Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keskkonsooli poleerimine
#1
Kas Eestis on firmasid, kes tegelevad auto puitdetailide poleerimisega? Oleks vaja poleerida W140 (FL - ühestükis) keskkonsooli puit, aga suvaliste kätte ei usalda.
Vasta
#2
Huvitaks sama asi ja vöiks olla täisteenus et eemaldavad ja panevad ka ise tagasi detailid.
Vasta
#3
(26-01-2014, 09:19 PM)nostromo Kirjutas: Huvitaks sama asi ja vöiks olla täisteenus et eemaldavad ja panevad ka ise tagasi detailid.

Sa tahad midagi võimatut. Sama puuluksep kes poleerib ei lammuta osavalt mercedest.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
(26-01-2014, 05:56 PM)tnz Kirjutas: Kas Eestis on firmasid, kes tegelevad auto puitdetailide poleerimisega? Oleks vaja poleerida W140 (FL - ühestükis) keskkonsooli puit, aga suvaliste kätte ei usalda.
Mina lasin suvalisel puidumehel kes mööblit ja treppe ja mingits sellist mudru teeb teha,jäi täitsa ok! Lihvis kihi maha ja lasi uue laki peale !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#5
Kui suuri pragusid pole, siis kõige lihtsam lasta kvaliteetne kriimukindel lakk peale ja asi jälle pikaks ajaks ilus
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Kas keegi saab enda kogemustest konkreetse lakki soovitada ka?
Vasta
#7
Mina tegin esituled Devorist soetatud kriimukindla lakiga ja olid veel aasta otsa, nagu uued. Eistuled saavad ikka meeletult vatti ja usun, et siis peab ka konsool vastu.

Mina muidugi prooviksin ja kasutaksin ehk kergelt mattlakki, siis ei peegelda niipalju ja näeb soliidsem välja.

Kui kellegil on üle mingi puitdetail ja lubab proovida, võin tasuta ära teha. Saan ise ka kogemuse võrra rikkamaks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
Kunagi sai ühel W126-l puidult lakk maha lihvitud ja uus lakk peale tõmmatud. Jäi küll heledam kui puidulakiga, aga piisavalt uputades jäi päris viisakas tulemus. Kihte sai ikka päris mitu, puit tõmbab kas lakki sisse või midagi, aga kui väga ei tuisuta siis jäävad mingisugused mullid sisse.
[Pilt: 09395241309c44.jpg]
[Pilt: 0940982392a9c4.jpg]
Vasta
#9
Kui ei ole suuri pragusid. saab väga edukalt vesilihviga ja hiljem poleerideks selle uueks. tegin nii enda 124 coupel.

lihvimine ja poleerimine läks max pool tundi, monteerimisaega kahjuks ei mäleta ega midagi rasket ka polnud. Ja tulemus jäi nagu uus.
Plussideks on poleerimisel see et seal on sitaks paks kiht ilusti kivistunud tehaselakki, uuesti lakkides ei pruugi nii head kriimukindlat kihti saavutada. Kui just kõvendiga autolakki peale ei pihusta püstolist.
Et kui kellegil on huvi võib helistada.
Kui nv jõuan võin ühe w210 keskonsooli näidiseks teha.

Juhan
Vasta
#10
Indrek, väga huvitav pakkumine.

Kahju, et ma töökojast nii eemal, muidu paneks posti kutsika käigukanginupu, käigukangiümbrise ja vist oli ka tuhatoosi luugi lakk kehvake. Kui homme kuidagi jõuan, siis otsiks välja need. Lihtsalt küsin, kas on selline võimalus, et saadaksin postiga (SmartPost) ja tagasisaatmise kulu kataks ka ise? Muidugi mingi hinna orientiir võiks ka olla olemas PS-i nt (juttu tegid ühest tasuta detailist, aga ma saadaks mitu) Kui untsu läheb, pole hullu Eusa_angel Vajadusel võin neist pildi teha ja kusagile üles panna
Kui kunagi kokku laduma hakkan, oleks hea riiulipealt ilusad asjad võtta Eusa_think

190@ väga huvitatud
Vasta
#11
Olen mõned korrad w220del ja ka oma w201 puid osi poleerinud ja on väga head saanud.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#12
(31-01-2014, 08:26 PM)190 Kirjutas: Indrek, väga huvitav pakkumine.

Kahju, et ma töökojast nii eemal, muidu paneks posti kutsika käigukanginupu, käigukangiümbrise ja vist oli ka tuhatoosi luugi lakk kehvake. Kui homme kuidagi jõuan, siis otsiks välja need. Lihtsalt küsin, kas on selline võimalus, et saadaksin postiga (SmartPost) ja tagasisaatmise kulu kataks ka ise? Muidugi mingi hinna orientiir võiks ka olla olemas PS-i nt (juttu tegid ühest tasuta detailist, aga ma saadaks mitu) Kui untsu läheb, pole hullu Eusa_angel Vajadusel võin neist pildi teha ja kusagile üles panna
Kui kunagi kokku laduma hakkan, oleks hea riiulipealt ilusad asjad võtta Eusa_think

190@ väga huvitatud

Saada siis kui valmis oled pildid, eks siis vaatame üle
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Poleerimine Madara autopesulas Madara 33/5-kas usaldusväärne koht? nostromo 4 6,670 16-05-2014, 10:47 AM
Viimane postitus: berg
  Poleerimine ja keemiline pesu autopesuteenused 12 6,671 29-05-2008, 11:24 PM
Viimane postitus: autopesuteenused



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne