Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
õhuga reguleeritavad istmed
#1
mul selline küsimus, kas keegi oskab nõu anda....anatoomiline õhuga reguleeritav iste, mil on istme sees on leke...nii, et õhu pump peab(see mis taga istme all)  liigset tööd tegema, et õhku istmes hoida....kas keegi oskab soovitada kedagi, kes istme lahti võtaks ja lekke parandaks....esindusse kogu krempli väljavahetuseks pöörduda kallis vist
aa...auto on 124 kupee
Vasta
#2
Ma loodan sügavalt et ikka ortopeediline iste on sul, mitte anatoomiline iste? (: Esindusee minna on küll viimane samm, seal pole miskit keerulist, hakka aga ise lahkama.......
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
Rolz Kirjutas:Ma loodan sügavalt et ikka ortopeediline iste on sul, mitte anatoomiline iste? (: Esindusee minna on küll viimane samm, seal pole miskit keerulist, hakka aga ise lahkama.......
sul õigus...ortopeedilised istmedConfusedilly:
Vasta
#4
asi korras
Vasta
#5
sauer Kirjutas:asi korras
Lekke põhjus ja mis lahenduse leidsid?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
Lõoke Kirjutas:
sauer Kirjutas:asi korras
Lekke põhjus ja mis lahenduse leidsid?
õhkpadjal oli pisike leke....tuli iste lahti võtta ja ära lappida....on kolm nädalat kestnud...ja vist ei tohiks enam sellest kohast lekkima hakata
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 elektrilised istmed mure karl7 1 1,767 29-03-2019, 05:37 PM
Viimane postitus: stihl
  CLK200 2004a. Ventileeritavad istmed? satan21 0 1,860 02-07-2014, 07:25 PM
Viimane postitus: satan21
  W201. Probleem sooja ōhuga hanas 0 2,034 07-12-2013, 04:58 PM
Viimane postitus: hanas
  ortopeedilised istmed sauer 6 4,273 16-02-2007, 07:47 PM
Viimane postitus: Janter



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne