Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G270CDI EGR elektroonilise eemaldamise teemal
#3
Tere taas. Leidsin lõpuks veebist mõne vihje aju asukoha kohta. "Kindalaeka" tagune elu sisaldab siis lisaks muule juhtmepuntrale ka seda olulist konservi.
Ei saa mainimata jätta, et ikka parasjagu tegemist oli see sealt kätte saada. Kuid ilma lahti katkumata seal juhtmemaailmas mingit konkreetset asja otsida küll suht võimatu, sest vajalikud otsad asuvad ka päris ebamugavas kohas.

Üritasin algul juhinduda lingis toodud ML 270CDI juhtmevärvidest ja kontaktinumbritest, kuid see läks üsna kiirelt metsa.

Lingi all oli toodud:
ML270 CDi:

12v = Pin 37, plug 3
EGR signal = Pin 60, plug 3
MAF signal = Pin 24, plug 4

Minu reaalsus:
G 270 CDI:

12v = Pin 37, plug 3 (Y/W)
EGR signal = Pin 50, plug 3 (BLU/Black)
MAF signal = Pin 24, plug 4 (Y/W)

EGR signal juurde lisaks, et plug 3 "pinne" kokku ongi vaid 52 võib olla pani ML juures ka puusse? ajas 6 ja 5 segamini, sest numbrid ikka väga väikesed. Ei tea. Üsna riskantsel viisil tuletasin, et peab olema 50, sest EGRist tuleb just see vajalik värv sini/must ja see 50 asub täpselt 37 kõrval, samas klotsis, ehk siis kollavalge ja sinimust kõrvuti, tundus loogiline, et skeemil on sisendid samas kohas. Tean, et ei kõla väga intelligentselt, aga ma olin seal juba 4 tundi möllanud ja otsustasin sellel kaalutlusel riskida. Tühikäigul siiani vigu pole märku andnud kuigi EGR juhe tagant ära. Homme teeb muud sõidukatsetused Smile

Tegin ka mõned pildid. Katsun mingi hetk üles panna.

Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: G270CDI EGR elektroonilise eemaldamise teemal - Autor: Gandiline - 02-03-2014, 12:25 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  G270cdi, 2006, varuosad jm. Andruzka 4 5,141 20-11-2019, 12:13 PM
Viimane postitus: Andruzka
  ML(G,S) 400 EGR ferdinand 15 14,980 16-10-2014, 05:01 PM
Viimane postitus: ferdinand



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne