Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ML500 kliima juhtplokk
#1
Niisiis probleem ongi selles, et tuleb välja vahetada kliima juhtplokk. Ei ole võimalik puhuva õhu temperatuuri muuta ega ka puhumistugevust jms.
Uurisin E-partsist, et palju selline asi maksta võiks ja hinnaks on 1137.74 EUR. On ideid mida teha peale selle, et see üüratult kallis A-varuosa osta?
Tänades!
Markus.
Vasta
#2
Kelle sõnul?

Tükk on piisavalt kallis, et mittegarantiilise auto puhul võtta ka mitteametlik arvamus, näiteks Kadrinast...Eusa_whistle
Vasta
#3
http://www.ebay.de/itm/Klimasteuerung-Kl...3a84d051fd
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Võsa, minu teada nad tegelevad nüüd ainult kastidega! Vähemalt peale oma viimast kõne nendele sain ma sellise vastuse.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#5
Aitäh kõigile vastuste eest! Rolz mul siiski w163 kui ma ei eksi. Kuidas muidu kas lammaritest tasub uurida? See on kindlaks tehtud, et tegemist siiski kliimaplokiga mis ei funktsioneeri enam.
Vasta
#6
Meil oli jama ML-i hüdraulika plokiga, mille leti hind 1700.- pika kammimise peale leidsin siiski sobiva romulast 100.- euroga. Sõidab siiani! Ellektroonika juppide puhul siiski risk suurem et võid samamoodi vigase saada. Kui seal leti ääres muidugi väga nutust nägu teha siis saab sealt vast ka alla hinda kaubelda! Toona saime me hinna 1400.- euro peale. Pidin ta põhimõtteliselt ära tellima, kuid siis viimasel minutil puht juhuse peale ärkas üks romula ja just neil oli sobiv jupp olemas.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#7
(15-10-2013, 02:53 PM)siimruz Kirjutas: Meil oli jama ML-i hüdraulika plokiga, mille leti hind 1700.- pika kammimise peale leidsin siiski sobiva romulast 100.- euroga. Sõidab siiani! Ellektroonika juppide puhul siiski risk suurem et võid samamoodi vigase saada. Kui seal leti ääres muidugi väga nutust nägu teha siis saab sealt vast ka alla hinda kaubelda! Toona saime me hinna 1400.- euro peale. Pidin ta põhimõtteliselt ära tellima, kuid siis viimasel minutil puht juhuse peale ärkas üks romula ja just neil oli sobiv jupp olemas.

Eks siis peab hakkama lammutusi läbi helistama ja asju uurima. Kiirustama ei hakka kuna jupi hind üsna krõbe. Äkki saksast saab poolmuidu? Eusa_drool
Vasta
#8
Ma ei näe tõesti selgelt, mis generatsiooni ML Sul on.
Kisu välja, vaata tagant tootekood ja ebay.de aitab Sind.
163-e võiks juba ka romulatest leida ka siinmail ju.
http://www.ebay.de/itm/Klima-Klimabedien...5af442e2ff Selline?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
(15-10-2013, 02:47 PM)xML500x Kirjutas: Aitäh kõigile vastuste eest! Rolz mul siiski w163 kui ma ei eksi. Kuidas muidu kas lammaritest tasub uurida? See on kindlaks tehtud, et tegemist siiski kliimaplokiga mis ei funktsioneeri enam.

Kadrinas tuvastati mul omal ajal ühe takisti viga kliimaplokil (W163).
Samas ahelas oli veelgi tarbijaid (kõrvalistuja jalgade juures releed lisasoojendiga ja kaitsmekarbis ventilaator). Kliimaploki enda korrastamise kulu oli jootekolb ja 90 EEK'i. Plokk toimis ja minu teada toimib senini.

T.

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  R320 Kliima Lauri_s 3 2,332 28-07-2020, 07:25 PM
Viimane postitus: madis71
  w163 kliima mure taurts 4 4,648 12-05-2013, 09:05 PM
Viimane postitus: taurts



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne