Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz E 250 2.5 R5 66kW
#21
Miks sa seda ei uuri?
http://auto.motors24.ee/vehicles/368833-...&sort=paid
Pildid tunduvad olema suvised, ei tea kuidas reaalne olukord on. Mootor ka 3.0 ja manuaal, võid proovida helistada, vaata mis kostab, väliselt tundub suht enamvähem kuigi poritiivad tahavad vahetust nagu alati, peamine viga neil 124-del. Lammarites neid poritiibasid ikka leidub.

Edit:
Kui universaal kerega w124 vaatama lähed, siis kindlasti vaata viimaste akende akna alused ära ning tagavara ratta all olev tühimik ja ka teisel pool olev panipaik ja ka tagumiste koobaste sees on tavaliselt mõni auk. Põhja pead ka alati kontrollima, sest see Eesti teede soolatamine rikub päris kõvasti põhja, kui pole mingi möksiga üle tehtud.
Vasta
#22
Kõik on ilus ja tore ning tänud soovitamast, aga...
Selle auto universaal perss ajab nutma lihtsalt... Lihtsalt minu arvamus, aga kui osta autot, siis peaksid minu arust esi ja taguosa olema mõlemad silma mööda, kuigi tegelikult istud ju ainult autos kui sõidad ning välimust seega ei näe.
Teine mure on see, et raha on niigi piiripeal ning iga väljasõit kusagile kaugemasse kanti tähendab ainult väljaminekuid. Eelistan need väljaminekud jätta auto investeeringusse mille saaksin siit lähemalt osta palju väiksemate sõidu kulude eest.
Kolmas mure on see, et kui see auto ei sobi, siis on see sõit maha visatud raha. Paraku ei julge uskuda ühegi auto müüja juttu enne kui ise pole näinud. Just hiljuti käisin ühte mazdat vaatamas kuna välimus lihtsalt meeldis ning mõttehajevil, et see oli nii kena unustasin lihtsalt oma tahtmise saada tegelikult Mercedest, mis mul kunagi olnud ning ka koheselt meeldima hakanud.
Selle mazdaga oli see teema, et ülevaatus pikalt olemas kuni 2014 aastani, ning sellepeale sai ka välja mindud. Jutt ilus ja tore kuni kohale jõudsin. Mootor oli kenasti puhtaks küüritud ja liiga palju osasid vahetatud. Auto oli kenasti üle värvitud punase värviga( ennem oli mingi tulnukaroheline) mis omakorda juba koorus uste pealt maha. Sillad all mädanesid nagu japsidel ikka kombeks, armatuuris sees põlesid koguaeg millegi pärast hõõgküünlad ning põhjapanevaks otsuseks see auto mitte osta oli see, et kui õlikorgi keerasin maha, siis sain kena purskkaevu osaliseks nii, et suud-silmad õli kõik täis. Auto siiani müügis aadressil http://www.auto24.ee/used/1250822

Samuti olid esimesed mõlemaid ukselinke muugitud ning lukukaitse eemaldatud. Ühesõnaga üks korralik peavalu...
Täna lähen ikkagi seda 86 aasta Mersut vaatama ning eks ma siis õhtul pajatan sellest väheke mis seis sellega on.

Veel tahaksin lisada, et seoses nende 3 liitriste mootoritega on väikene segadus mul tekkinud. Nende kütusekulud on märgitud äärmustest äärmustesse, blokikaaned nõrgad-seda tean jne. Aga lõppude lõpuks ikkagi kõige pommikindlam masin. Minekut peaks ka kilovattide põhjal olema normaalselt, seega asi täiesti mõeldav. Praegu väga ei kiirusta autot ostma, aga huvi pärast käin ikka vaatamas. Küll tundub kahtlane, et 86 aasta masin võib olla rohkem sõidukorras kui mõnigi teine uuem mudel, tean seda omast käest eelmise Mercedes-Benz suhtes mis oli ka 124 kere ning aasta väljalase oli 87. Kere oli laitmatus korras sõna otseses mõttes !
Ainukesed vead olid passis ümbervormistamata diisel mootor, arest üle 400 euri väärtuses, kardaani keskmine buks ning aku. Autol olid all ka 17 tollised veljed ning pandud mingid tagatuled mille see kõrvalt vaates saki välimisel poolel olid kere värvi pandud plastik triibud otsast lõpuni. Tõsine kenadus olid, kahju et sai mingi rimaka vastu ära vahetatud, aga paraku noorus paneb lollusi tegema. Üritan nüüd oma vigadest õppida Smile
Kusjuures mis see on? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1242079
Sooviks teada mis sorti kompuuter selle käigukangi taga on?
http://www.soov.ee/viljandimaa/Mercedes_...m?ca=1&w=3
Tähelepanu, autol puudub 2 aastat ülevaatus !
http://www.soov.ee/tallinn/Mercedes_Benz...m?ca=1&w=3
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#23
Tähelepanu, autol puudub 2 aastat ülevaatus !


Ära jumala pärast seda hakka vaatamagi! Seal on väga vähe Mercedest järgi.
Oled pärast rahast ilma ja hädas.
Seda autot müüdi juba sügisel ja siis olid paremad pildid ja no tagumist osa seal enam pole!

Vasta
#24
Käigukangi taga olev kompuuter on Webasto juhtpult. ehk bloki- ja salongieelsoojendi.
Vasta
#25
Sai siis täna kindluse mõttes kahepoolese mootoriga suksu üle vaadatud.
Head: auto veermik oli sõites vaikne, kere polnud kõige hullem, minek oli hea, sisu puhas, mootor töötas hästi, kojamehemootor töötas samuti, ei jooksnud laiali, kardaanilõtke ega midagi ei tundunud olevat, valuvelg korralik all, katuseluuk töötas korralikult, pagasnikus mitte kusagilt polnud roostet, karbid terved nii,et kannatab tungiga julgelt tõsta, mootori põhjakate, veermik remonditud eelmine aasta, uus kütusefilter kapoti all.
Kapotile aretatud omaette töötav valgustus, pagassi valgustus ka töötas.
Halb: auto kiirusel 50-55 kmh 4 käiguga hakkab mingi värvin või kerge loopimine taga kusagil pihta. Kere oli üldjoones põhja alt kena, tagasild roostetas,aga kannatab veel sõitmist, see tähendab, et mitte väga palju. Tagaveermiku kandvad osad olid roostes. Taga tiivad mõlemad läbi roostetanud, taga tulede alt kergelt roostetamas ning esisillaga umbes samamoodi.
Jube palju õli ! Roolikarp oli ajanud korralikult õli läbi, värske. Karterikaas tundus kahtlane, plokk oli eestvaadates paremalt poolt otsast lõpuni õline,vasakult paraku mitte. Bloki kaan oli sellega võrreldes nagu prillikivi, kahtlustasime,et mootoripesu tehtud, klapikambrikaan oli ka puhas. Tihend võib hakata lähiajal läbi minema. Kusagilt pihusti juurest miski asi ajavat õli läbi. Mootori õli oli ise must. Õlikorgi eemaldamisel tuli selline mõõdukas rõhk sealt, mitte tugev, mitte nõrk ning kergelt loopis õli ka. Küllap see nuka pärast. Omanik räägib,et see rõhk on normaalne, minu arust mitte.
Pidavat käivituma ka talvel pakasega väga hästi.
Naine sai kusagil esitule juures oma sõrme läbi kere toppida, sellele tähelepanu ei pööranud ise.
Sisselaskekollektori juures oli veel mingi kummivoolik katki olnud mida kontrollis sõber siis.
Kokkuvõtvaks otsuseks arvame, et auto omal jõul ei lähe ülevaatuselt läbi kere rooste pärast, mootori kohta ei oska öelda, aga ei usu millegi pärast. Sumpsist tossu ei tulnud käivitades,tühikäigupööretel kui ka kiirendades.Minek oli hea.

Minu puhul jäi tehing katki. Tahtjaid pidavat palju olema, seega kes arvab,et asi on seda väärt, peab kiirustama.
Omanik pole nõus hinda üle 50 euro alla laskma !!!
Jõudu ja jaksu teistele, mina otsin enda saatust paraku edasi Smile
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#26
Mis hinnaga sa vaatad neid autosid? Ilmselt mingi 600-700-ga sa korralikku ei leiagi. Lööd 1500-2500 letti, siis saad selle, mida otsid...

PS. plokk on hoopis midagi muud, autol on plokk(õigekeelsussõnaraamat)
Vasta
#27
Tähendab, ma vaatangi neid autosid loomulikult odavama poolt kallima poole. Kogun senikaua vaikselt raha ja vaatan kuni sobiva isendi leian. Sa räägid nagu autode seisukorras raporteerimine oleks patt siin?
Katsu olla väheke, mõni pole võibolla elus 1500 eurot näinudki...
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#28
(08-03-2013, 10:28 AM)DieForADequila Kirjutas: Tähendab, ma vaatangi neid autosid loomulikult odavama poolt kallima poole. Kogun senikaua vaikselt raha ja vaatan kuni sobiva isendi leian. Sa räägid nagu autode seisukorras raporteerimine oleks patt siin?
Katsu olla väheke, mõni pole võibolla elus 1500 eurot näinudki...

Ma olen 100% nõus sellega, et kui keegi on mingi auto üle vaadanud, peaks sellest kirjutama. Kui nüüd aus olla, siis jäi mulle ka see sinu vaatatud suto silma, kuna müüja jutt oli hea. Aga ma otsustasin ikkagi w140 tagasi osta. W140 turgu jälgin juba pikemat aega ja olgem ausad, hetkel pole mul ka 4000-5000 tagataskust võtta, et omale meelepärane auto osta.
Vasta
#29
Vaidleksin vastu, 6 või 7 sajaga võib küll leida normaalset autot, lihtsalt natuke kauem läheb aega.
Eelmine suvi müüsin enda 124 200d universaali 1000euri tahtsin ja lõpuks läks 600 ga + veel valukad ja pea terve auto jagu varuosi, korralik auto oli...

Vasta
#30
Idee poolest ei saa Mercedes olla ju turuhinnas teiste sakslastega võrreldes ka väga palju kallim ega ju?
Mercedesel on ikkagi väga palju miinuseid aastaarvu suhtes lisavarustusega teiste autodega võrreldes, hea pool peaks ju ainult olema vastupidav mootor,sõidumugavus, mõnel puhul ka kere,veermik ning Mercedes-Benz märk keset kapotti. Ka Volkswagen ja Audi ei jää väga palju alla just mootori poole pealt.
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#31
(08-03-2013, 02:54 PM)DieForADequila Kirjutas: Idee poolest ei saa Mercedes olla ju turuhinnas teiste sakslastega võrreldes ka väga palju kallim ega ju?
Mercedesel on ikkagi väga palju miinuseid aastaarvu suhtes lisavarustusega teiste autodega võrreldes, hea pool peaks ju ainult olema vastupidav mootor,sõidumugavus, mõnel puhul ka kere,veermik ning Mercedes-Benz märk keset kapotti. Ka Volkswagen ja Audi ei jää väga palju alla just mootori poole pealt.

Ei, kussa sellega. neli ratast ja plekk ümber. Eksjuonju...Eusa_doh

MB erineb oluliselt sama hinnaklassi autodest. Ei, mitte kütusekulu või roostepinna poolest. Vaid selle poolest, et mingist golfikärakast ümberistunule tundub ka suremas olev sadakakskendneli Tõelise Autona. Kui ta ootab mugavust... Kui talle meeldib lai ja pehme vedruiste ja ta peab veidi rahulikumat roolitunnetust ning auto võimet igasugused "teel" olevad jamad üllatavalt suures ulatuses ära seedida oluliseks. Kui ta oskab hinnata turvalisuse ja kaitstuse tunnet (nii vanade autode puhul küll paraku vaid tunnetCrybaby)...

Kui ta ootab aga ökonoomsust ja tehnilist korrasolekut, siis paraku peab pettuma - pool tonni kergem ja põlvkonna jagu noorem aakuus on peajagu üle nii dünaamika kui kütusekulu pealt, rääkimata tibifaktorist.
Igal juhul ostab mõistlik inimene tsingitud kerega ja alumootoriga turbodiisli ja sõidab sellega.Eusa_snooty Ainult ebaratsionaalsed inimesed hindavad auto juures kuludest olulisemaks tunnet, mis auto rooli taga tekib. Või ei teki...Eusa_shifty

Ehk ärge käige minu tegude järgi, käige ikka sõnade järgi. Minge poodi ja võtke üks kets või kaloss liisingusse ja unustage pealejäävad pidurid, roosteaukude lappimine või tõrkuv elektrisüsteem. Uus ja soodne- nii on moodne...Nod

Vana odava auto (<1 k€ eest saab Vana Auto) puhul on normaalne, et miski kuskil koliseb ja kusagil on auk. Mida odavam on hind, seda suurem on erinevus müüja ja ostja hinnanägemuses. Kui alumise otsa määrab vaid KK päevahind kaalumajas, siis ülemise otsa paneb paika ostja huvitatus.

Minu pika jutu mõte on lühidalt see:
kui MB on see auto, mille juhikohal (või reisijatoolil, kui valik selle alusel käib) otsustaja end hästi tunneb, siis on MB õige auto.
Kui aga tekib küsimus miks?, siis ei tasu end piinata - valikut ju on. Mine kindla peale ja osta kolffff. Või aaneli... Või uus korealane.
Vasta
#32
Võsa, veel paremini ei saakski seda sõnadesse panna. Ma ka ikka ütlen paarile oma sõbrale, kellele olen MB'd soovitanud ,et kui sul sellega sõites "fiilingut" ei teki, siis pole sulle seda vaja.
Vasta
#33
Kiire küsimus, kui tagadiffer undab, millega riskin ja palju töötava soetamine maksma võib minna?
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#34
123 kunagi sai ostetud ja kah veidi undas , 6 aastat sõitis ja sai maha müüdud.
Sai õli kah vahetatud ja kummaline, aastatega undamine vähenes ja müües oli vaevu kuuldav.
Üldiselt on see differ väga lollikindel, korralik õli sisse ja käib veel küll.
No ja ütleme et annabki otsad, siis tavaline ilma ABS differ ei maksa praktiliselt midagi, ehk siis vanaraua hind.

Vasta
#35
Seda siis romulast, inimese käest või poest ostes? b või a varuosa?
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#36
Ilmselt ta kallis pole, aga kes see seda vahetada viitsib Icon_lol
Vasta
#37
Veel üks küsimus, kuidas teha vahatatud ja äsja värvitud autol vahet?
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#38
Suksu nüüd olemas, võib teema lukku panna või paigutada kusagile.
Lähiajal teen teema auto kohta ning kui raha jätkub siis ka klubi liitumine Smile
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#39
No aga maini siis vähemalt mille ära tõid, või on saladus Rolleyes

Vasta
#40
Suksu nüüd kenasti ka siia foorumisse lisatud: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=30742

Tänud kõigile kes viitsisid aidata ning anda informatsiooni mis juhatas mind valima paremat mudelit. Eks sellega ei piirdu veel kõik ning kindlasti tekib veel küsimusi juurde, aga annan lubaduse, et pärandan kõikvõimalikud teadmised järgmistele järeltulijatele Smile
Teema võib lukku panna ning küsimusi küsida üleval toodud lingil.
Minu poolt on kõik, üritan kohtuda teiega peagi Smile
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz CLA 180 1.6 90kW torukas 6 691 13-04-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 425 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,190 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
  Otsin korraliku Mercedes-Benz(Vito või Viano). MTA 0 1,264 15-06-2021, 07:54 PM
Viimane postitus: MTA
  Mercedes-Benz S 400 HYBRID 3.5 205kW Ostuabi Raiki 5 4,033 12-08-2019, 08:50 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes-Benz S 500 5.5 285kW Even88 0 1,785 07-07-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Even88
  C124 Mercedes-Benz 230 CE müügis KalevE 26 13,910 20-03-2019, 02:52 PM
Viimane postitus: Priit
  Mercedes-Benz S 350 3.5 110kW Treufeldt 17 13,736 07-04-2018, 09:16 AM
Viimane postitus: pikkvint
  Mercedes-Benz GL 450 AMG Styling 4matic 4.0 CDI 225kW UHO 4 5,461 21-12-2017, 04:30 PM
Viimane postitus: v6sa
Big Grin Mercedes-Benz C 200 2.0 120kW uduvere 0 2,672 02-09-2017, 01:49 PM
Viimane postitus: uduvere



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne