Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1994 E300TD 4MATIC-u tagaluugile mudelitähiste kleepimine?
#1
Sai siis ostetud Silberist 108eur eest 3 tagaluugi logo:

E300----------------TURBODIESEL
-------------------------4MATIC


kuna müües tehasepoolt eemaldatud kuid mulle meeldib kui need siiski oleks.

Selgus et köik tähed tuleb ükshaaval kleepida. Kuidas saada võim. tehasesarnane lõpptulemus kuna silma järgi neid vist suht raske saada ühele joonele, sirgelt ja ühtlaste vahedega-eriti seda 11-tähelist TURBODIESEL kirja.

Ei tahaks nagu ära ka rikkuda kuna suht kallid teised.
Vasta
#2
(09-08-2013, 09:12 AM)nostromo Kirjutas: Sai siis ostetud Silberist 108eur eest 3 tagaluugi logo:

E300----------------TURBODIESEL
-------------------------4MATIC


kuna müües tehasepoolt eemaldatud kuid mulle meeldib kui need siiski oleks.

Selgus et köik tähed tuleb ükshaaval kleepida. Kuidas saada võim. tehasesarnane lõpptulemus kuna silma järgi neid vist suht raske saada ühele joonele, sirgelt ja ühtlaste vahedega-eriti seda 11-tähelist TURBODIESEL kirja.

Ei tahaks nagu ära ka rikkuda kuna suht kallid teised.

Kleebi maalriteip ette et ühel joonel oleks, tähtede vahelised kaugused saad välja mõõta ja samale maalriteibole kriipsud tõmmata kust maalt mingi täht peab algama. Tähekaugused pead ilmselt mõne teise nelja pealt mõõtma.
Vasta
#3
Spetsidel on veel eriline teip, kus on mõõdud juba peal ning nii paigaldavadki. Ükshaaval tähed tunduvad veidi nõmedamad, kuid minu Volvo ajastu mälestus on, et ühes tükis tekstid on koledad.
Vasta
#4
Tänud nöuannete eestThumbsup Eks peab millalgi aega vötma, aluspinna korralikult ära puhastama ja kuivatama ning rahulikult tegema.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Taastatud: Mercedes-Benz E 320 Avantgarde 4Matic 3.2 165kW tafga007 8 10,291 02-10-2014, 12:08 PM
Viimane postitus: tafga007



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne