Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus alamfoorum: Kasutajate sõidukid, mis ei ole MB
#1
Tere kõik huvilised.

Kuna paljud klubi liikmed ja foorumikasutajad omavad peres peale Mercedes-Benzi ka muud tõugu isendeid, siis sai loodud ka alamfoorum just nende rataste tutvustamiseks.

Oleks huvitav teada, mida kõike me veel hindame või olude sunnil kasutameSmile

Teeme ise alguse ka sisse:

http://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=125
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Inimeste edevus on ikka piiritu Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
(07-01-2014, 08:40 PM)Rolz Kirjutas: Inimeste edevus on ikka piiritu Smile

Kas just 5-10 aastat vana mittemersu on just edevus, samas aga huvitav oleks teada, mida liikmed peale õiget automarki ka kasutavad.

Tean, et vähemalt klubi liikmete seas on üsna enamsutel peredel ka muu automark kasutusel
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Tere tulemast 18 aastaste nagade, kolmesed bemmid
Vasta
#5
Õhtust, härrased,

See on mõte ja ei midagi enamat, aga vaadates seni Huviliste ja Liikmete autode alla mahtuvate silmnähtavalt igapäevasõidukite teemasid, on suur tõenäosus, et täiendava hulga igapäevaautode kajastamise korral foorumi keskmine esteetiline kvaliteet pigem langeb. See on ka paratamatus, sest mis käib see kulub ja auto mida kasutatakse palju, ei saa meie kliimas tavaliselt kuigi sageli ja kestvalt väga hea välja näha.

Olen kindel (ja loodan), et nii mõnigi foorumikasutaja on juba nagunii jätnud ja jätab edaspidigi oma pereauto just sel põhjusel siinsel seinalehel kajastamata ka siis kui see täidaks pelgalt MB-ks olemise kriteeriumi.

Lisaks ahvatleb uus rubriik seltskonda, kes üritab kasutada foorumeid varjatult või vähemvarjatult oma auto müügieesmärgil promomiseks, aga ka sotsiaalselt ebaküpseid grafomaane, kes leiavad uue meediumi oma sportrooli- ja lakktuleprojekti kajastamiseks.

Aga need on lihtsalt mõtted.


Parimate soovidega,

Tauno
Vasta
#6
Mina ka ei teeks sellist teemat. Selle jaoks on teised foorumid.
Vasta
#7
Tundub, et foorum hakkab muutuma Eesti vabariigiks ja delfi kommentaariumiks, kus karistatakse neid, kes midagi teha või muuta tahavad, samas tausta teadmata.

Selle alamteema eesmärk ei olnud tehtud mõttega, et kõik huvilised hakkaksid oma tuuningbemmide igapäeva elu kajastama, pigem just seetõttu et anda võimalus kasutajatele kes igapäevaselt Mercedes-Benz kõrval ka muid marke kasutavad, selgitada ja kajastada, miks just selline valik, kui Mercedes-Benz mudelite seast oleks valikut pea kõikidele autojuhtidele.

Peaaegu kõik me siin oleme tulihingelised mersufännid, mina kaasa arvatud, aga ikka leiame end olukorras, kus peame kuskil selgitama, miks ühel hetkel me Mercedes-Benz roolis ei istu. Olen olnud ise olukorras, kus pean Klubi juhatuse liikmena selgitama, miks just selline valik ja seda mitmeid kordi.

See oleks olnud koht, kus selgitusi ja muljeid teistelegi jagada. Kas siis kiita või laita või võrrelda.

Samuti paljud klubiliikmed.

Võiks ju küsida, miks selline olukord tekib, et keegi meist ostab teist marki sõiduvahendi, kas lisaks või isegi ainsaks autoks perre. Aga kõik me elame nii nagu oskame ja arvame endi jaoks parima olevat ja igas olukorras Mercedes-Benz i soetamine ei olegi kõige õigem valik, mis sest et tegu minu jaoks maailma parima automargiga.

Kui mul oleks raha - palju raha, siis ostaksin uue S klassi - nelikveolise AMG mudeli. Ja ma paneksin ka selle siia ülesse ja kiidaksin ja kirjeldaksin ja ma ei tunneks et see tuleks edevusest.

Edevus oleks, kui ostaksin selle ilge pangalaenuga ja jätaksin kuumaksed tasumata, kuna ilmselgelt käib see mulle üle jõu.

Aga kui see arutelu ja lisafoorum juba alguses hakkab kellelegi niipalju segadusi valmistama, siis selle kustutamine on ainult linnukese küsimus.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
"Vaatamata kõikide riikide kultuurierinevustele on siiski nende klubide idee ja mõiste pea identne - koondada klubisse sama automargi austajad, fanaatikud, "hullud", et edasi viia Mercedes-Benz pärandit, esindada selle maailma vanima automargi omadusi ja väljendada oma austust selle motoriseeritud sõiduki vastu, millest sai alguse kaasaegsete autode loomine"

Allikas: http://www.clubmb.ee/

Jäägem selle juurde!
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Iseenesest mõte pole ju paha, aga miks peaks üldse kirjutama mingist muust igapäevaautost nt. Saaks aru, et tegemist on mingi erilise teist marki autoga vms.

Minu arust ei ole isegi MB`de kohta piisavalt normaalseid teemasid....ja ma isiklikult arvan, et iga auto kohta polegi mõtet teemat püstitada.
Ehk huvitavad teemad oleks huvitavatest autodest ja nende taastamisest/arendamisest/ümberehitamisest jne.

Mitte stiilis, et: Väike update, ostsin autole täna klaasipesuvedelikku. Lõhnatu oli teine ja maksis 1.2 eurot.....homme üritan ka paagi ära parandada, sest muidu hea kraam läheb raisku....


Ma olen ise ka pea igast mersust, mis mul on olnud, teema teinud, kuigi tegelikult pole asjal mõtet. Auto pole just eriti eriline ega teistele äge. Jälle mingi vana W124 või W201, mis oli juba eelmisel sajandil unustatud teema....ma ei tea, mis saaks veel muude markidega, õnneks mul neid väga polegi.

Aga foorum pole ka otseselt klubi peegel....vahet pole ju mis foorumil kirjas.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#10
Samas kui lugu mittemercedest oleks selle teema sarnane siis loeks huviga.
Igati 6petlik ja huvitav jälgida.
Arvamus lihtsalt.
Terv.
having trouble having fun...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus Autoseikluse Karikasari – Kesk-Eesti Karikas 2022 Minister 4 594 10-12-2022, 02:35 PM
Viimane postitus: Minister
  Uus autoseikluste sari Tallinnas - Missioon #1 alustab! Minister 0 650 04-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Minister
  Hea uus ja vähetuntud vana muusika. Werewolf 45 33,970 26-07-2020, 03:36 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,829 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Uus sõidukite tehnonõuete määrus sm. pelle 2 2,486 28-08-2019, 07:23 AM
Viimane postitus: indrek
  Mis veljed täpsemalt? raizxc 1 2,169 11-08-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mis on mureks autoomanikul? Kr1bu 5 4,524 15-11-2016, 12:32 PM
Viimane postitus: MB Shop
  Mis (auto) kanaleid Youtubest jälgite / tellite? nostromo 2 3,204 07-10-2016, 09:45 AM
Viimane postitus: OnuPoeg
  Asjad mis liikluses häirivad. Laur 43 30,769 14-12-2013, 03:20 AM
Viimane postitus: Heinar
  Piltmõistatus: mis jubin A klassil see? Karl 7 4,374 18-04-2013, 01:31 AM
Viimane postitus: itbilen



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne