Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Märgake kaherattalisi ehk Sass head paranemist.
#1
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...d=66525904


Ehk tegemist siis meie ridadesse kuuluva poisiga....
Head paranemist talle.
Vasta
#2
Head paranemist
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Jama värk, kuid hea, et niigi läks, head paranemist!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Hea, et hing sisse jäi. Ehk praavitab vigastused ka välja...

Vaadates pilte, siis tekkis küsimus: kas kõnealuse tsiklil on ABS? Ei mingit pidurdusjälge...

Õnnetus toimus 50 alas - autol kulub säärasel kiirusel vasakpöördeks vähemalt 4 sekundit... Tsikkel on tabanud paremat esiukse posti - järelikult oli auto juba vastassuunas... Tsiklimees on kiivriga teinud "ämbliku" auto esiklaasi ülanurka ja katusel on lohisemisjälg vaid esikolmandikul. Vist oli tsiklil vähe rohkem, kui 50 sees...Paranoid Samuti on löök olnud piisavalt tugev, et avada mõlemad turvapadjad. Pidi ikka kiirust olema, et napilt paarisajakilone tsikkel säärase löögi anda suutis - padjad ei avane niisama...

Sigadus ikka niimoodi ette keerata.Eusa_doh Mis kellast see Maxima suletaksegi? Vaevalt sinna rinnapiimaasendaja järgi sedamoodi kiirustati...

Tuletan siinkohal tsiklimeestele meelde: füüsikaseadused kehtivad ka teile! Mina autoroolis püüan teid märgata, kuid tehke teie end nähtavaks ja ärge sigatsega liikluses. Pidage meeles: peale avariid tulen mina oma koorikust välja, aga tsiklimees tuleb kanderaamile tõstmiseks esmalt kokku kaapida...

Ma ei oleks nii kuri, kui ma pidevalt ei peaks tegema ruumi mõnele liigselt lõviküpsiseid söönud tsiklimehele, kes arvab end sõitvat hõljukiga või omavat võimet tahkeid kehi vigastuteta läbidaEusa_doh

Kõigile viisakatele tsiklimeestele (ja -naistele!) aga turvalist teed.Ninja
Vasta
#5
Ma üritasin ka siin paar päeva tagasi viisakalt rivis sõita aga mingi rullnokk taksojuht tahtis külge lööma hakata. Kõige ohutum paistabki olema autodest kiiremini ja üksi teel.
Ratas on piisavalt kerge, et sealt ei pruugigi pidurdusjälge tekkida. Ise küll musta jälge märganud pole tugevamal pidurdamisel. Tagumine võtab ju nii lihtsalt ratta blokki.
Ellujäämine on juba hea märk. Küll tervis ka tuleb.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne