Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolm küsimust teadjamatele???
#1
Nii
Minul kui väga noorel mersumehel:cool2: oleks paar küsimust

Esiteks:
Autol peal webasto, sigaretisüütaja juures oleval webastojullal vilgub kogu aeg midagi(panin ka pildi)Ja keegi üldse võiks seletada mulle selle kasutamist!
http://lin2.tlu.ee/~incase/Picture%20018.jpg

Teiseks:
Niisiis paneelil põleb kogu aeg EC tuli(panin ka pildi), nagu ma olen aru saanud on see mingi tavarežiim v midagi taolist, aga sinna peale vajutades ei juhtu midagi, ära ei kustu.APPI:biggrin:
http://lin2.tlu.ee/~incase/Picture%20019.jpg
Kolmandaks:
Tahaks teada misasi tähendab see asi(need kaks ruudukest 509.3 kõrval)-->
http://lin2.tlu.ee/~incase/Picture%20020.jpg

Noor ja loll, mis teha:biggergrin:
Vasta
#2
webasto kasutusjuhise saad ilmselt silberist või netist

EC on economy ehk kont väljas kuituli põleb

viimane peaks olema lihtsalt tähis, et on veel lehekülgi menüüs.
Vasta
#3
Webasto kellal olevad nupud:
kell - kella õigeks seadmine/aja näit
P - programm (minul 3 kellaaega)
leek - kohene sisse/väljalülitamine
nooled - aegade sättimiseks

vajutad üks kord P - tuleb esimene programm (esimene aeg)
vajutad veel - nr2
vajutad veel - nr3
vajutad veel - kustub ehk siis aktiveerimist ei toimu
kui valid programmi ja ootad, siis mingi aja pärast pilt kustub ja jääb põlema programmi/kellaaja number ja ta aktiveerub

minul on nii (nuppude asetus veidi teine)
Vasta
#4
Nii sain selle vilkuva asjaga ühelepoole,piisas kellaaja õigeks panekust
Kas webastol on endal eraldi aku?Et kui surtemate külmadega webasto käima panna siis ta auto enda akut ei piina?Leegile vajutades hakkab ta jah automaatselt tööle...mingi kerge sahisemine kapoti alla hakkab pihta!Teoorias peaks ta siis nii olema, et külmaga lähen autosse, vajutan leeginuppu ja mis edasi?Confusedmash:Kaua ootamap ean kui auto enda võin käivitada?Ja mis juhtub näiteks siis kui auto käima pannes jätan ka webasto tööle?
pole ennem kogemust olnud selle jublakaga:biggrin:
Vasta
#5
incase Kirjutas:Teiseks:
Niisiis paneelil põleb kogu aeg EC tuli(panin ka pildi), nagu ma olen aru saanud on see mingi tavarežiim v midagi taolist, aga sinna peale vajutades ei juhtu midagi, ära ei kustu.APPI:biggrin:

Sa peaks ka kontrollima konditsioneeri rõhku , külmaaine ebapiisaval hulgal/rõhul ei hakka kont tööle seepärast sa ei saagi seda sisselülitatud (nupule vajutamisega tuli ei kustu)


Webastost niipalju ,et kui sa tead miskell sa autoga talvel sõitma lähed siis programmeeri webasto töö 2 tundi aegsamaks .Kui mu mälu mind ei peta siis webasto töötab senikaua kuni on saavutatud jahutusvedeliku vajalik temp (oli vist 60 kraadi milleni webasto soojendab )siis peaks ta end ise automaatselt välja lülitama . Seega käivitamisel võib ka webasto juurde lülitada saad auto kiiremini soojaks . Eks teadjamad kommenteeri lisa .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#6
Lugesin ka selle kondi kohta manuaalist,niipalju muidugi kui gümnaaegne saksakeel lubas!Nii nagu mina aru sain lülitub see EC režiimile siis, kui õues kraade alla +7me ja ei lase siis külma õhku puhuda, samas kui on üle 7 siis peaks lubama jälle, et automaatselt ise regulerrib?Aga kas ma ka õigesti aru sain see on iseasi,samas auto sai ostetud kui õues oli ikka üle 7 kraadi ja minu mäletamistmööda põles see tuluke ikka seal
Vasta
#7
Nii tekkis jälle üks küsimus, ei hakanud uut teemat tegemaShy
Nimelt külmad tulemas ja akuga saab jantida, nagu seda igal aastal
Eelmisel talvel oli audi, selle aku ära koolas ja isegi kesklukku lahti ei teinud oli asi lihtne, võtsid võtme ja keerasid ukse lahti.
Aga nüüd punnul pole metallvõtitCool ,samas linkides on koht olemas kust lahti keerata, et kuidas kurat ma peaksin uksed lahti saama kui aku nii surnud et isegi kesklukku lahti ei tee:lol:,
Vasta
#8
suure võtme sees on metallvõti. mõtle hoolega. ehk saad selle sealt välja. vägivallata.
...
Vasta
#9
sain kätte
õnneks pole ainuke loll, ostes seisid suured mehed ümber ja naersid et näe lukud on pandud aga võti unustati teha:bigsmile:
Vasta
#10
Mu autol webasto tööajaks on pandud 30 min. selle ajaga puhub nii mootori kui ka salongi soojaks. Kuidas aja pikemaks saaks ei tea, tööajal saab minuteid juurde kruttida aga automaat reziimil 30min. Mingist temperatuurist hakkab automaatselt koos mootoriga tööle kuigi kell on "pime"
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paar küsimust W210 kohta Geio 3 3,264 06-10-2010, 04:27 PM
Viimane postitus: Geio
  230 90a. paar küsimust Joos 5 3,367 26-03-2006, 04:05 PM
Viimane postitus: soul



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne