Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lambi!
#21
Ma ka veel aastate mõttes noor, kuigi vahel enam eriti noorena end ei tunne, kuid eks nooredki võivad soliidselt ja mugavalt liikuda ning eks see millega sa sõidad näitab ka sinu iseloomu ning väärtushinnanguid.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#22
Tegelikult ongi viimasel ajal MB-sid ka noored rohkem ostma hakanud, kuna elatustase on tõusnud ning kasutatud autode hinnad on oi-oi kui palju kukkunud, kuna uusi tehakse nii palju peale ning myyaxe liisinguga. Selle kohta oli vist Autolehes või Tehnikamaailmas kunagi hea lause, et "Mõned kümned aastad tagasi oli tendents et hõbedaste juustega härrasmehed sõitsid mustade MB-dega, nyyd on tendents et mustade juustega noormehed sõidavad hõbedaste MB-dega.". Aga noh minu MB pisik on tingitud mu isa universaalkerega W124-st, mis on minu arust disaini poolest yx õnnestunumaid autosid maamuna peal (terve W124 mudelirida tegelt). Kuigi omale olen mõelnud soetada W123 CE kuna W124-jasid liigub tänavatel juba niigi. OK see viimane juba OT.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne