Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KsenoonE MB CLS500
#1
Smile 
Tere!

Kuna eelmine auto Audi Q7 sai suht kiirelt müüdud vaatasin midagi uut. Silma jäi CLS. Hakkas suht kohe meeldima ja valikusse jäid lõpuks üks 500ne ja üks must 350 vms see ongi. Kuna 500sel oli palju parem välimus, lisad ja üliväike läbisõit siis sai see ära toodud. 2 nädalat oli pingeline aeg oodata kuna liisingu rahad ei tahtnud kuidagi üle tulla Audi eest. Kohe aga tegin ära broneerimis tasu 5k euri ja vähemalt süda oli rahul, et autot hoitakse mulle kuna palju ostjaid pidi venemaalt olema müüja sõnul.

[Pilt: 15503047112173628436924.jpg]

Auto oli seisnud umbes aasta ühes parkimismajas, kohale minnes oli aku ammu tühi ning ilmselt ka külmunud sest tund aega täkku andes ei miskit, lisaks all suverehvid ja õues kena lumine. Auto oli täiesti lääpas. Autoabi tuli kohale ja andis boosterit ja auto käivitus kohe. Kandsin rahad üle ja sõit ARK võis alata, muidugi aeglaselt sest pidamist ei olnud. Seal sai aga uuesti aku tühjaks kui peale registeerimist käivitada üritasin ja pidin uuesti Silberist autoabi kutsuma ning siis oli juba kindel otsus et uus aku vaja peale panna kuna muidu p..ses. Kell oli parasjagu hilja ka ja Silber veel tunnike lahti aga seal öeldi et ega täna nagunii vahetada ei saa ja ei pruugi asi akus ka olla (voolu oli max 10 minutiks sees). Sai siis härradele kurdetud et ma Kuressarest ja kodu ei saa, võeti kohe ette ja uus aku pandi peale ja tehti diagnostika, sellega sai korda ja kõik lisad hakkasid ka tööle (enne oli Battery protect mode). Kuna nagunii kodu ei jõudnud sai uued ostetud naastrehvid Michelin X-Ice North2 ja need peale pandud. Kell oli ca 20:00 kui läksin lasin toonklaasi panna, ette 35% ja tagaklaas 20%. Kell 2 öösel sain auto kätte. Tänud Sqadile kes kõik rehvid ja toonklaasi orgunnisSmile

Sellega siis lugu lõppes ja järgmine päev sõitsin kodu ära. Järg. päev kasko ja kindlustus peale!

Kuna aga vana unistus oli oma nr saada sai see ka külge (tegelt sai see enne auto ostu ära tellitud)
[Pilt: 42721947537255585928762.jpg]

Maja ees oli siis selline vaade.
[Pilt: 86324776849822947115204.jpg]

Hakkasin siis autot uurima ja selgus et tagatuli katki, esistangel all kraapsud/mõrad ja tagumises koopas rooste. Kuna olen suht perfektsionist sai kohe need asjad lastud ära teha. Tagatuli sai Silberis uus, esistange ja koobas sai värvitud. Lisaks lasin nahahoolduse teha ja korraliku pigipesu. Silberis sai veel auto lastud kontrollida, seal vahetati üks rooliots ära ja sillastend, tehti keyless korda (pistik oli lahti) ja muu pidi nagu uus olema. Auto läbisõit muide ongi 50 000km. Hooldus F on tulemas kuna auto aja täis seisnud kuigi km järgi saaks veel 15 000 sõita.

Meanwhile aga sai Leedust leitud sobiv jooks originaal AMG velgi, sai siis ettemaks pimesi ära tehtud ja diisel Passat kuumaks aetud ja 15h oligi toodud. Tegu siis Styling 3, 9x5 ja 8x5. Rehvid sai ostetud uued suverehvid Falken FK453. 275 30 19 ja 245 35 19.

[Pilt: 54141948309341842053416.jpg]

[Pilt: 38224948602996812687955.jpg]
tagumised minu omad (ees venna omd)

[Pilt: 20856948868652119455712.jpg]

Ja auto näeb välja selline peale kuu ja rohkemat.
[Pilt: photo11fb.jpg]
Auto meeldib mulle väga ja temaga on väga mõnus sõita. Hääled on ka väga 5!


Muidugi politsei võttis vahele ja käskis tooni eest maha võtta mis oli suht jama kuna sobis räigelt. Hiljuti tegin uue ÜV mis läbis puhtalt muidugi ja Silberist võtsin vargapoldid. Auto jääb alati saama originaal varuosasid ja täieliku hoolet minu käes! Ühtegi euri ei ole koonerdatud Smile

Auto 5.0 V8 225KW, 7G tronic. Lisadeks siis Airmatic, amordi kontroll, ambient valgus, dynamic seats, massage seats, ventilatsioon istmed, 4x soojendus istmed, püsikas, 8x turvapadjad, bi-xenon, keyless-go avamine ja käivitus, katuseluuk, kurvituled, rehvirõhu kontroll, assyst, parkandurid, puitrool, nahatatud armatuur ja kõik muu, 4x kliima, harmon kardon helisüsteem, roolisoojendus, ekraan, 2xistme mälud, full el.istmed, linguatronic, elektri ajamiga pagasnik, garaazi avamine peeglist, telefon jne jne jne.

#2
Foorumi esimene CLS kui ei eksi? Tore näha kui lisaks autoostule ka hoolduseks raha jagubThumbsup

Ja 500-ne ikka V8 seega hea valik.
#3
Auto on tore, kuid arvatavasti ei jää kaua su kätte.

Julgen arvata nii, teades su minevikku autode suhtes. Tore oleks kui ma eksin.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#4
Ma ei teagi veel mis saab, preagu igastahes väga rahul..

Plaane veel on - Originaal AMG lip (395€ + värv), katusepolster alcantra musta või halli nahaga üle teha(ple uurinud palju maksab) ja siis sõita Smile
Talveveljed on vaja liivapritsi viia ja hiljem värvi kuna suht käest ära lastud..
#5
50000 sõitnud ja roostetas? Kas siis pihta saanud, selle olematu läbisõiduga ei tohiks nagu küll kerega suurt juhtuda...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#6
Erinumber ca 1300eur?
#7
Ja kui toonklaasi veel ihkad, sis pane ette 50%-ne kile. Mul oli 124-l aasta aega, kuna lõpuks keegi ülevaatust ei tahtnud teha ning olin sunnitud maha kiskuma. Politsei pidas mitmeid kordi selle aja jooksul kinni, a toonklaasiga probleeme polnud. Eusa_angel
#8
Siia ka jõudnud...tubli Smile
Kile pane sama mis enne oli...50 on lamp Big Grin, kuigi arvestades,et sa sõidad suht väikses kohas,siis oleks mõistlik vist jah 50nene panna.(kilemees juba ootab sind tagasi)
Selline nr maksab 440eur,mitte 1300eur

Aga cls on ilus oma olemuselt....
R129 & R230 & X167
#9
(13-03-2013, 01:25 AM)Karl Kirjutas: 50000 sõitnud ja roostetas? Kas siis pihta saanud, selle olematu läbisõiduga ei tohiks nagu küll kerega suurt juhtuda...
See ju E ja Cls tyypviga. peksab kividega värvi maha seal laia rehvi pärast ja pole palju vaja. Rooste oli pindmine ja seda oli vähe aga häiris. Silberis arvati et saab garantii alla sokutada aga ma ei viitsinud seda paberimajandust oodata.

Toon tuleb tagasi Big Grin
#10
(13-03-2013, 11:49 AM)KsenoonE Kirjutas:
(13-03-2013, 01:25 AM)Karl Kirjutas: 50000 sõitnud ja roostetas? Kas siis pihta saanud, selle olematu läbisõiduga ei tohiks nagu küll kerega suurt juhtuda...
See ju E ja Cls tyypviga. peksab kividega värvi maha seal laia rehvi pärast ja pole palju vaja. Rooste oli pindmine ja seda oli vähe aga häiris. Silberis arvati et saab garantii alla sokutada aga ma ei viitsinud seda paberimajandust oodata.

Toon tuleb tagasi Big Grin

Usun, et see pindmine rooste eemaldus oleks pidanud olema MB esinduse garantii juhtumi aga see selleks, Sul juba asi korda aetud.
Auto on ilus ja aus!
Kuidas täiskasvanud mehel tagaistmel istuda on? Mul vähemalt oli CLS tagaistmel istumine piin, pea oli laes ning hoia pead viltu nagu minister Parts Eusa_angel
#11
Ruumi taga vähe nii peal kui jalgadel, istutud saab kuidagi aga siis peab esimesed istmed ette poole sõidutama..Üldiselt kedagi taga ei istu ka seega väga suur probleem pole Tongue

Saatsin Alcantra pakkumise ära, musta värvi lagi..nüüd tleb oodata mis vastatakse..

kunzmann.de´st peaks lipi ka ära tellima .
#12
Heart 
Alanctra lae pakkumine on 1000-1200€ Tongue

Käisin uurimas seda F hooldust kuna raamatu järgi 03.2013 peaks järgmine olema aga Silberis öeldi et ta peaks ütlema kui aeg käes ka ajaliselt, nu eks ootan siis veel..eelmine õlivahetus oli 13.märts 2012. ehk u aasta tagasi siis jah.

Homme võib autot Tartus näha.

#13
Alcantara kangas ise juba suht kallis. ca 100€ jooksev meeter mälu järgi.

Ostsin kunagi omale 12m igaks juhuks, nüüd kogub tolmu...

Aga CLS on äge, 4-ukseline kupee on ka praktiline.

Kuigi nüüd igasugu muid marke kah CLS`i järgi tehtud.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
#14
CLS oli vist esimene jah kes "imeliku" perse tegi. Muide ükspäev surfasin autolehte ja leidsin, et maailmas on nr 4 koha saanud CLS oma välimusega, ehk siis love or hate Smile aga igaljuhul kõva koht..

[Pilt: 29560948927383113582637.jpg]

Täna lõin need sumbuti otsad ka läikima, räige pigi kiht oli peal...ei saa aru kuidas see sinna läheb..veel preaguse ilmaga ka..Confused
#15
Uuematest MBdest kõige ilusam üldse, kui uus Shooting Brake välja arvata.
#16
See on päris vinge Mercedes-Benz,

lugesin Audifoorumist, et Q7mel pidi kõva vedrustus olema?

Palju V8 eluvedelikku linnas rüüpab ? Peaks vist ikka omajagu võtma, aga mersude puhul on see, et sõidumõnu korvab mitmekordselt nende "puudused", või ma eksin seda väites ?

Mainisid, et võtsid auto liisingusse-on igakuine liising+kasko väga kopsakas väljaminek, sellise Mb puhul?

Kui aega liiga palju käes on, siis sisust mõni klõps-oleks kui "kirss tordil" Tongue

Igaljuhul loodame, et see CLS jääb mersufoorumit pikaks ajaks kaunistama.
#17
(15-03-2013, 01:32 PM)Autojuht Kirjutas: See on päris vinge Mercedes-Benz,

lugesin Audifoorumist, et Q7mel pidi kõva vedrustus olema?

Palju V8 eluvedelikku linnas rüüpab ? Peaks vist ikka omajagu võtma, aga mersude puhul on see, et sõidumõnu korvab mitmekordselt nende "puudused", või ma eksin seda väites ?

Mainisid, et võtsid auto liisingusse-on igakuine liising+kasko väga kopsakas väljaminek, sellise Mb puhul?

Kui aega liiga palju käes on, siis sisust mõni klõps-oleks kui "kirss tordil" Tongue

Igaljuhul loodame, et see CLS jääb mersufoorumit pikaks ajaks kaunistama.
Q7mel oli õhkvedrustus ja see oli päris pehme, isegi 20" veljega oli mõnus sõita, kui aga S-line sport vedrustus siis on ta päris jäik..noh ja linnas ikka oli mul comfort peal Smile

Linnas läheb u 16l, kompu järgi 15,4 keskmine..aga arvestan 16l, aga sõidumõnu on tõesti väga viis..vaikne, mugav ja soliidne. Muidu maanteel Tallinn - Saue - Kuressaare läks 22l kütust..tln paak täis, kures. läks 22 peale.

Liisingusse võtnud ma seda pole, Audi aga osteti mu käest liisingusse. Seega seda kulutust mul ei ole..kasko on tõesti kallis, omavastutus on selle auto puhul 1000€ (jah tuhat Big Grin) velgedega läksin hiljem kaskosse ja ka see tõstis makset.

Pilte teen palju lähiajal kui Iphöönest parem kaamera kätte satub.

Engine Bay on selline.
[Pilt: 42649448964322443222019.jpg]
#18
Ahsoo, siis ma lugesin selle "liisingu" osas, veits valesti-kuid kasko ikka jube kirves....

See siiski põhiline, et ise Mersuga rahul oled Smile
#19
http://streetrace.org/foorum/viewtopic.p...8&t=111061 - Nii kauaks seda oligi Smile
#20
Ega ma ei pidanudki eriline Igor Mang olema oma ennustusega Unibrow
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne