Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W210 2001 220 CDI Sureb välja?
#1
Tõstatan uuesti vana kulunud teema nendest sisselaskeklappidest.
Otsisin mis ma otsisin aga sellest ma juttu ei leidnud. Ajalugu probleemil järgmine...

Mootor läks kunagi avariisse ja sai otsitud ja uuritud kuni tuli välja et need sisselaske klapid on probleem. Muidugi laiskusest ja ajapuudusest jäid unarusse. Tuli päev mil mis need klapid eemaldati. Aga mootor ikka "avariis". Näitas veakoode: turborõhuandur, õhulugeja, sisselaske klappide andur vms, ventilaatori andur ja üks oli veel mida ei mäleta...et need on lahti ühendatud. Siis ütles mulle Lesvenis üks Härra et mul seal mingi 7,5A kaitse läbi mis seda põhjustab ja peale selle vahetust peaks auto tööle hakkama. Sai siis eile see kaitse üles leitud. Enne selle kaitsme vahetust mootor läks kuni 3000 pööret ja ei mingit turbot ei midagi. Nüüd siis kaitse vahetatud läheb mootor ilusti pöördesse kuid turbo ei tööta, kui kohapeal hoiad pidurit peal ja kas R või D siis hakkab puterdama ja sureb välja sama teeb ka kui sõidad puterdab ja tahab välja surra. Ja kui natuke aega sõita siis läheb mootor uuesti "avariisse" ja kui mootor seisata ja uuesti käima panna siis toimub jälle eespool kirjeldatu. Ennem ei tahmanud ka nüüd tahmab päris korralikult ja väljaheitegaasi lõhn ka hoopis teine.

Kui kellegil mingit aimu siis kas turbo peale seda pikka seismist võib olla kinni (võtsin turbo küljest ühe toru lahti ja näpuga katsudes käis kergelt ringi...kas on võimalik et labad kinni) või midagi juhtunud sellega või äkki tuleneb mingist andurist selline käitumine???
Vasta
#2
Tundub et kellegil pole ühtegi ideed või kokku puudet!!!
Vasta
#3
(04-03-2013, 11:23 AM)rolka Kirjutas: ...ideed....

Hiromante meil ei ole.Eusa_snooty Marss juhtme taha.Ninja - see on elektriauto ja keegi ei oska pelgalt suitsu värvi järgi öelda, miks auto pipardab. Jah, võib olla ÕKM. Aga võib olla ka osküdeerunud pistik või natuke liiga kiiresti lagunenud juhtmeisolatsioon...

Kui juba Lesvenis käisid, siis miks ei lasknud neil anomaaliate põhjusi uurida?
Vasta
#4
Mul polnud Lesvenis autot kohapeal...aga nüüd sai korra juhe järgi näitas hunniku vigu mis sai ära kustutatud ja viga mis tagasi ilmnes on õhulugeja. Eks see nüüd paistab kas viga on selles või mitte!!!
Vasta
#5
Eks vaheta ära, aga mul pole usku. Aastaid tagasi käisin sama tee läbi. Maksin kolme eri kohta kokku päris kena summa. Ja tulemus alati sama, veaks õhukulu lugeja, ning auto ikka avariis. Isegi kett sai vahetatud, kuna arvati, et veninud ja jamad sellest. Asi nimelt selles, et paljud remondikohad vaatavad pimesi vaid kompuutri ekraani. See tegevus kiilub vahel loogilise mõtlemise kinni.

Tee mootoripesu ja seejärel kontrolli kõik turbolõdvikud ja ühendused/kinnitused üle. Ka turboradikas. Erilist tähelepanu pööra nendele kohtadele, mis enne pesu olid õli ja mögaga koos.

Minu autol oligi tollane põhjus alumine radikast tulev toru, mis oli endale väikse augu millegi vastu sisse nühkinud. Labaselt öeldes kaks tiiru teipi ja asi korras. Kahjuks leidis vea auto uus omanik, ja mina olin remondi ja hinnalanguse arvelt kaotanud poole aastaga 80k eeku. Smile

LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#6
Virgo...mul tuli lõpuks välja et asi oli samamoodi...enne turboradikat oli see plastikkoonus lahti ja nüüd asi korras....muidugi ennem vahetasin ikka mõttetult õhulugeja ka ära!!!
Vasta
#7
Hea, etrohkem ja kallimaid juppe ei pidanud vahetama. Pääsesid suurematest kulutustest.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 290 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  Probleem W212 E350 cdi 09 roolilatiga kotto 1 548 04-10-2022, 04:46 PM
Viimane postitus: stihl
  E350 CDI W212 4MATIC - DPF sensor chrishere 18 2,487 17-05-2022, 04:00 PM
Viimane postitus: chrishere
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 693 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 465 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 857 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  2017 MB, kas välja vahetada. Bert 2 708 08-02-2022, 01:05 PM
Viimane postitus: vreps
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 651 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 14,039 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 905 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne