Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 280CE -W123 - Kuldar
#41
Väga viis. Ainult rõõm lugeda, mis autoga toimub. Loodan ka saada pildi seeria ja võimalusel kui auto valmis, teda ka reaalselt näha ja katsuda. Edu auto lõpetamisel ja ürita ikka aparaat suveks liiklusesse saada.ThumbsupThumbsupThumbsup
Vasta
#42
Tore kuulda, et see projekt üle aastate lõpux valmis hakkab saama. Kujutan ette, et lõpptulemus saab väga korralik. Selle CE alla sobixid nagu rusikas silmaauku need 16" AMG Pentad mida inc13 pakkus.

Igal juhul ei jõua ära oodata, millal valmis autot näha saab.

Muide, teema pealkirja võix vist nüüd ära muuta - 230 asemele 280 kirjutada.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#43
Niisiis tänasega ongi auto värvitud Smile Ise pole oma silmaga veel näinud kuid isegi värvija oli vaimustuses nii oma tööst kui valitud värvist Icon_biggrin
Panen ikkagi mõne ilmekama pildi siia tööprotsessidest selle auto kallal Icon_rolleyes     see pilt siis autost kui ta oli Kristo aias lahtivõetuna     siin siis kui on tehtud juba keevitustööd ja sest väljast töödeldud mastiksite ja bituumenmattidega        
Siin siis auto eeltöödeldud ja värvitud         Pildid kehva kvaliteediga kohati Smile kuid siiski ilmekad .


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#44
Kuldaril ei ole veel õiget pilti värvist aga tegelikult on see auto reaalis veel ilusam.Eusa_whistle
w201 3,2
Vasta
#45
Minu poolsed kiidusõnad Hr. Kuldarile.Thumbsup

Samas ma ise olen viimased kuu aega mõelnud, et ma võtan kätte ja teen oma 2.0 liitrise kutsikaga sama moodi. Olen küll kaugel, aga suvel plaanis käru lube tegema hakata ja siis samal ajal võtaks auto laiali ning teeks pisut hooldustSmirk
Ideelisetl sama töö, aga võibolla maht ei küündi nii suureks nagu sinu w123-e puhul

Siit mul tekkis kohe küsimus, et see müra/isolatsioonmatid on huvitavad ning peal on lumehelbekese embleem. Nägin ma õigesti? Ning mis see matt endast kujutab ja maksab?

Parimatega, Karl- Rene
Vasta
#46
Ma panin sinna tavalist katuse ruberoidi mille mõlemad pooled on liimitavad .Enda 190-l tegin kõik sellega ära ning seisab ilusasti sellepärast julgesin seda kasutada ka Kuldari CE-sUnibrow
w201 3,2
Vasta
#47
See katuse ruberioid-pigimatt on jah oluliselt odavam, kui spetsiaalne asjandus, kuid täidab sama funktsiooni.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#48
Tegu on Icopali SBS bituumenkatusekatte aluskihi materjaliga, ja "lumehelbekesed" näitavad kihi poolust.
On odav (ca 300 kr/rull) aga kuidas selle kinni saite?
See ei allu ju el. fööni temperatuurile piisavalt ja on mõeldud leeklambiga(gaasi) sulatamiseks, kuni pigi/liimikiht vedelaks läheb ja siis kinni pressid jõuga, et õhk välja saaks...
Mina tegin kunagi sama töö W126-ga, kuid hiljem mõistsin, et jama, kuna (mina) ei saanud seda nii hermeetiliselt kere külge kinni, et vältida "õhukohti" kuhu kondens ja rooste kohe tekib. Kuidas see teil õnnestus? Ja kui saladus ei ole, millega põhi üle tehti?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#49
(17-03-2010, 05:45 PM)Rolz Kirjutas: Tegu on Icopali SBS bituumenkatusekatte aluskihi materjaliga, ja "lumehelbekesed" näitavad kihi poolust.
On odav (ca 300 kr/rull) aga kuidas selle kinni saite?
Kust seda nii odavalt jagatakse... Mulle näidati rulli alles pärast 519,- letti löömist. Sain ka 10 ruutu. Kuigi ka teine firma nagu näha sain hilisemal uurimisel.
Ise plaanin selle põhja ja igasse võimalikku kohta toppida propaanileegiga kuumutades või veneaegset tõrvikut kasutades.
Kaalub see küll omajagu, kilodes kuskil 40kg ligi äkki (käega mõõtes)
[Pilt: 0662687474069c.jpg]
Vasta
#50
Kinni sain selle kuumapuhuriga aga see peab olema ikka korralik puhur mil võimsust vähemalt 3000w . Ilusati jääb kinni, põhi selle tegin väga hea krundiga ( laeva omaga) sealt enam rooste läbi ei tule, laevkrundile lisasin veid punast värviks . Enne roostetab põhi alt ära kui värvist rooste läbi tuleb!
w201 3,2
Vasta
#51
(17-03-2010, 07:38 PM)mb26 Kirjutas: põhi selle tegin väga hea krundiga ehk laeva omaga sealt enam roosteläbi ei tule,laevkrundile lisasin veid punastvärvi ja selline ta on. enne roostetab põhi alt ära kui sealt rooste läbituleb!

Et siis jääb auto mõne aja pärast krundi ja tõrvapapi peal koos püsima? Pane igaks juhuks siis mõlemat topelt ja aiavõrk vahele, saab tugevam. Icon_lol

Sry OT.
Vasta
#52
mb26, proovi rahulikumalt ja selgemas eesti keeles kirjutada, palun.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#53
Ausalt öeldes ma natuke kahtlesin, et kas auto läks õigetesse kätesse, aga paistab, et läks ikka väga õigetesse kätesse. Suured kiitused tegijale ja omanikule. Ootan pilte töö käigust nii nagu räägitud saiIcon_smile Väga hea tunne on ikka vaadata kuidas aparaat sai uue ilme ja see kiirus, see on ulme. Päris kiiresti sai auto korda. Muud pole öelda, kui ainult, et VÄGA HEA TÖÖ.ThumbsupThumbsupThumbsup
Vasta
#54
Pärnus kahm esmaspäevast üks w123 200d maanteid mõõtmas, kuid väljast pole ta veel sellist ilu remonti saanud nagu kuldari oma. Aga kuldaril tehtud suur töö ja loodan enda sedaani ka kunagi niikaugele viia et võiks uhkusega öelda et ilusti ja korralikult taastatud. Jätka samas vaimus kuldar.
Vasta
#55
värvimis-ja eeltööd tehti seal , ülejäänu teen enda töökojas .
w201 3,2
Vasta
#56
(21-03-2010, 04:18 PM)allan1 Kirjutas: Icon_razz garaasi järgi ütleks et tegu peaks olema HK rendiga(Hiiumaal) ....
Icon_biggrin Sherlock Holmes , kõike ta ka tähele paneb Icon_biggrin
Aga jah tõesti , eeltöö+värvimine tehtud seal , tegijaks siis konkreetselt Janek . Soovitati mulle teda ja tundub ,et tema "käekiri" on sarnane Melli omaga "Kadrinast", kus olen oma kõik eelmised autod teinud .
Kommentaariks juba ette kysimusele , et miks ma siis seekord ka Kadrinas ei teinud on see ,et Mell ei saanud oma värvikambrit pysti nii kiirelt ja ma oleks auto ehk saanud kätte oluliselt hiljem kui nyyd . Hiiumaa Team ( kasutaja mb26 kes ysna varsti peaks olema ka meie Klubi liige) on enda "lasteka" ikka väga korralikult yles ehitanud ja just see pyhendumus andiski mulle lisamotivatsiooni oma CE taastamiseks Hiiumaal . Julgen soovitada juba praegu teda just autode põhjalikumateks taastamisprotsesside teostajaks . Aga jah , ärgem rutakem ajast ette Icon_biggrin ,saame mu auto ilusasti kokku ja kätte ning mingisel ilusal kevadisel päeval presenteeriks meelsasti koos Agoga mu Coupe-d kõigile huvilistele kes tahaksid lähemalt antud "projekti" näha ja näppida Icon_cool
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#57
Kas Mell saaks suveks oma värvikambri püsti? Oleks ise huvitatud sellel ajal umbes ühe masina värvimisse viia, sest kui aus olla, siis ma ei tea tõsist spetsialisti Tartumaakonnas või selle lähistel ja kui aus olla, siis pole uurinud kaa.

Ja kui küsida tohib, siis mis kujuneb konkreetselt värvitöö hinnaks alates grundist(happegrunt?) kuni siis lakini? Lähtudes tänapäeva tutvustest ja soodukatestIcon_razz
Vasta
#58
(22-03-2010, 08:15 PM)Renkju Kirjutas: Kas Mell saaks suveks oma värvikambri püsti? Oleks ise huvitatud sellel ajal umbes ühe masina värvimisse viia, sest kui aus olla, siis ma ei tea tõsist spetsialisti Tartumaakonnas või selle lähistel ja kui aus olla, siis pole uurinud kaa.

Ja kui küsida tohib, siis mis kujuneb konkreetselt värvitöö hinnaks alates grundist(happegrunt?) kuni siis lakini? Lähtudes tänapäeva tutvustest ja soodukatestIcon_razz
Mul on raske anda ühest vastust sellele küsimusele , kuna sõltub millises olukorras on auto ja milliseid töid tuleb teha (isegi kui auto on ideaalselt sirge ) Minu auto läks teist värvi , ja mu autol ilmnesid eelnevate "meistrite" defekte praktiliselt igal detailil . Seega odav (10 000 - 12 000 ) mis oli alguses hinnapakkumine see polnud .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#59
Niisiis , tööd autokallal on jõudnud jälle olulise sammuvõrra edasi . Kiidusõnad siis Agole Icon_biggrin . Autol tiivad küljes , kapott ja mootor peal , klaasid ees . Eelmise nädala reedel jõudis siis hele sisu ja uus aku ka Hiiumaale . Panen siis mõned ilmekad pildid vaatamiseks , nagu ikka
Mootoriruum enne     ja nüüd    
Siin siis pilt sisust mis ootab puhastamist-liimimist/vormimist-kokkupanemist     juhi ja kõrvalistuja iste vajab renoveerimist enne autosse paigaldamist aga õnneks on võimalus mitmest istmest ikka yks korralik teha .Nagu ma aru sain tekib mul vajadus 2,8 (136kw) jahutusventika siduri järele , vana pidi olema omadega õhtul . Kui kellelgi vedeleb taoline elus sidur siis palun julgesti teada anda .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#60
Ja nüüd võiks veel natukene mootori ruumi ilusamaks teha ning võtta maha aku alune plaat, süütepooli hoidja, nukkvõllide katted ja lasta üle värvida ning kolled liiva pritsist läbi lasta, siis oleks mootori ruum kohe palju ilusam, väikese raha eest.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 230E, 1982, w123 - SIIM_S siim_sipsaka 79 71,097 21-07-2020, 06:00 PM
Viimane postitus: siim_sipsaka
  W123 200 [77'-] canyondrift canyondrift 444 595,754 04-06-2019, 08:39 PM
Viimane postitus: canyondrift
  Mercedes - Benz GL 320 CDI , 2009, X 164 - Kuldar Kuldar 24 26,167 06-06-2013, 09:55 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu Mercedes-Benz 230E, 1983, W123 ZE_KA 27 30,283 14-04-2013, 10:27 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu 240d;´82 a;w123 vaatamind 14 12,285 05-11-2011, 12:35 PM
Viimane postitus: vaatamind
  Minu W123 merslane 5 6,940 03-06-2009, 01:30 PM
Viimane postitus: merslane
  Minu 200d, 1977, W123 110aab 6 8,905 14-05-2007, 10:12 AM
Viimane postitus: nordrainbow
  W123, 230E, 1982.a. Sulo 12 13,240 10-04-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: miqoo7
  MB 230 CE, 1984, W123 Toomaz 26 21,081 28-08-2006, 09:50 PM
Viimane postitus: Toomaz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne