Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mersuklubiga Rootsi Kruiisile
#1
Niisiis kallid MB klubi liikmed ja muiduhuvilised.

pakuks Teile välja ürituse, mis siis erineks senistest ja oleks tore vaheldus sügisela ja talvele.


Nimelt võiks kuskil veebruari keskel klubiga sõita Rootsi kruiisile - just nimelt kruiisile, st. rootsis maha laevast ei läheks.
Laevareis oleks tore vaheldus, samas ei saa ka keegi enne ürituse lõppu ka laevast lahkuda.

Alustaks sõitu ehk mõnest viisakamast koosistumisest kuskil restoranis ja hiljem siis telliks sauna ja saaks niisama meeldivalt aega veeta ja mersujuttu ajada.

Kui leiaks piisavalt huvilisi, siis saaks hakata planeerima piletite bronneerimist ja ka soodustuste väljakauplemist, et kõik see üsna taskukohase hinnaga ikka tuleks.

Jään siis samasse teemasse huvilisi ja enamvähem kindlaid soovijaid ootama.


Indrek on tulemas, hetkel lahtine, kas üksi, või kahekesi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Kõwemad mehed ehk näevad isegi RootsitConfusedilly:
Aga päris lahe üritus võib tulla.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Mina oleks asjast huvitatud.Ja kui siis ikka kahekesi tuleks.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#4
Kuigi jah Rootsi-Eesti vahelist mereteed on juba piisavalt palju kordi läbitud....aga jah üks lisaks ei teeks vist midagi (loodan , et vähemalt piisavalt palju tormi on nii 35m/sek) aga jah tulemas ikka.
Vasta
#5
Laev mökutab päeva sadamas ju, miks siis maale ei läehks? Kaaniks viint?
Omal kogemus päeva veetmisega naturhistoriska riksmuseet'is, maakeeli loodusloomuuseumis, kus muuhulgas asub kino nimega Cosmonova, panoraamkino, ainus rootsis.
Mõnisada sekki läheb vast rongi/bussisõiduga koos. Minuarust ikka targem, kui juomingule kulutada Smile

Ma naiskaga tuleks küll.
Vasta
#6
mõeldav:cool_rsvd:
Mb W124 300CE 3.0 132kW
Kontakt:56694123
Vasta
#7
plaan kõlab tegelikult päris hästi Smile
Vasta
#8
Ma ei tea, kuidas saan, kahe tibu ja naise eest vaja hoolitseda. Näis, igaljuhul kui saan, siis tulen.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#9
Mõeldav.:cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Kas on paigas konkreetne kuupäev?Kas nädala sees või vahetusel?
Kui kuupäevad sobivad olen tiib korda 2.
Aga see et laevast lahkuda enne ürituse lõppu ei saa on loll jutt.:evil:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#11
Karl Kirjutas:Mõeldav.:cool2:
kiirpass? irw.

sry, ot.
Vasta
#12
Oleks samuti osaline selles ürituses, kuigi aeg on äärmiselt piiratud, aga kui oleks kuupäev ja kellaajad, mis laevaga jne. info teada siis saaks hakata varakult planeerima.
Vasta
#13
:eureka: Miks ka mitte !!! Saaks lõppuks mõne mb klubi liikmega kokku. ainuke viga et ei loe kuskilt välja et kas tegu nädalavahetusega või ... Mudugi sooviks ikka duubel olla. Ja 35 m/s puhumist oleks kah täitsa mõistlik, viimati kuskil 20m/s jäid laevad soome seisma. Nii et nädalavahetus sobiks täitsa kompult, ja mõni mm võiks mandril kah liikuda. Confusedilly:
Vasta
#14
Millal see regatt siis toimub?
Või ei ....
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#15
Eks uurime alles uue aasta alguses, kui uued graafikud ja hinnad väljas on, kuid eeldatavasti ikka nädalavahetuseks üritaks jätta ja võiks ka arvestada sellega, et rahvas oleks tulumaksu tagastuse ka tagasi saanud - siis pappi rohkem kulutada
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Indrek Kirjutas:Eks uurime alles uue aasta alguses, kui uued graafikud ja hinnad väljas on, kuid eeldatavasti ikka nädalavahetuseks üritaks jätta ja võiks ka arvestada sellega, et rahvas oleks tulumaksu tagastuse ka tagasi saanud - siis pappi rohkem kulutada

Jahh,õige mõte,eelmine aasta sain 36 eeku.Õigemini tühjad pihud,alla 50 eegu tagasi ei makstagi.:bigsmile:

Sorry OT.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
Mina kah kahekesi tulemas
Vasta
#18
Huvi on x2, loodetavasti satuvad kuupäevad sobima.
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#19
Kas on mingi täpsem ajakava millal üritus võiks toimuda.
Vasta
#20
Mina olen ka kahekesi tulemas, aga kuna töötan ka laeva peal(saksa liinil), siis on mul kindel graafik kuna tööl olen. Ja vahetus algab mul seega kas 13 või 14 veebruar. Et andke siis teada millal toimub.:hump:
mersud on parimad...
Mercedes-Benz 300TE AMG 200kw
kontakt-55639540
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne