Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w220 käigukast S400cdi.
#1
Tere mure siukene,et kuskilt käigukasti juurest lekib õli(arvatavasti käigukasti õli,tilkub mootori peale).Ma ei ole selles täiesti kindel ja mõõta ei saa.Minu arust on auto kiirendamisel uimase võitu ja nüüd lähiajal nagu kast jõnksaks korra.Kui ta vahetab ennast esimeselt teisele.Kui manuaalselt käiku vahetada on kiirendus super.Täna hakkasin tõsiselt muretsema kuna tundus et tagurpidi käik sisse ei läind korralikult.Käigu kangi aeglaselt R-i kohal edasi tagasi liigutades läks sisse.Asun Eestist eemal ja otsin nii öelda häda abi võimalust,et mitte kasti kahjustada,Eesti tulles lähen koheselt remondimeeste jutule.Kuid autot on vaja igapäevaselt kahjustada ning ma ei tea mis õli seal ennem sees oli.Millist õli ma võiksin osta tanklast ja juurde valada?Täielik õli vahetus ei tuleks hetkel kõne alla.
Vasta
#2
www.hobenool.eu
Vasta
#3
(16-11-2013, 01:31 AM)nostromo Kirjutas: www.hobenool.eu

Ei asu Eestis,täna hommikul juhtus nii,et gaasipedaal lakkas töötamast.Auto käivitub jne,aga gaas ei toimi.Kas mul oleks võimalik endal kuskile pilk heita või on autol täis elektrooniline gaas?On kellegil siuke jama ette tulnud?
Vasta
#4
Tervist,lugu nüüd siukene,et sai käidud peale gaasipedaali mitte töötamist proovimas umbes poole tunni pärast.Panin auto tööle ja kõik toimib pedaal ja kõik.Hakkasin arvama,et äkki oli viga selles,et sai starditud käsipidur peal paar meetrit vb auto tundis ära selle ja lülitas pedaali välja.Terve päeva vurasin ringi ja järgmine päev sai 100m sõidetud.Uuesti sama jama,aga see kord käsipidurit ei puutund.Ootasin veidi,aga ikka mitte midagi.Käisin kõik kaitsmed kapoti alt läbi,kõik olid terved.Siis võtsin immo puldilt patarei välja ja käivitasin autot ja pedaal hakkas jälle tööle.Kas keegi teab on autol mõni vigur mille valesti käitumise tõttu lülitaks ta pedaali välja?Ei ole mõttet siia postitada nt www.silberauto.ee et pöördu sinna.Kuna ei asu Eestis,kodumaale jõudes lähen esimesel võimalusel teenindusse.Aga arvan,et kõik mis on inimkäsi kokku pand on ka remonditav.
Peale selle on auto ringi liigelnud 2nädalat,enne seda seisis kuuaega.
Vasta
#5
Mida te mõtlete pedaali väljalülitamise all? Kas auto liigub, aga pole minekut ning kui põhja paned pedaali siis kiirendab autot väga aeglaselt? Kui nii, siis auto on avariireziimis ning põhjuseid võib olla mitmeid alustades sellest et EGR on kinni ning aju saab valet informatsiooni, õhukogused valed vms.

Parimat,
Andreas
Vasta
#6
(17-11-2013, 06:24 PM)miilo Kirjutas: Aga arvan,et kõik mis on inimkäsi kokku pand on ka remonditav.

See on 100% õige jutt aga.... see eeldab ka teatud abivahendeid: tööriistad, oskused, teadmised, info jne.

Sinu probleemi lahendamist alustatakse veakoodi lugemisega.
Vasta
#7
Pedaali mitte töötamise all mõtlen mitte töötamist,ehk mitte midagi,talla palju jõuad.Ei juhtu mitte midagi.See tuleb nagu välk selgest taevast ja kaob mingi hetk.Aga see on olnud peale esmast käivitamist.Sõidu ajal pole juhtund.leidsin ka kaitsmekarbist mingisuguse ise veetud juhtmetega relee,mis oli kinni teibitud.Kas sellel võib olla mingi seos ei tea.
Vasta
#8
(18-11-2013, 11:35 PM)miilo Kirjutas: Pedaali mitte töötamise all mõtlen mitte töötamist,ehk mitte midagi,talla palju jõuad.Ei juhtu mitte midagi.
...

Jääbki tühikäigule tiksuma?

Kas potekas ikka takistust muudab hoova liigutamisel?
Vasta
#9
Kui kast tilgub, käigud ei lülitu enam korralikult, mingid jamad gaasi pedaaliga.
Milleks siis ikka katsetada ja proovida? Kas tõesti loodad, et läheb iseenesest korda?
Mida kauem katsetad, seda suuremad summad tuleb remondi kohta loovutada.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
(19-11-2013, 09:27 AM)v6sa Kirjutas:
(18-11-2013, 11:35 PM)miilo Kirjutas: Pedaali mitte töötamise all mõtlen mitte töötamist,ehk mitte midagi,talla palju jõuad.Ei juhtu mitte midagi.
...

Jääbki tühikäigule tiksuma?

Kas potekas ikka takistust muudab hoova liigutamisel?
Jah jääbki tiksuma tühikäigul ja takistusi muudab veereda põhimõtteliselt saab tühkäigul oleneb,mis käigu sisse lükkad.Käikude sisse lülituse probleem on kadunud ja proovin sellepärast kuna usun et viga pedaali suhtes on ime lihtne mingi ära oksuteerund kondtakt vms,mis olenevalt ilmas siis märku annab.Olen soomes ja on tarvis jõuludeks koju sõitta jube nadi lugu oleks kui laeval pedaal peaks otsad andma,siingi on vaja liigelda(ei ole kipsimees Big Grin ).Siis kui sai auto ostetud ja vuratud temaga kaks nädalat ei olnd siukest muret selle pedaaliga see on just nüüd välja löönd.Nv on rohkem aega siis teen kindlaks kas see on ikka kasti õli mis tilgub.

Vasta
#11
Soomes on asiseid kohti, kes mersusid tunnevad. Vaata remondi ja diagnostika pakkujate teemasse.

Potekat pead mõõtma siis, kui jame käes on.
Vasta
#12
(19-11-2013, 01:29 PM)v6sa Kirjutas: Soomes on asiseid kohti, kes mersusid tunnevad. Vaata remondi ja diagnostika pakkujate teemasse.

Potekat pead mõõtma siis, kui jame käes on.

Eks mul on endalgi käind peast läbi siit riigist abi leida,aga kus mina asun ei ole spetsiaalselt mb-margi esindust.Tegin teema siia selle mõttega,et äkki kellegil on sama asi juhtund(mingi tüüp viga vms).
Vasta
#13
(19-11-2013, 05:25 PM)miilo Kirjutas: ...
kus mina asun ei ole spetsiaalselt mb-margi esindust.
...

Kus asud? Soomes on mitmed sõltumatud töökojad, kus mõistetakse MB hingehädasid praavitada.
Vasta
#14
Perniö,150km helsingist lähim suurem asula on Salo.
Vasta
#15
Tervist,jällegi meenus siukene asi,et kui auto sai ostetud jäi minu ära oleku tõttu auto kuuks ajaks seisma.Peale seda oli auto immo kiibil saanud patarei tühjaks.Auto ei lasknud kedrata ega midagi aind süüte lubas sisse panna.Nii kui uus patarei sai sisse läks koheselt käima.Täna õhtul käivitades autot ei töötand taas gaasipedaal eile aga töötas laitmatult.Sai koheselt kiibilt patarei ära võetud ja oodatud sekund kaks panin tagasi ja käivitasin uuesti ja autol pedaal töötab.Olen jõudnud oma järeldustega nii kaugele,et asi on kiibis.Pildid siin. http://www.upload.ee/image/3717742/mb_immo_kiip.jpg ja sisemus http://www.upload.ee/image/3717750/mb_immo_kiip1.jpg Kas kõigil w220 kerege mersudel siuksed kiibid või see mingi järelturu värk?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W220 2001 abs tuli V2inoV2nge 4 221 06-05-2024, 04:13 PM
Viimane postitus: MAV
  2001 W220 s600 vasaku süüteploki viga V2inoV2nge 3 196 16-04-2024, 11:26 PM
Viimane postitus: HotPapa
  W220 süütelukk ja ebaühtlane käimine Carmet 1 193 30-01-2024, 05:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W220 vajub alla MAV 1 215 11-12-2023, 12:07 PM
Viimane postitus: siimruz
  w220 2005 õhukompressori relee einar220 0 194 14-11-2023, 12:44 PM
Viimane postitus: einar220
  W220 õhkvedrustus jamab. 2nni 1 377 11-07-2023, 12:14 PM
Viimane postitus: Marksus
  W220 S500 99a kellaploki ekraan ei toimi 2nni 2 636 23-12-2022, 06:14 PM
Viimane postitus: TõnisL
  W220 Keyless go kaardi vahetus icecube 2 411 28-10-2022, 07:02 PM
Viimane postitus: Rolz
  W220 tagatuled MAV 0 433 07-09-2022, 06:26 PM
Viimane postitus: MAV
  O: W220 AMG küljekarbid m2gimartin 2 922 12-05-2022, 06:32 AM
Viimane postitus: m2gimartin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne