Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiline üllatus SEC-i ülevaatusel!
#1
Sai siis paar nädalat tagasi SECi-ga "ülõkaemise"l käidud! Kõik oli nagu normaalne, CH oli nats kõrge, jagajakaan kindasti, ning juhtmed ja küünlad võib-olla, tahavad vahetust. CO-d näitas vabsee 0,001, nii et pea oleamatu, see paljudele probleemne näitaja.
Müstiline üllatus aga tuli tulede kontrollimisel, algul ei saand tegelased ise ka aru, mis pull on, aga hiljem öeldi, et parempoolne esituli omab parempoolse rooliga auto reflektorit või siis kogu esituld, kes seda teab!? Et siis valgusvihk murdub valesti, pidavat pimestama vastutulijad, kusjuures ongi nii, olin tuled ka üsna üles keerand kapoti alt ja paljud vastutulijad, kes pole näind mingi künka tõttu või muul põhjusel mu tulede vahetust, on tõesti täistuled mulle peale tõmmand. Ma ka ju ei tednud, mis põhjusel nad seda teevad ja panin ise ka täistuled neile vastu särama :biggrin:
Ok, suht mõttetu jutt, aga mulle igatahes tuli see päris suure üllatusena, et parempoolsetel autotel ka tuled teistsugused, kuigi nüüd tundub see täiesti loogiline, liiklus ju teisel pool ja lähitulede nurgal, mida korrasolevate tulede korral ka tee peal ilusti näha on, peab ju mingi põhjus ka olema Smile
Igatahes, algul taheti kordus ülevaatusele saata, aga sõbrad tundsid sealseid tegelasi nati, nii et lõpuks keerati tuled alla, viimse piirini, mida see agregaat lubas, millega asja mõõdetakse ning kirjutati mulle aastaks "ülõkaemine" välja!
Seoses sellega, kas kellelgi on SEC-i parempoolset esituld pakkuda ja kui on, siis kui suure raha vastu see vahetada oleks võimalik Smile
Vasta
#2
vast saab klaasi vahetada, vähe lihtsam.
valgust suunab klaas 'vanadel autodel'
Vasta
#3
Jansa, kas kindel, et klaasi vahetusest piisab?
Loogiline ju oleks jah.
Vasta
#4
Kui klaas tule korpuse küljest ära käib, oled kõvasti võidus :)
Ma arvan, et käib :)
Vasta
#5
Käib küll, klambrid lahti ja klaas peaks käes olema.
Vasta
#6
Innu Kirjutas:Jansa, kas kindel, et klaasi vahetusest piisab?
Loogiline ju oleks jah.

Klaasi vahetusest peaks täiesti piisama ja klambritega ta ära käib,vähemalt sedaanil.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
kas pirn on ikka õigesti pesas? :demond:
Vasta
#8
marek Kirjutas:kas pirn on ikka õigesti pesas? :demond:

Hea küsimus,on ka seda juhtunud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
marek Kirjutas:kas pirn on ikka õigesti pesas? :demond:
A kost ma tiiä Confusedmile: St. vaadand pole, aga see aparaat näitas igatahes, et valgusvihk murdus täpselt vastupidi, kui peaks, seepärast ma arvan, et pirn ikka on paigas, aga homme tsekkan üle ka kindlasti. Kui pirn oleks paigast, siis murduks valgusvihk, kuidas juhtub põhimõtteliselt, väike võimalus, et on täpselt nii paigast, et peegelpilti näitaks õigest vihust. A hui teab, kõik võib olla!
Vasta
#10
Karl Kirjutas:Hea küsimus,on ka seda juhtunud.
no kui tõesti peegelpilt, siis eriti ei usu, aga kui linnas ringi vaadata, siis on selliseid juhtumeid väga väga palju, eriti hästi on näha vanakooli mersudel udukatest... vanas foorumus oli siuke smail ka mis hästi iseloomustaks seda, siin kahjuks ple. aga no midagi sellist: Confusedilly:
Vasta
#11
marek kirjutas
Tsitaat:vanas foorumus oli siuke smail ka mis hästi iseloomustaks seda, siin kahjuks ple. aga no midagi sellist Confusedilly:
:bigsmile::biggergrin:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W126 560 sec säde kadunud Nitram 4 3,274 12-05-2018, 02:28 AM
Viimane postitus: Nitram
  500 sec 84a jahutusvedeliku ja termostaadi vahetus? M.E.SEC 10 7,417 19-06-2017, 07:14 AM
Viimane postitus: M.E.SEC
Smile 500 sec c126 reduktor M.E.SEC 1 2,462 12-05-2017, 08:50 PM
Viimane postitus: M.E.SEC
  SEC 117,609€ eest (+ oksjonitasu 21% + KM) Blue Chip 1 2,568 31-08-2012, 05:43 PM
Viimane postitus: nostromo
  Rolz, su SEC on olnud filmis ;) Blue Chip 3 3,631 04-02-2010, 10:36 AM
Viimane postitus: Blue Chip
  Üks väga huvitav sec. 3.0 eesel Ardo 10 7,863 20-07-2009, 10:15 PM
Viimane postitus: hents99
  sec 420 pirrrrnikas 0 1,800 28-10-2008, 04:32 PM
Viimane postitus: pirrrrnikas
Question Sec 420 Infot? Riigimees 6 4,096 15-04-2008, 07:55 PM
Viimane postitus: Riigimees
  W126 SEC heliprojekt... Rolz 1 2,397 03-04-2008, 09:51 AM
Viimane postitus: Blue Chip
  Huvitav SEC s6idufriik 0 1,798 13-10-2007, 08:43 PM
Viimane postitus: s6idufriik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne