Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
See ei tohi korduda...
#1
64 aastat tagasi pandi toime üks räigemaid tegusid, mida inimene teise vastu teha saab...

http://www.postimees.ee/1178446/tunnetamata-jaanud-ang

Mälestagem neid, kes enne koju tagasi jõudmist alla vandusid ja austagem neid, kes end sellest põrgust läbi vedasid.

Kõige kurvem selle asja juures on see, et nimekirjade koostamise ja kontrollimise juures olid agarasti ametis meie oma kaasmaalsed.
Vasta
#2
(25-03-2013, 12:36 PM)v6sa Kirjutas: Kõige kurvem selle asja juures on see, et nimekirjade koostamise ja kontrollimise juures olid agarasti ametis meie oma kaasmaalsed.
Ja nii oleks see ka tänapäeval!

Vasta
#3
(26-03-2013, 12:05 AM)väikemees Kirjutas:
(25-03-2013, 12:36 PM)v6sa Kirjutas: Kõige kurvem selle asja juures on see, et nimekirjade koostamise ja kontrollimise juures olid agarasti ametis meie oma kaasmaalsed.
Ja nii oleks see ka tänapäeval!

Vat see on asi, mis mulle pähe ei mahu.Retard

Küüditamisest riigi tasandil saan aru (kuid ei kiida heaks!) - vaja on säilitada kontroll ja terror hirmu külvamiseks on efektiivne vahend.Paranoid

Ma võin mõista ka seda õnnetut, kellele anti valida: kas läheb Su naine (õde, vend...) või leiad kolm peret enda asemel.Crybaby

Aga ma ei suuda mõista inimesi, kes omakasu pärast lõhkusid pered ja saatsid inimesed surema, saamata tihtipeale mitte mingit kasu sellest...Eusa_wall
Vasta
#4
Meil on aega veel.... ja Eestlasi ka jagub,
eesti hakkab vaikselt muutuma soomeks kus poeg võtab isal käest juhiload jne.Asi see siis kedagi teist kuskil tanki panna,mina ei suuda aru saada nendest värdidest kes ise ei tee ja teistel ei lase ehk jooksevad,kes menti kes kuhu kaebama kui midagi või kellegi tegevus ei meeldi või kahtleb,et äkki teeb midagi kuritegelikku.....tõmbab salasuitsu Eusa_wall

räägin enda kogemusest kui mta külas käis ja esimese küsimusena tuli,et kas saate naabritega hästi läbi ? ja siis hakkasid salasigarette otsima ,mida muidugi polnud Icon_razz aga see värd on mul teada ja ka tema teab seda,et ma tean,kahju on naabrimehest kelle kellad nüüd sahtli vahel.
krt läks läbuks ära,kena päikesepaistelist päeva !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#5
(26-03-2013, 10:02 AM)arcar Kirjutas: Meil on aega veel.... ja Eestlasi ka jagub,
eesti hakkab vaikselt muutuma soomeks kus poeg võtab isal käest juhiload jne.Asi see siis kedagi teist kuskil tanki panna,mina ei suuda aru saada nendest värdidest kes ise ei tee ja teistel ei lase ehk jooksevad,kes menti kes kuhu kaebama kui midagi või kellegi tegevus ei meeldi või kahtleb,et äkki teeb midagi kuritegelikku.....tõmbab salasuitsu Eusa_wall

räägin enda kogemusest kui mta külas käis ja esimese küsimusena tuli,et kas saate naabritega hästi läbi ? ja siis hakkasid salasigarette otsima ,mida muidugi polnud Icon_razz aga see värd on mul teada ja ka tema teab seda,et ma tean,kahju on naabrimehest kelle kellad nüüd sahtli vahel.
krt läks läbuks ära,kena päikesepaistelist päeva !

Siit on kena lahkama asuda, kuna paistab üsna samasugune kaasus toonasele.

Kui nüüd oleks võimalus, siis kas annad naabrimehe üles? Et las "Siperia opettaa..." ? Nii kättemaksuks, kuna ta Sinu kohta miskit kuskil ütles?

MTA ei käi reeglina päris tühja koha pealt.Paranoid Eriti salasigarette otsimas.

Eestlasele on omane väga täpselt teiste tegemistel silma peal hoida, kuid tõmmata saag käima vähimagi teistepoolse huvi korral oma tegemiste vastu. Ning panna ühte patta nii ühiskonna toimimiseks vajalik ühiskondlik kontroll kui pahatahtlik pöösast tundide kaupa nuhkimine.

Ma ei saa jätta utreerimata: tänasele Eestile laiendatuna ei riiva miski omaniku õig(l)ustunnet enam, kui naabri rannakaitsevööndisse püstitatud saun, mille aknast avaneb takistusteta vaade tema endaotsapidi vette ulatuvale terrassile. Selgituseks: ühtviisi ehituskeeluvööndis mõlemadWink

EDIT: Ka see on võimalik vist ainult meil:
http://www.parnupostimees.ee/1181434/par...paga-kokku

Mis liikus selle inimese peas, kes andis käsu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks ei tohi naistele viina anda? Karl 1 2,305 23-02-2006, 07:50 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne