Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ML
#21
saksast müncheni kandist jah siia veeretatud äsja Smile)) ja mis seal pattu salata, et peale kahte aastat hyundai terracani sadulas on see auto ka jahedast peast lausa jumalik Smile))))
Vasta
#22
Ei siis pole muud kui vutt-vutt termostaati vahetama.Sealmaal need hoopis teiste kraadidega arvestatud kui meie kliima tahab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
nu ega siis vist pääse jah, kui et tuleb silber õndsaks teha Smile
Vasta
#24
Asi väga lihtne. CDI ei lähe soojaks sellepärast, et mootori kasutegur on niivõrd suureks aetud. Rohkem energiat läheb ratastesse, ning vähem soojuseks. Sealt te oma väikese kütusekulu saategi. Kõike head ka ei saa Wink
Vasta
#25
h2x0r Kirjutas:Asi väga lihtne. CDI ei lähe soojaks sellepärast, et mootori kasutegur on niivõrd suureks aetud. Rohkem energiat läheb ratastesse, ning vähem soojuseks. Sealt te oma väikese kütusekulu saategi. Kõike head ka ei saa Wink

Just täpselt nii kõlas ka Silberi jutt kui käisin kurtmas.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
Karl Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Asi väga lihtne. CDI ei lähe soojaks sellepärast, et mootori kasutegur on niivõrd suureks aetud. Rohkem energiat läheb ratastesse, ning vähem soojuseks. Sealt te oma väikese kütusekulu saategi. Kõike head ka ei saa Wink

Just täpselt nii kõlas ka Silberi jutt kui käisin kurtmas.

Et siis kellele mugavus istub rohkem kui ökonoomsus, peab valima 5 liitrise bensu mootoriga isendi. Kütust kulub rohkem, aga vähemalt soojaks läheb. Mugavus maksab :lol:
Vasta
#27
krt, siss ikke puhvaika tarvis selga venitada ja ökonoomitamaSmile)
a kas siis silberi ainus jutt oligi, et sorry, a ta lihtsalt ongi sõuke suht suvine või pakuti ka lahendusi ja mis need lahendused ka kohalikus eesti rahas maksid?Smile))
Vasta
#28
kah mersumees Kirjutas:krt, siss ikke puhvaika tarvis selga venitada ja ökonoomitamaSmile)
a kas siis silberi ainus jutt oligi, et sorry, a ta lihtsalt ongi sõuke suht suvine või pakuti ka lahendusi ja mis need lahendused ka kohalikus eesti rahas maksid?Smile))

Mis lahendust neil ikka pakkuda,vana tüübi mootori võivad su autole peale panna kui tahad.:bigsmile:

Vaheta termostaat ära ja eks siis ole näha......
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
ja jah, vana tüübi motoooor oleks kuku küll, jupp odav ja remondist käpad õlised kogu aegSmile
Vasta
#30
ja siis kõik räägivad et 400CDI on hunnik probleeme....
Isegi lisasoojendus välja lülitatuna, läheb väga ilusti soojaks.....5l/100 ka muidugi ei arvestaks...
Üks mugav lahendus ka raadiopuldiga Webasto, mida paigaldatakse ka after-market...väga mugav lahendus..lähed sooja autosse, klaasid puhtad, mootor, salong soe.....see lisasoojendi on ju sama mis webasto..ehk kui webasto peale panna saab selle ka lisasoojendusega kasutada.....Kui keegi tahab paigaldama minna, siis avalikult ei räägi, aga mõnda kohta soovitaks vältida, kultuur jättis tõsiselt soovida....siis küsigu...
Webasto koos paigalduse ja raadiopuldiga läks 21 000.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#31
400 CDI pirakas mootor kahh,küll ta sooja annab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#32
Rolz Kirjutas:ja siis kõik räägivad et 400CDI on hunnik probleeme....
Isegi lisasoojendus välja lülitatuna, läheb väga ilusti soojaks.....5l/100 ka muidugi ei arvestaks...
Üks mugav lahendus ka raadiopuldiga Webasto, mida paigaldatakse ka after-market...väga mugav lahendus..lähed sooja autosse, klaasid puhtad, mootor, salong soe.....see lisasoojendi on ju sama mis webasto..ehk kui webasto peale panna saab selle ka lisasoojendusega kasutada.....Kui keegi tahab paigaldama minna, siis avalikult ei räägi, aga mõnda kohta soovitaks vältida, kultuur jättis tõsiselt soovida....siis küsigu...
Webasto koos paigalduse ja raadiopuldiga läks 21 000.....

noh jah, kui sellele üli ökole mootorile Webasto juurde panna, siis tõeseb otse loomulikult ka kytuse kulu (ei te kyll kui palju). Aga samas soojuse mugavuse ja ökonoomsuse kompromissina oleks öko mootor + webasto igal julul mõistlikum lahendus, kui mite öko mootor Smile
Vasta
#33
Rolz Kirjutas:ja siis kõik räägivad et 400CDI on hunnik probleeme....
Isegi lisasoojendus välja lülitatuna, läheb väga ilusti soojaks.....5l/100 ka muidugi ei arvestaks...
Üks mugav lahendus ka raadiopuldiga Webasto, mida paigaldatakse ka after-market...väga mugav lahendus..lähed sooja autosse, klaasid puhtad, mootor, salong soe.....see lisasoojendi on ju sama mis webasto..ehk kui webasto peale panna saab selle ka lisasoojendusega kasutada.....Kui keegi tahab paigaldama minna, siis avalikult ei räägi, aga mõnda kohta soovitaks vältida, kultuur jättis tõsiselt soovida....siis küsigu...
Webasto koos paigalduse ja raadiopuldiga läks 21 000.....

No minu kogemus seevastu on, et 2,2CDI piuhul lisasoojenduse nupp ei anna praktiliselt midagi juurde maksimaalselt ehk 5-10 kraadi. Siiani pole ma aru saanud, et kumb nupu asend aitab salongi ja kumb mootorit soojendada.

Termostaadi vahatuseks kohe kindaslti ei pea silberisse minema. Imre juures saad samuti orig. termostaadi ja kindlasti koos vahatusega odavamalt.

Aga mis te üldse vingute? Bufaika ei sobi, detsembris 10 kraadi sooja... Milles probleem :lol:
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#34
h2x0r Kirjutas:
Rolz Kirjutas:ja siis kõik räägivad et 400CDI on hunnik probleeme....
Isegi lisasoojendus välja lülitatuna, läheb väga ilusti soojaks.....5l/100 ka muidugi ei arvestaks...
Üks mugav lahendus ka raadiopuldiga Webasto, mida paigaldatakse ka after-market...väga mugav lahendus..lähed sooja autosse, klaasid puhtad, mootor, salong soe.....see lisasoojendi on ju sama mis webasto..ehk kui webasto peale panna saab selle ka lisasoojendusega kasutada.....Kui keegi tahab paigaldama minna, siis avalikult ei räägi, aga mõnda kohta soovitaks vältida, kultuur jättis tõsiselt soovida....siis küsigu...
Webasto koos paigalduse ja raadiopuldiga läks 21 000.....

noh jah, kui sellele üli ökole mootorile Webasto juurde panna, siis tõeseb otse loomulikult ka kytuse kulu (ei te kyll kui palju). Aga samas soojuse mugavuse ja ökonoomsuse kompromissina oleks öko mootor + webasto igal julul mõistlikum lahendus, kui mite öko mootor Smile


Lisasooejndus on täiesti autonoomne süsteem, nagu webasto, ainult ei ole nii kontrollitav ja juhitav.....tead palju diisliga käiv webasto tunnis kütet võtab? Kütusekulu lisaks mina seda ei imetaks igaljuhul......Ja see hommikune mugavus korvab selle kõik mitmekordselt + mitte ühtegi külmkäivitust pole siiani saanud ei G400CDI ega ka 560 SEC...ja arvan, et see loeb ka midagi....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#35
Karl Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Asi väga lihtne. CDI ei lähe soojaks sellepärast, et mootori kasutegur on niivõrd suureks aetud. Rohkem energiat läheb ratastesse, ning vähem soojuseks. Sealt te oma väikese kütusekulu saategi. Kõike head ka ei saa Wink

Just täpselt nii kõlas ka Silberi jutt kui käisin kurtmas.
no ei ole nii mina olen rahul cdi-ga on öko ja on soe ka, mul ei läind bensukas w201 ka nii soojaks
Vasta
#36
et siis selge, et lõpetan hala ja vahetan termoka ära ja kui ta krt siis ka soojaks ei läen vahetan ta kimbu ford sierrade vastuSmile)) nagunii avastasin ka uue häda, kas kellegil on ka sellist janti olnud, et armatuur jonnib??? kui süüte sisse keerad siis spidomeetri osuti võbeleb all. miski hetke pärast rahuneb maha ja jutis. teine versioon on, et seni kuni võbeleb pole ka tahoomeetrit, see osuti seisab paigal ja seda seni kuni spidomeetri osuti võbeleb. sellest et benusnäidik näitab täpselt seda mida ise tahabSmile)))
Vasta
#37
Kasutan ühe mehe sõnu:
Welcome to MB club :lol:

Pean tunnistama, et viimase 9 kuuga on jama olnud rohkem ja kallimalt kui 8a jooksul kokku...

Iseenesest pole midagi hirmkallist olnud aga kogemus näitab, et iga tööd tuleb teha 2-3 korda ja ühe vea parandamiseks tuleb vahetada 2-3 erinevat osa kuni joppab. Ilmselt on tegu liiga keerulise autoga.

Armatuuri puhul alustaksin selle välja kiskimisest ja uuriks kontakte. Minul on näiteks jama välistemp ja kella näiduga - tablood töötavad nagu ise tahavad... Aga paraku pole veel jõudnud süveneda nendesse pisiasjadesse...
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#38
ei nu mis mul selle vastu on, et mb clubis ollaSmile)))
ja seni kuni oletatatvalt on tegu kas armatuuris mõne raja jamaga või külmakaga pole asi hull. vat hulluks läheb siis kui see viga sinna kompuutri kanti kisub.
õõnsaks kisub just seetõttu, et mu lugupeetud eelmine alus ehk kollase rassi kättemaks minestas just kompuutri vea tõttu talvel poola ära ja esmased sümptomid olidki tõsi küll vibelev tahhomeetri osuti ja üleni vilkuv armatuurSmile))))))))) a niipalju olen ma nüüd saksa rauaga juba kodus, et nende tüüpvigadeks vist ongi igasugused külmjooted ja mahapõlenud rajadSmile))
Vasta
#39
Eric Kirjutas:Ei ole siin oletada midagi...krt kust tulevad sellised kuulutjutud et ML ei lähe soojaks ja on jummala pask...eheee need vennikesed kes seda jutu ajavad pole omanud ega ka ei hakka omama sellist sõidu riista sest ta teab et see on sitt auto ja laguneb nii mis jube...Mercedes-Benz ongi jube pask auto ärge ostke...ostke oopel...okei okei läks pisut sõnavtuks...Ma ei tea kuidas teised "ML männid" oma autoga rahul on aga tean oma sõprade ringist viite ML omanikku ja nad on väga rahul...nii ka mina.



Oman ka ise ML ja olen selle autoga ikka vääga rahul, eks vahel ikka miskit ette tuleb aga köik mis liigub see kulub ka:evil:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne