Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V230 tagumine klaasipuhastaja
#1
Tere,
Kas keegi oskab öelda, kus asub Vklassi tagumise kojamehe kaitse, roolialt seda ei leidnud, leidsin sealt esimese oma.

Vasta
#2
(15-03-2013, 05:12 PM)JüriS Kirjutas: Tere,
Kas keegi oskab öelda, kus asub Vklassi tagumise kojamehe kaitse, roolialt seda ei leidnud, leidsin sealt esimese oma.

Guugeldamine andis sellise tulemuse: http://www.benzworld.org/forums/v-class/...-fuse.html
Kui see ei aita, siis võin hommikul vaadata, kus minu V-220 asub. Ehk on sama?
Aga tegelikult arvan ma, et harjad kutud, kui otsid viga, miks kojamees ei tööta.
Vasta
#3

Guugeldamine andis sellise tulemuse: http://www.benzworld.org/forums/v-class/...-fuse.html
Kui see ei aita, siis võin hommikul vaadata, kus minu V-220 asub. Ehk on sama?
Aga tegelikult arvan ma, et harjad kutud, kui otsid viga, miks kojamees ei tööta.
[/quote]

Tänud, Sinu lingi pealt sain veits targemaks, seal näidati, et tagumise kojamehe jaoks on lausa 2 releed. Nüüd jääb veel üle need ülesse leida, nimelt neid kaitsmete karpe pidavat lausa 3 tk olema, üks rooli all aga kus ülejäänud 2 asuvad? Teise koha jaoks pakutakse 2 kohta, kõrvalistuja istme all (kuidas ligi saab?) või siis kindalaeka all kuskil. Ühesõnaga segane värk.
Ehk oskad asja selgitada, oleksin väga tänulik.
Vasta
#4
Tagumise kojamehe võll kogub endaümber jama ja "kitib" kinni.
Sa peaks vaatama kas sinna pistikusse üldse voolu tuleb.
(eemalda tagaluugi plastikkate ja mootor 7 pistik paistab silma)

Osad kaitsmed on rooliall, osad kaitsmed ja releed on juhiistme all.
(teised ei tohiks olla tagumise kojamehega seotud)

Ma hetkel pead ei anna aga kas sama kaitsmeall ei olnud veel midagi.
Pole hetkel millegi pealt vaadata ka;-)

Kui üritad tagumist kojameest käivitada, kas siis klaasipesuvee pump lülitaktakse tööle?

Võibolla küll rumal küsimus aga kas "kombikang" on ikka tagumise kojamehe funktsiooniga? Olen kohanud isendit kus V'l oli paigaldatud kombilüliti millel puudus tagumise kojamehe juhtimine. Tuli vist parempoolset hooba endapoole tõmmata. Otsanuppu vajutades lülitas esimest kojameest

Ühe luugiga bussile mul kojamehemootorit ei ole aga peaks olema "laudaustega" Vitole.

Vasta
#5
(15-03-2013, 11:38 PM)JüriS Kirjutas: Tänud, Sinu lingi pealt sain veits targemaks, seal näidati, et tagumise kojamehe jaoks on lausa 2 releed. Nüüd jääb veel üle need ülesse leida, nimelt neid kaitsmete karpe pidavat lausa 3 tk olema, üks rooli all aga kus ülejäänud 2 asuvad? Teise koha jaoks pakutakse 2 kohta, kõrvalistuja istme all (kuidas ligi saab?) või siis kindalaeka all kuskil. Ühesõnaga segane värk.
Ehk oskad asja selgitada, oleksin väga tänulik.

Minu autol on rooli all, parema istme ees armatuuri all (polstris on auk selle tarbeks) ja põhihunnik on akukastis (juhiistme all).
Vasta
#6
(16-03-2013, 08:27 AM)Henry Kirjutas: Tagumise kojamehe võll kogub endaümber jama ja "kitib" kinni.
Sa peaks vaatama kas sinna pistikusse üldse voolu tuleb.
(eemalda tagaluugi plastikkate ja mootor 7 pistik paistab silma)

Osad kaitsmed on rooliall, osad kaitsmed ja releed on juhiistme all.
(teised ei tohiks olla tagumise kojamehega seotud)

Ma hetkel pead ei anna aga kas sama kaitsmeall ei olnud veel midagi.
Pole hetkel millegi pealt vaadata ka;-)

Kui üritad tagumist kojameest käivitada, kas siis klaasipesuvee pump lülitaktakse tööle?

Võibolla küll rumal küsimus aga kas "kombikang" on ikka tagumise kojamehe funktsiooniga? Olen kohanud isendit kus V'l oli paigaldatud kombilüliti millel puudus tagumise kojamehe juhtimine. Tuli vist parempoolset hooba endapoole tõmmata. Otsanuppu vajutades lülitas esimest kojameest

Ühe luugiga bussile mul kojamehemootorit ei ole aga peaks olema "laudaustega" Vitole.
Tere,
Tänud selgituste eest.
Eelmine kuu sai kahest kojamehe mootorist üks tehtud ja ka kõik puhastatud, määritud. Toimis suurepäraselt aga paar päeva tagasi, kui oli vaja tagaklaasi puhastada, liigutas kojameest tibake ja nüüd seisab. Veepump lülitub sisse.
Proovin täna need kaitsmed üle vaadata. Kui need korras, siis vist tõesti mootariharjad läbi, nagu Volts pakkus.

Jüri
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  viano w639 tagumine (ahi) ventilaator ei tööta haazer 0 3,204 31-03-2019, 11:36 PM
Viimane postitus: haazer
  mb v230 638 pump paigast ära ummi345 0 1,938 06-07-2018, 11:19 PM
Viimane postitus: ummi345
  Mure V230 bensuka automaatkastiga bombardier 0 2,085 14-03-2015, 12:24 PM
Viimane postitus: bombardier
  W638 vito V230 tuuning led tuled wactoryboss 0 2,778 21-01-2015, 09:03 PM
Viimane postitus: wactoryboss
  V230 ambiente juhipoolne peegel wactoryboss 0 1,916 21-01-2015, 09:00 PM
Viimane postitus: wactoryboss
  mb v230 keskluku probleem aivar1970 6 10,119 19-10-2014, 06:32 PM
Viimane postitus: Rexx
  V230 küünlad korduvalt läbi ! ? markomaan 12 9,250 24-03-2013, 11:40 PM
Viimane postitus: markomaan
  MB V230 õhkvedrustus ei tööta külma tõttu. kaupo 5 7,772 04-01-2011, 12:00 PM
Viimane postitus: volli
Exclamation V230 sisepuhur! maitlari 3 3,869 31-10-2008, 06:53 PM
Viimane postitus: kaspar
  v230 ei puhu korralikult tuult salongi v230 2 3,094 12-01-2007, 12:47 AM
Viimane postitus: v230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne