Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audio20 sisseehitatud handsfree mobiiltelefon
#1
Question 
on äkki kellelgi kogemust sisseehitatud Audio 20 raadio+mobiiltelefoni handsfree süsteemiga?
Probleem selles,et peale telefoni (siit kunagi ostetud Nokia 6610i) pesasse ühendamist ja mõningast ootamist hakkavad varsti peaaegu kõik telefoni funktsioonid läbi auto nuppude/klahvide normaalselt tööle peale lühivaliku funktsiooni. See valib auto klahvidele vajutades jumala suvalisi tel numbreid telefoni sim kaardi mälust.
Käisin Silber Järvel asja kurtmas,aga sellel korral minule ettelükatud "teadjamees" ei suutnud isegi telefonipidet ilma minu juhtimiseta lahti ühendada rääkimata siis probleemi lahendamisest,karta on et sealt jääb asjalik abi küll saamata,mees lubas ainult Saksamaale helistada ja nõu küsida. Üks tuttav kellel sama probleem ,lihtsalt paar kuud kauem maadelnud ,loobus asjaga tegelemast.

Ettetänades kasulike nõuannete eest
eaare :help:
Vasta
#2
Jumala suvalisi numbreid sim-kaardi mälust kiirvalikuklahvi alla valib minu nokia ka ilma mingi hands-freeta. Valis ka eelmine nokia. Võibolla on viga kaardis, mis on ürgvana, ma pole viitsinud uurida.
Selline tähelepanek.
Vasta
#3
kiirvaliku alla võib ta panna ju ka sim-kaardi mälupesa järgi neid asju. a'la nr 9 peale vajutades valib 9-na sisestatud nri.
...
Vasta
#4
Kui nüüd Nokia telefoni menüüd nats näppida siis seal olemas lausa ju kiirvaliku numbrite salvestamise võimalus, ise valid, mis nr klahvistikul alla hoides mis kontakti valib.......kui see on seadistamatta siis valibki labinumbreid ju....kui see paigas valib, valib ka autotelefon samu numbreid...

Silberautost pole mõtet üldse rääkida, käisin eile ASSYST B hoolduses, ja täna tunnen et ATF lõhna on tunda, läksin garaaži, tegin kapoti lahti ja mis ma nägin - käigukasti õlivarda tagasipanek oli osutunud neil üle jõu...seda lihtsalt enam pole.....lootsin, et vahet pole, lähen ikka, natukenegi uuem ja kallim auto, et võiks ju mingi suhtumine ka olla....ainult lootuseks see jäigi ja jääb ka...mina enda jalga sinna enam ei tõsta....uut mersut ei saagi enam osta, kuna servicest lihtsalt ei ole, masendav...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#5
Mhmm, kas olen mina loll, aga mina sain aru, et suvalised nummerid tekivad hoopis maki peal olevate kiirvaliku klahvide alla ?
Vasta
#6
Tekivadki kui telefonist on need seadistamtta, vaja sealt ära seadistada esmalt...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Rolz Kirjutas:Tekivadki kui telefonist on need seadistamtta, vaja sealt ära seadistada esmalt...

Selge
Vasta
#8
No minu keisi puhul võin oma telefonis küll klahvide alla kiirvalikuid seadistada, aga mingi iks aja pärast on nende asemele ikka suva numbrid iseeneslikult 'seadistunud'. Telefoni justkui välja väga tihti ei lülita ka.
Aga tegelt see tehnitseski vapross mind ei huvita, lihtsalt teemaalgataja probleemi sarnasuse tõttu kirjutasin.
Vasta
#9
teemaalgatajalt;
sai asja analüüsitud iga külje pealt ja jõudsin järelduseke ,et autotelefoni süsteem loeb lihtsalt sim kaardi pesasid nende reaalses järjestuses (st ei loe mitte mobiili lühivalikuid).lahendus küll tülikas aga siiski aitas:valedel kohtadel olevad numbrid tuli ühekaupa simmilt maha kustutada (millega vabanesõige pesa ja siis kohe vajalik number uuesti mingi nüansi võrra erineva nime all sisestada ja nii kõigi 8 lühivalikuga.Hiljem tuleks enne sees olnud lühivaliku vajalikud numbrid mõttetu dubleerimise vältimiseks simmilt kustutada ja "valedes" simmi pesades olnud numbrid uuesti sisestada.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w211 handsfree ja auto kõrgus thalenfrei 1 2,151 30-06-2016, 07:38 AM
Viimane postitus: v6sa
Question W211 2007.a. sisseehitatud handsfree? SGM 4 3,640 20-07-2011, 11:02 PM
Viimane postitus: SGM
  2007 e200 navigatsioon ja handsfree raimondlatt 2 2,185 20-04-2010, 05:58 PM
Viimane postitus: R:S



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne