Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W123 kesklukk ei tööta
#1
Tere, just ostsin auto ja veel ei tea kuidas miski täpselt töötab.. viga siis selles, et kesklukk ja tulede korrektor ei tööta. Võtmest läheb aind juhiuks lukku. Nii palju tean et kõik töötab vaakumi pealt, aga sellega mu teadmine hetkel piirdub kah.. äkki tegemist mingi tüüpveaga ja asi tegelikult väga lihtne. Ootan nõuandeid Smile

Aitäh!
Vasta
#2
tulede korrektor töötab ühe vaakumpumba pealt ja kesklukk eraldi tagaistme all asuva pealt.

mul endal ka selline jama, kumbki ei töötaTongue tulesid saab reguleerida hoopis tulede juurest keerates... ning keskluku vaakumsüsteemi pole uurinud.

sul tulede reg. viga ei saa olla vaakumis, sest mootor ka näiteks seiskub vaakumiga ja kui seda pole, siis ta seisma ei jää. keskluku jama pead uurima sealsest vaakumsüsteemist.
Vasta
#3
Kusjuures mul ongi see jama kah, et mootor ei jäe seisma.. suretan käiguga.. Sad
Kus see pump asub mis suretab ja tulesid regullib?

Äkki teab keegi öelda mis selles pumbas viga võib olla seal istme all..... või mõni voolik lihtsalt lahti ? Smile
Vasta
#4
Kui vaakumi voolik lahti, mis suundub salongi, siis kesklukk ja tulede reguleering ei tööta aga mootor seiskub ikka(diisel).

edit: vaakum võetakse pidurivõimendisse minevast voolikust.
Vasta
#5
Viga ei pruugi olla pumbas, vaid pigem kusagilt saab õhku lihtsalt. Kusagil mingi voolik kulunud vms.. Muidugi ei garanteeri, et nii... Aga alusta ikkagi otsingut lihtsamatest asjadest, vaata voolikud üle...
Vasta
#6
Kesklukuga on nii et kui võtmest väljast keerata siis läheb aind juhiuks...... tulede regull ka ei tööta..... ja mootor ei seisku. 2.0 diisel 44kw
Vasta
#7
imre16 Kirjutas:Viga ei pruugi olla pumbas, vaid pigem kusagilt saab õhku lihtsalt. Kusagil mingi voolik kulunud vms.. Muidugi ei garanteeri, et nii... Aga alusta ikkagi otsingut lihtsamatest asjadest, vaata voolikud üle...

OK see keskluku oma on istme all aga kus see tulede regulli ja mootori vaakumpump asub ?? Big Grin
Vasta
#8
Ja see ka et kui käsitsi lükkan mingi muu ukse nupu alla siis tulevad teised nupud ülesse Big Grin kunst on nii uxi lukku panna... tahaks korda saada kuidagi Smile
Vasta
#9
Diislil ei ole keskluku jaoks eraldi pumpa.
Vaata kas juhiuks ikka saab vaakumit, seal selline lüliti/jagaja mis kamandab ülejäänud lukke.

Veelkord : vaakum tuleb pidurivõimendisse minevast torust väljavõttega(peenike voolik).
Vasta
#10
ei saa vist vaakumit sest kui juhiuxe nupp alla läheb siis ei muutu teiste uste puhul midagi..... aga miks mul siis mootor seisa ei jää kui võtmest keeran
Vasta
#11
Kui pidurivõimendi ikka töötab , siis hakka kapoti alt pihta - kas vaakum läheb kabiini, kas jõuab juhiukseni, kas jõuab tulede regulaatorini(mitte väga kaugele välja sikutada ,voolikud tulevad tagant ära).
Kus toimus hargnemine ukse ja regulaatori jaoks ei mäleta.

Muidugi need ukse sees olevate imurite kummid kipuvad vanusest pragunema ja siis ka enam ei funka kuigi hästi(üldse mitte).
Omal panin elektrilised kõik, signa juhib.
Vasta
#12
pidurivõimendi töötab...ma homme uurin seda süsteemi aga lisan siia selle süstemi pildi mille ma just netist leidsin

[Pilt: 44.jpg]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Dünaamilised istmed ei tööta Delsol 5 350 16-03-2024, 07:37 PM
Viimane postitus: v6sa
Wink W212 Signaal ei tööta Sander1990 3 191 26-02-2024, 01:06 PM
Viimane postitus: PaulE
  W123 pidurite hooldus, küsin friktsioonklotside tegemiseks vanu klotse. sun 3 366 26-06-2023, 07:12 PM
Viimane postitus: stihl
  W211 Kesklukk ei tööta Peter 8 633 03-06-2023, 07:05 PM
Viimane postitus: meego
  W211 kesklukk registreeru 2 445 16-01-2023, 11:56 PM
Viimane postitus: registreeru
  W123 82a 300d automaatkasti tuvastamine Rtuning 1 611 09-03-2022, 01:18 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 Kesklukk, süüde ei tööta. Peter 10 1,320 20-10-2021, 11:55 AM
Viimane postitus: vreps
  w123 3.0 TD kõrgsurvepump w123fagon 0 553 30-06-2021, 11:00 PM
Viimane postitus: w123fagon
  W211 universaali tagatuled ei tööta Rait 0 1,376 22-08-2020, 10:25 AM
Viimane postitus: Rait
Question W123 sumbuti HarryPokker 6 2,980 07-07-2020, 09:31 AM
Viimane postitus: HarryPokker



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne