägugi ning sõit võis alata. Peale esimest pesu tuli välja üks väga korralik auto, superilusa nahksisu ning uskumatult korraliku kere. Nii imelik kui see ka ei ole, siis autod Austraalias ei roosteta. Ka W210’d näevad kõik välja nagu tehasest tulnud. Murekohaks on siin hoopis pleekimine ning ka minu W116’el on kapotilt lakk peaaegu täiesti maha pleeking ning ka mujal pleekimise jälgi. Esimese asjana sai ostetud aku ning vaadatud kuhu voolud jõuavad ja kuhu mitte. Esimeseks probleemiks sai sodist kinni jäänud kütusepump. Kakkusin välja ka bensiinipaagi ning pesin ja loputasin puhtaks. Tellisin kohe ebay kaudu uue pumba ning filtri. Veel ilma kütuseta võtit keerates tuli välja positiivne uudis, et starteril ei olegi miskit viga ning ajab vaevaliselt, kuid siiski mootorit ringi. Võtsin maha küünlad ning kontrollisin kas kõigis ka säde sees, tuli välja, et säde on superilus ning proovisin eetriga kas mootor ka pauku teeb. Käivitades turtsatas masin kohe käima ning käis oma sekundid kuniks eeter kollektorist otsas. Järgmiseks tuli välja, et veepump ei käi ringi ja on kinni jäänud. Selleks võtsin maha radiaatori ning ventilaatori, sest M110 mootoril on ventilaator veepumba rulli otsas, natuke meelitades hakkas pump jälle vabalt ringi käima. Tekst sai pikk, aga siiamaani me vanakese elluäratamisega jõudnud oleme. Ees on veel kütusepump, filter ja paak tagasi panna, kõik pidurid üle vaadata ja õhutada ning õliga uuesti täita. Samuti tuleb vahetada kõik vedelikud ja ehk siis näebki juba kuidas auto omal jõul liigub. Natuke pildimaterjali ka siia ning sõber on tegemas kogu üritusest ka videoseeriad. Tänud selle eest Ericule ning abimees Androle.

Selliste piltide põhjal sai teda vaatama mindud.

[Pilt: 17425906_1839714862983629_4145987004063094323_n.jpg]
[Pilt: 17426196_1839714839650298_7078436627160112818_n.jpg]
[Pilt: 17498499_1839714852983630_7570444272026946181_n.jpg]

Transportimise hetkel.

[Pilt: IMG_1267.PNG]

Ja pärast esimest pesu. Üritan veel sisust ka paremaid pilte teha.

[Pilt: IMG_1277.JPG]
[Pilt: IMG_1276.JPG]
[Pilt: IMG_1275.JPG]
[Pilt: IMG_1278.JPG]
[Pilt: IMG_1283.JPG]
[Pilt: IMG_1279.JPG]

Ja loomulikult igas õõnsuses kimbutavad ka poole käelaba suurused ämblikud, mis teeb projekti kohe palju põnevamaks.

[Pilt: IMG_1287.jpg]
Vasta
#42
W116 on 1 ilusamaid üldse-jõudu ja hoia kursis kuidas elluäratamine edeneb. Kui roostet pole siis poleerimisega peaks juba üsna heaks saama:

Vasta
#43
Väga lahe lugemine! Nii ilus SEL ja odav ka! Kus kandis Austraalias oled? Ma viimased kaks aastat ümber Austraaliat meres tööl käisin, Sydney lemmik!
Vasta
#44
Asun sellises väikses linnas nagu Griffith, umbes Melbourne ja Sydney vahel. Kui juba lakk on maas, siis vist poleerida ei tasu?
Klõpsutasin veel masinast väheke pilte juurde, sest teinud pole eriti rohkem midagi. Sain enamvähem puhta paagi tagasi autosse koos uue filtriga, nüüd ootan veel bensiinipumpa ning võikski ehk juba esimese päris käivitusegi teha. Ehk oskab keegi anda nõu mida teha päikesest pragunenud armatuurlauaga ja mida panna pudestunud istmesisude asemele. Samuti ei suuda ma anda nime roolivõimu pumba all asetsevale "pumbale", konditsioneeripump ei ole, genekas ei ole, hüdropump ei ole, roolivõimu pumba all, ühtegi voolikut-toru külge ei lähe ning ka teda vedav rihm on eemaldatud.
Internet ütleb, et airpump, aga ei saa mina aru mille jaoks.

Pilte ka.

[Pilt: 96278-IMG_1309.jpg]
[Pilt: 58544-IMG_1311.JPG]
[Pilt: 95257-IMG_1318.JPG]
[Pilt: 83227-IMG_1319.JPG]
[Pilt: 79755-IMG_1325.JPG]
[Pilt: 98795-IMG_1321.jpg]
[Pilt: 63848-IMG_1324.JPG]
[Pilt: 86355-IMG_1326.jpg]
[Pilt: 95997-IMG_1331.jpg][Pilt: 93976-IMG_1316.JPG]
[Pilt: 49573-IMG_1333.JPG]
[Pilt: 96794-IMG_1342.JPG]
[Pilt: 62899-IMG_1346.JPG]
[Pilt: 74826-IMG_1345.jpg]
[Pilt: 29299-IMG_1343.JPG]
[Pilt: 79266-IMG_1338.JPG]
[Pilt: 69596-IMG_1334.JPG]
Vasta
#45
Airpump, tuntud ka kui smogpump on peamiselt USA-s ja paistab et ka Austraalias 70-ndatel kasutusel olnud vidin puhtamate heitgaaside saavutamisex. Et pumpab teatud pöördevahemikus väljalaskesse värsket õhku, et soodustada gaaside järelpõlemist. Umbes nii vist toimib kui õigesti mäletan.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#46
Ja nagu ikka mersul. Saad juba masina käima ja sõitagi paar päeva, kui hakkavad kimbutama probleemid. Kõik algas kui sõitsin teise pikema otsa, nimelt tööle ehk umbes 35km. Poolel teel kulus tutikas genekarihm mündipaksuseks, sest seda pannes ei pingutanud ma teda kaks korda ja ilmselt hakkas libisema ja kulus nii õhukeseks kuni enam laadimist ei olnud. Sain küll akuvooluga tööle ära, kuid seal ta ka lõpuks ära suri. Järgmine päev lähen, aga rõõmsalt jälle tööjuurde, et vahetan genekarihma ära ja sõidan autoga koju tagasi. Kõik oli ilus, rihm vahetatud, krokodillidega veidi laadimist ja käima ning minekut. Sain umbes 10km sõita, kuni tunned, et masinal enam jõudu pole ja gaasi andmine ei anna midagi, hakkas justkui pooma ning kuni poos kiiruse nii maha et pidin tee äärde peatuma. Tee ääres jäi ta tühikäigul lonkama ning gaasi andes ainult puterdas ja puristas, aga pöördeid üle 1200-1500rpmi ei tõsta. Mõtlen, et kontrollin siis laadimist. 1200 pöörde juures 13.3v, tundub nagu vähevõitu. Heaküll, jätan korra seisma ja proovin uuesti käivitada. Uuesti käivitades probleemi pole, hüppab reipalt käima(akus käivitusvoolu küll ja veel) ja masinal on justkui uus hingamine, pöörded tõusevad ilusti üles ning ka jõudu piisavalt, hakkan sõitma ja rahunesin, et äkki siis köhis ennast puhtaks ja polegi midagi hullu. Kõik korras kuni 5km pärast kiirendades jälle tunnen, et justkui kõik pütid poleks taga ja nii ta samamoodi jälle ära kooles ja jäi tühikäigul teeäärde lonkama. Proovin uuesti sisse-välja lülitamise trikki 10-15 sekundilise pausiga vahepeal ning auto jälle justkui korras. Kuni jälle paari kilomeetri pärast sama jamaga teeääres. Ja nii ma siis sõitsin koju, vahepeal viis korda peatudes ja sisse välja suretades. Kodus võtsin K-jeti küljest pumba pealevoolu kohe maha ja lasin sealt otse bensiini kanistrisse, sest tunne on täpselt selline nagu oleks filter umbes ja pärast veidikest seismist annab jälle läbi ning sõidab oma maa ära, kuniks kütuserõhk vms madal, aga ei. Kütust tuleb kanistrisse etteantud koguses, ehk liiter 25-30 sekundiga nagu ka mootorimanuaalis kirjas. Ei olnud mingeid hüplemisi, ega miskit, ühtlane ilus juga. Siis mõtlesin, et äkki süüteviga. puterdemise ajal eemaldasin ükshaaval küünlajuhtmeid, et kuulda ega mõni ilma sädemeta ole. Kõiki proovides oli igaühega tunda kuidas konkreetne silinder lisaks niigi ebaühtlasele tööle tagant kaob, kuid raibe ikka puterdas. Kütusepump ja filter on uued, paagisisene filter samuti puhas ning kätte saab ilusti. Siit edasi polegi rohkem jõudnud, näppisin veel kõik vaakumvoolikud lahti-kinni, kuid tulemusteta. Ehk on kütusesurve liialt kõrge ning tagasivool umbes, kuigi enne esimesi käivitusi puhusin sellegi läbi ja takistust ei olnud, praegu pole proovinud. Nüüd hakkavad mõtted juba otsa saama, mida või kust edasi vaadata. Eriti imelik on see, et pärast 10-15 sekundilist mootori seismist, hakkab ta jälle veidi ajaks täiesti normaalselt tööle.

Nüüd ma siis olengi temaga paar päeva ainult üle tänava poes piima järel käinud, sest kaugemale ta ühe jutiga väga sõita ei taha. Samas käivitub alati poolest pöördest ja kiiresti-mõtlemata.
Pilte ka õnnetukesest.

[Pilt: 92533-IMG_1401.JPG]
[Pilt: 28399-IMG_1407.JPG]
[Pilt: 54247-IMG_1409.jpg]
[Pilt: 25466-IMG_1425.JPG]
[Pilt: 85586-IMG_1440.JPG]
[Pilt: 49847-IMG_1446.JPG]
Vasta
#47
Siinkohal kahtlustaks generaatori pinge regulaatorit. vanusega surevad ära.
Vasta
#48
Hommikust!

Sügav kummardus selle projekti ette võtmise eest. Olen samuti W116 omanik olnud, milleks oli hästi säilinud lumivalge 280 SE ning julgen väita, et see oli üks mu parimaid autosid. Ehituskvaliteet on lihtsalt fantastiline, tollal valmistati vägevaid autosid.

Mercedes-Benz (ka teised Saksa luksusmargid) on Austraalias ikkagi hoopis teise väärtusega, kui meil. Seal on neid liikluses siiski üsna vähe (suurlinnades veidi rohkem), ning seetõttu on sellise autoga sõitmine päris kõva sõna. Nagu oleks reaalselt elus kuskile jõudnud.

Väike fun fact ka - 280 SEL on tegelikult üks haruldasemaid W116 mudeleid, mida toodeti 7032 autot. Ainult 350 SEL-i tehti vähem, 4266 autot. Isegi 450 SEL 6.9-t tuli tehasest 7380.

Ise olin Austraalias olles idarannikul Rockhamptoni külje all. Kui peaksid sinnakanti sattuma, siis seal on ühes romulas komplektne 450 SEL. Kuigi kardan, et meeletu vahemaa teeb selle külastamise liiga kalliks Icon_razz

Aga soovin edu ja loodan, et motivatsioon ei rauge.
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#49
280 mootoriga autosid on Austraalis suhteliselt palju.Isiklikult arvan,et inimesed kes 80"datel sellist autot suutsid osta ei vaadanud kindlasti 280 poole.Sama lugu w140 kerega,kus 280 on olemas ja suhteliselt vähe esinev.Lihtsalt suur ja raske kere ei käi kokku väikse mootoriga.
See loomulikult arvamus mootorist,mitte teie tegemistest.Igati vägev ettevõtmine,veel enam,et riik suur ja varuosasid leida suhteliselt raskendatud.Mis autoga plaanis teha,kas endale hoida kuniks Austraalias?
Vasta
#50
Tänan väga innustamise eest, kuna motivatsiooni tundub, et läheb mersuga ikka vaja. Mercedes-Benz-usku pööras mind minu isa, kes alati mersudega sõitnud ja meelest ei lähe ikka kunagi see kuidas tatina kõrvalistmel istusin ja isa W140'ga käigukangi asendisse "2" tõmbas ja kickdowniga rehvisuitsu saatel hoovist minema startis. Peale seda kui peres kõik Mercedesed, siis enam muud ei taha. Järjest rohkem hakkab meeldima vanatehnika ja see kuidas need ehitatud on. Kuna eriti veel kogemusi ei ole, sest olen vaid 22-aastane, siis käibki kõik google'i abiga. Samuti ei leia WIS/ASRA'st W116 kohta mitte mingeid manuaale. Ei tea kas nii vanu dokumente siis sinna pole laetud. Mercedes on Austraalias tõesti midagi suursugust ja kui olen hoovipeal autot remontinud, siis nii mõnigi vanem mees on mööda kõndides peatunud ja küsinud luba autot vaadata ja uurinud mis plaanid temaga on ning ainult takka kiitnud.

Autost siis ka. Niiväga projekt ta ei ole, kuid mõtlen, et võiks siin selle kahe aasta jooksul auto ka megasquirti või vemsi peale aretada. Seda enam, et siin jätkub selliste asjade tegemiseks palju rohkem ressurssi ja eestis naljalt sellist raha ülikooli kõrvalt kokku ei aja. Seoses veel sellega, et see auto ikkagi korda teha ja enda omaks jätta olen ka mõlgutanud mõtteid auto eestisse saatmise peale, sest siin tema eest niikuinii väga palju raha ei saa. Parem jätaksin endale ja mis siis, et valetpidi rooliga, ongi teistmoodi. Eestis ei näe enam tänavapildis eriti W140 ja W126'gi rääkimata W116'st. Kõik sõltub loomulikult konteineri hinnast ja palju raha kõrvale pandud on.

Kolasin kõik online poed ja ebay läbi ja eraldi pingeregulaatorit tundub, et Austraalia pinnal ringi ei liigugi. Ebay pakkus saatmist usast, kuid see võtab aega ja tahaks natuke kiiremini asju ajada. Nagu ma aru saan, siis pingeregulaatoris kuluvad ära harjad ja ei ulatu enam võlli vastu. Kiirem lahendus oleks ehk uued harjad osta ning vanade asemele joota. Proovin leida aega, et paari päeva jooksul nüüd regulaator maha võtta ja vaadata mis seisus teine on. Samas tuled ei tuhmu, voolu tundub nagu oleks küll ja veel.

Aga päikest Eestisse senikauaks!
Vasta
#51
Vahetasin pingeregulaatori, kuid tulutult. Mudelipõhiselt ei leidnud, aga kuna paljudel vanadel autodel on samad, siis sain samasuguse ja nüüd laeb vähemalt korralikult, ka tühikäigul ilusti püsivalt 13.7-13.8v. Kuid probleem on ikkagi alles. Kilomeeter sõita ja tuuritada, hakkab gaasi andes tõngutama kuni pead lõpuks täitsa gaas põhjas hoidma, et üldse mingit pööret hoiaks ja siis vajub ka see mõnesaja meetriga nii ära, et pead peatuma ja restarti tegema. Pärast restarti sõidab jälle oma minutid ja hakkab tõngutamine ja puristamine otsast pihta. Eusa_think
Vasta
#52
Hei. Lihtsalt mõte, et sarnaseid sümptomeid põhjustavad ka "konnad paagis". Mootori töötades imetakse sodi mingi aja jooksul kütuse sissevõtu ümber kokku ja kui auto seisab, vajub sodi jälle laiali. Viskan mõtte õhku, sest on selliseid juhuseid ennemgi esinenud.

Edu!

Parimate soovidega,
Tauno
Vasta
#53
Selle mootori/K-Jetroniku A ja O on kütuserõhuregulaator, mis võib Sul seal trikke teha.
Pitlikult öeldes on seal siseneva ja väljuva kütusetoru vahel bi-metallist leht, mis vastavalt mootorist saadavast temperatuurist
reguleerib kütuse läbilaset. Seal peaks olema ka üks pistik kaablile, metall-lehe ümber oli ka mähis, et käivitades rohkem kütust peale antaks.
Ma soovitaks selle lahti keerata ja vaadata, et seal midagi vahel ei oleks.

See elukas https://www.youtube.com/watch?v=65-03E4UXWg
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#54
(09-05-2017, 08:46 AM)Paul Kirjutas: Vahetasin pingeregulaatori, kuid tulutult. Mudelipõhiselt ei leidnud, aga kuna paljudel vanadel autodel on samad, siis sain samasuguse ja nüüd laeb vähemalt korralikult, ka tühikäigul ilusti püsivalt 13.7-13.8v. Kuid probleem on ikkagi alles. Kilomeeter sõita ja tuuritada, hakkab gaasi andes tõngutama kuni pead lõpuks täitsa gaas põhjas hoidma, et üldse mingit pööret hoiaks ja siis vajub ka see mõnesaja meetriga nii ära, et pead peatuma ja restarti tegema. Pärast restarti sõidab jälle oma minutid ja hakkab tõngutamine ja puristamine otsast pihta. Eusa_think

Palju on probleemi ajal pardapinge?
Palju on kütuserõhk?
Vasta
#55
Minul oli w123 samalaadne jama. Asja lahendas Tallinnas Speedster Hannes +372 552 0467
Vasta
#56
Peab vist Hannesele Austraaliasse edasi-tagasi pileti ostma jah, ka minu kutsika tegi ilma mõtlemata korda paar aastat tagasi, niiet kiidusõnad talle! Aga tegelikkuses peangi nüüd hakkama leiutama seadeldist millega kütuserõhku mõõta ja kindlasti vaatama üle selle kütuserõhuregulaatori. Tundub, et seda võiks juba süüdlaseks pidada küll, kuna ega ta hommikuti ja külma mootoriga ka väga hästi käima ei lähe.
Vasta
#57
(09-05-2017, 02:32 PM)evilman Kirjutas: Minul oli w123 samalaadne jama. Asja lahendas Tallinnas Speedster Hannes +372 552 0467

Kas Hannes on tõesti nii lahke inimene, et vastab kõigi muredele läbi telefoni?
Vasta
#58
My bad.. ei lugenud teemat algusest peale. Edu igatahes!
Vasta
#59
Lõpuks, kui olen omale K-jetronicu üksipulgi peaaegu selgeks teinud, sain ka SEL'i võib öelda, et hästi käima. Soetanud olen endale igasugu tehnikat ja tööriistu (AEM lairiba lambda koos kontrolleriga, kütuse rõhukella kit koos erinevate otstega, elektroodkeevitus, pukid, akutrell ja igasugu muud vajalikku). Kõigepealt monteerisin külge lairiba lambda kontrolleri koos Bosch 4.9 anduriga, mis näitas selgelt, et segu on igas asendis ikka väga lahja. AFR näit alati kas skaalalt väljas või sinna 18:1 juurde. Siis veidi aega hiljem saabus Ebay vahendusel kütuse rõhukellakomplekt, mis näitas, et süsteemirõhk on ~5bar ja kontrollrõhk külma mootoriga tõuseb normaalselt alates 1barist kuni peaaegu 4barini. Ehk siis WUR(warm-up regulator) mootoriploki küljes täidab samuti oma eesmärki. Ehk siis mida väiksem on kontrollrõhk seda lihtsamalt saab õhukogust mõõtev taldrik liikuda ning segu on rikkam. Mida suuremaks tõuseb mootori soojenedes kontrollrõhk, seda raskemini liigub ka taldrik alla ning seda lahjem on segu. Aga segu oli ikkagi maru lahja, olin isegi oma uut pumpa korra juba uuesti veel vahetanud. Kuid minu viga oli hoopis tühikäigu õhuklapis mis lahtisesse asendisse kinni oli jäänud ja pahinal mõõtmata õhku mootorisse lasi ning egr- toru mille kollektori poolt pimedaks keevitasin, kuid mille vastus täitsa lahtiseks toruks jäi ning samuti mõõtmata õhku sisse lasi. Sulgesin ajutiselt mõlemad torud ning imeväel hakkas mootor kohe õigesti tööle, käib ilusti piirajani ilma mingisuguse takistuseta ning ei ähvarda enam välja surra. Muidugi oli enne seda takistusi ning olin juba pool toitesüsteemi laiali lammutanud, ühe kütusetoru katki murdnud ning juhtus veel igasugu vana asja lahti võtmisega kaasnevaid muresid. Siiski nüüd näitab ka lambda näit ilusti kiirendades rikkamat segu 1:12-13AFR ning kruiisides umbes 1:15'le, mis on vägagi teretulnud nähtus üle pika aja.


Kui auto "korras" teadsin, et ega seda siin osariigis arvele ei saa oma vanuse, sillaosade pehmusele ning näiteks roolivõimu õli lekkele tõttu. Klaasis on ka juhipoolel väike mõra, mis kohe kõlbmatuks tunnistataks. New South Walesis on päris karm ülevaatus auto registreerimisel ning vaadatakse 2-3 tundi kõikide asjade korrasolekut. Kuna teises osariigis (South Australias) pole ülevaatust üldsegi vaja, otsustasin sinna sõita. Osariigi pealinn Adelaide on 850km kaugusel ning see pidi saama autole esimeseks surveprooviks, et edasi-tagasi elusana kohale jõuda. Et ilma numbriteta registreerimata autoga 850km legaalselt kohale sõita on siin tehtud elu sellejaoks vägagi lihtsaks. Võimalus on võtta registreerimata auto luba, mille jaoks tarvis ainult auto VIN-koodi ja mis lubab sõita aadressist aadressini ning mis läks maksma mulle 4'ks päevaks 22 dollarit. Nii ma siis sinnapoole põrutasin. Poole maa peal pidas mind bensiinijaamas muidugi kinni ka kohalik patrull, uurides kus numbrid on, aga näidates tuuleklaasil sõiduloa kleepekat soovisid aga korravalvurid head teed ja sõit võis jätkuda. Kohale jõudes uuriti ainult vin-koodi ja mootori koodi ning oligi enamvähem kõik. Registreerimisega ning kolme kuu automaksuga taheti raha saada 320 dollarit, sellest 120$
registreerimine ning 200$ automaks. Kui sinna sõites polnud auto vingerpussi mänginud, siis tagasisõites ilma selleta ei saanud. Olin rahulikult öösel kella kolme aeg kulgemas oma viimast kolmesadat kilomeetrit kui lõpetas töö kütusepump. Olin ka just teelõigul kus ei ole eriti levi, autode sagedus tunnis on umbes kaks ja lähima linnani 50km. Õnneks oli üks pump ülearu vahetatud ning ka teadlikult kaasa võetud, arvates. et seda vaja võib minna ja läkski vaja. Tõmbasin tööriided selga ja vahetasin pumba teeääres ära ning sõit võis jätkuda. Õnneks tõi ta mind peale seda ikka koju ära. Tundub, et tuleb pooled varuosad pagasnikus kaasas kanda. Surveproov 1700km oligi edukalt läbitud!

Pikk jutt, sitt jutt. Pilte ka.

[Pilt: 46269-1.JPG]
[Pilt: 35527-2.JPG]
[Pilt: 88264-3.JPG]
[Pilt: 78654-4.JPG]
[Pilt: 43382-5.JPG]
[Pilt: 22746-6.JPG]
[Pilt: 84678-71.JPG]
[Pilt: 34896-7.JPG]
[Pilt: 67684-8.JPG]
[Pilt: 72935-9.JPG]
[Pilt: 46654-10.JPG]
Vasta
#60
Tubli töö ja ilus kajastus. Nüüd ainult tuld torusse!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 190E 2,0B 1983 secman 50 21,054 23-02-2024, 09:13 PM
Viimane postitus: secman
  MB w124 V8 ( 4,2 ) - 1992.a andres23 7 6,122 18-07-2019, 10:43 PM
Viimane postitus: andres23
  W201 190E 1992.a Sportline - bertaviikberg BertaViikberg 14 11,319 04-10-2018, 10:31 PM
Viimane postitus: BertaViikberg
  MB 500E 1992 - evilman evilman 125 110,731 23-09-2018, 11:17 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes benz ce420,1992,berg berg 157 154,990 22-04-2018, 10:20 AM
Viimane postitus: berg
  MB 280SEL 350 ,W108, 1972 Kuldar 8 9,635 21-03-2016, 08:45 PM
Viimane postitus: berg
  Minu 190E 2.5-16V 89.a Kuldar 37 34,414 23-08-2015, 10:31 PM
Viimane postitus: hents99
  W124, CE 230, 1992 - Icecube icecube 39 34,621 16-04-2013, 09:44 AM
Viimane postitus: icecube
  MB 300TD 1992, janek126 janek126 45 49,258 25-11-2012, 08:17 PM
Viimane postitus: janek126
Wink MB 500 SEL, 1992, W140 - Marten Marten 64 73,432 15-11-2012, 10:55 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne