Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Päevanali
#1
istun mina oma mersusse ja sõidan töölt koju . mingi hetk hoog raugeb ja edasi ainult tühikäigul Unibrow
veakood P1222 ja ei liigu enam kuskile Big Grin
huraaa!!
tellisin just uue pedaali Big Grin ebayst sain 25 raha Smile eestis küsivad 160 soome 400 seeega on oinad ahhh
miks see krdi pedaal ei anna teada et hakkab väsima !!!!
ps kasutatud küll see pedla aa 2007 aasta paukkku pannud masinalt , loodame et ikka toimetab Smile
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#2
Kas mulle tundub või oled sa ühe eriti õnnetu C-klassi otsa sattunud, millel pidevalt uued ja huvitavad asjad lagunevad? Eusa_drool
Vasta
#3
(04-10-2013, 12:32 PM)Iphica Kirjutas: Kas mulle tundub või oled sa ühe eriti õnnetu C-klassi otsa sattunud, millel pidevalt uued ja huvitavad asjad lagunevad? Eusa_drool

vaata ma ise ka olen seda mõtlema hakanud Smile aga kui nyyd kõik need eelnevad jamad kokku lugeda siis ainsaks veaks oli neil ju sitane kaabel, mis oli katki ja mida ei suutnud tuvastada 4 erinevat autoremondi kohta (ikka pidin ise tegema)
ja kuna auto on sõitnud pea pool milli siis mind ei üllata enam sealjuures miski Big Grin
vähemalt ei hakka igav Big Grin ja varsti võin juba põlveotsas hakata C-klassi mersusi remontima Big Grin isegi need jubedad võtmed soetasin Big Grin
ei mina tea miks sakslased ei armasta - või + kruvisid ja tavalise peaga mutreid polte Big Grin
aa egas mul sellega igav ei hakka jah Big Grin vihastamised juba möödas ja kui aus olla siis see jonnipunn (veel jonnib vähem kui naineEusa_danceEusa_dance ) on mulle juba armsaks saanud
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#4
Haha, no seda on tore kuulda Eusa_angel
Ja pool milli juba on korralik läbisõit ka, asjad peavadki veidi lagunema.
Vasta
#5
Eusa_whistle
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne