Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
124 3.0Diisel küsimused
#1
selline küsimus et minul hetkel 80kw mootor aga mis marki see mootor on ?
ja üks tõsine probleem on ka , nimelt auto on automaatkastiga ja kõik käigud käivad nõksuga sisse . milles võib probleem olla ? kas pean ostma uue kasti ? või pääsen mõne jupi vahetamisega ?
Sellised kysimused kuna esimest korda Mercedes-Benz omanik Smile
Tänud
Vasta
#2
OEM603.912 on mootori kood. Kastil midagi vaakumiga seoses...Kas põhja gaasiga on käigu vahetus ok.?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Tänud . kuid põhja gaasiga sama jama .
Vasta
#4
vana omaniku sõnul on aasta juba nii teinud pole hullemaks ega paremaks l2inud
Vasta
#5
reede õhtul kohe viskan pilgu peale Big Grin
Vasta
#6
Kastiga kindlasti: www.hobenool.eu
Vasta
#7
(20-08-2013, 11:07 PM)nostromo Kirjutas: Kastiga kindlasti: www.hobenool.eu

Miks?
Kastil endal ei pruugi midagi viga olla.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Siis jah kui pisem viga mille saab kergemalt korda. Muidu aga tundub et inimesed viivad oma kaste remontida esimesse ettejuhtuvasse kohta kus need ehk veel rohkem peeti keeratakse-seepärast soovitasin kohe nö kindlat kohta kus inimesed saavad aru millega nad tegelevad.
Vasta
#9
90% inimsestest pole võimalust/tahtmist/julgust minna spetsialisti juurde, tundub ka teemaalgataja sellist tüüpi olevat.
MB E320 CDI S211 Avantgarde '04
MB 250D W124 facelift '92 OM602.982 2.9 swap
Vasta
#10
tundub valesti sulle . kuna olen aus ja mersudest ei tea mitte halli haisugi siis pigem teen teema siia ja küsin infot et viga ise korda teha kui võimalus . ühe postituse kohta suht karm hinnangut panna Eusa_wall
Vasta
#11
(22-08-2013, 01:06 PM)NoPowerNoFun Kirjutas: tundub valesti sulle . kuna olen aus ja mersudest ei tea mitte halli haisugi siis pigem teen teema siia ja küsin infot et viga ise korda teha kui võimalus . ühe postituse kohta suht karm hinnangut panna Eusa_wall

Sinu jutt ei tundu mulle just mõistlik. Ühest küljest tunnistad ausalt, et ei tea Mersudest (ilmselt ei ole sa tugev ka teiste autode remondi alal) mitte halli haisugi, aga teisest küljest loodad foorumist saadavate õpetuste abil hakkama saada automaatkasti remontimisega (juppide vahetamisega).
Muidu julge pealehakkamine on pool võituEusa_angel

Vasta
#12
Tükk aega otsisin ja sain vea kätte . viga oli vaakumis ja viga likviteeritud
ja kuna olen autodega tegelenud siis ikkagi lahendan ise probleeme ja väldin teenindusi
Vasta
#13
Tubli!

Miks sa siis harja püsti ajasid kui ma ütlesin paar postitust tagasi, et sa tundud mulle sellisena kes ei käi teeninduste vahet?
MB E320 CDI S211 Avantgarde '04
MB 250D W124 facelift '92 OM602.982 2.9 swap
Vasta
#14
ausalt ma ei viitsi siin vaidlema jääda nüüd mingi tühise asja pärast Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  G ja 124 el. akende mootorite sobivus karuanton 0 1,518 25-05-2016, 11:16 PM
Viimane postitus: karuanton
  MB (w 124, 300D) kõrgsurvepump ja kütusefilter Jureckij 18 9,327 08-05-2015, 03:35 PM
Viimane postitus: Jureckij
  124 CE320 manual, difri probleem wutsdat 0 1,719 04-11-2013, 07:34 PM
Viimane postitus: wutsdat
  mõned algaja küsimused sammal.habe 15 7,641 27-08-2007, 11:45 AM
Viimane postitus: sammal.habe



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne