Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mb Sl600 ,R129
#41
[Pilt: PICT0017.sized.jpg]

[Pilt: PICT0018.sized.jpg]

[Pilt: PICT0023.sized.jpg]

[Pilt: PICT0028.sized.jpg]
#42
Väga kena näeb välja !
Kas muidu kapotialust on ka plaanis kunagi sellel autol arendama hakata või jääb nii nagu on?
Ja mis su 6.9-sast saanud on? Smile
edu!

#43
92S500 Kirjutas:Väga kena näeb välja !
Kas muidu kapotialust on ka plaanis kunagi sellel autol arendama hakata või jääb nii nagu on?
Ja mis su 6.9-sast saanud on? Smile
edu!

Mootorit arendama ei hakka ,alla sai pandud ainult sport kat-id.
Nagu piltidel on näha sai ka suunatuled vahetatud,näeb oluliselt parem välja
:hump:

6,9 hakkan ehk kuu jooksul kokkuladuma loodetavasti
#44
olen siis ka hetkel 600sl omanik kõik on väga hea aga keegi kurat on katid ära võtnu ja torud asemel pannud.siit ka küsimus kuhu lähevad need andurid mis originaalis peale lambdasid on.Sellel praegu need lihtsalt 20 cm tagapool kui lambdad keset toru.
ehk valgustad mind või ronid korra auto alla.sul ju ka katid vahetatud.ma ka tahaks katid tagasi installida.

Ettetänades
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#45
siimruz Kirjutas:olen siis ka hetkel 600sl omanik kõik on väga hea aga keegi kurat on katid ära võtnu ja torud asemel pannud.siit ka küsimus kuhu lähevad need andurid mis originaalis peale lambdasid on.Sellel praegu need lihtsalt 20 cm tagapool kui lambdad keset toru.
    ehk valgustad mind või ronid korra auto alla.sul ju ka katid vahetatud.ma ka tahaks katid tagasi installida.

                                                        Ettetänades
Mis aasta Sl sul on? minu omal on lambdad enne katalüsaatoreid.kui sul on kokku 4 lambdat siis teine paar läheb peale kat-e.ise jätsin kat-id alla kuna tahaks tüv puhtalt läbi saada,läks küll päris kalliks see lõbu

Alt pilti teha ei saa hetkel kuna ostsin laupäeval omale shitroen xantia diisli ... sama päev avastasin ,et plokikaane tihend on piixus ... hetkel siis see junn laiali kammituna jalus,kuni kõik uued jupid kohal.
#46
Aasta 93 sellel pilli .Aga need teised junnid mis tagapool on need nagu pole lamdade moodi need sihukesed uks juhe tuleb siis on plekk rüüs ümber ja löpuks mutriga sumpsi sisse läheb.aga nad on just tagapool lambdasid hetkel .Ma ise kahtlustan et nad käivad ka peale katte. aga kui saad äkki kunagi vaatad siis tean milliseid ja kui pikki katte otsima hakata.
Probleem sama ei viitsi selle ülevaatusega jeblama hakata kui auto korras muidu.mootor käib ilusti nagu kell . ja muidugi see jõud mis selle masinal on see müstiline tal hetkel midagi veojõukontrolliga ka peetis igaljuhul seda ei ole .sai pärnus käidud nats tsillimas ja no ristmike pealt minek ikka suht probleemne mis sest et kumm 285 taga all.isegi väikse vajutuse peal vötab tagaosa[/u] jugama juba.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#47
inc13 Kirjutas:
92S500 Kirjutas:Väga kena näeb välja !
Kas muidu kapotialust on ka plaanis kunagi sellel autol arendama hakata või jääb nii nagu on?
Ja mis su 6.9-sast saanud on? Smile
edu!

Mootorit arendama ei hakka ,alla sai pandud ainult sport kat-id.
Nagu piltidel on näha sai ka suunatuled vahetatud,näeb oluliselt parem välja
:hump:

6,9 hakkan ehk kuu jooksul kokkuladuma loodetavasti

Kuidas nende kat-idega üldse lood on, kas auto häält muudavad palju võrreldes originaalidega ? ja mis neid sport-katte tavalistest üldse eristab ?
#48
Blaze Kirjutas:Kuidas nende kat-idega üldse lood on, kas auto häält muudavad palju võrreldes originaalidega ? ja mis neid sport-katte tavalistest üldse eristab ?

Hääl oluliselt ei muutunud .Tavalistega erineb see,et kärje augud on Suured.Nendest mis minu auto alla said saab otse läbi vaadata,stock kat-il on nii tihe kärg ei ei näe läbi.Mingi suht halvasti iseloomustav pilt ka juurde
[Pilt: cat.compare.jpg]
#49
[Pilt: Std_vs_sport_matrix.jpg]
#50
Täna sai üle mitme aja jälle auto käima aetud ja mõned soojendus ringid ka tehtud.Asjakäigus sai kiirteel ka üks uus 3 seeria pemm ära "killitud" :evil:
#51
nüüd siis auto eestis,ning peale pikemat otsimist sai ka lõpuks veljed ära ostetud.Valikuks jäi originaal 18 tollised AMG IV veljed,lisada tuli ka 5mm spacer.nüüd siis vaja pikemad poldid kuskilt sebida

[Pilt: v.jpg]
[Pilt: v1.jpg]
#52
nii kui auto Eestis, siis kohe rokane Smile
Aga muidu täitsa tore pill ja küsimus on samuti nende kat-de kohta, et mis hinnavahemikku nad umbes jäävad?
Ryde or Die
#53
churka Kirjutas:nii kui auto Eestis, siis kohe rokane Smile
Aga muidu täitsa tore pill ja küsimus on samuti nende kat-de kohta, et mis hinnavahemikku nad umbes jäävad?

Selle roka all on õnneks vaha... sadamates seismisega läks vähe mustaks+ paldiskist ära sõit

Kat-id olid ca 5K tk kui ma õigesti mäletan,tsekki ei võtnud vist ..
#54
inc13 Kirjutas:Kat-id olid ca 5K tk kui ma õigesti mäletan,tsekki ei võtnud vist ..
Confusedhocked: Holy crap Confusedhocked:
Ma just tegelesin enda auto omadega.
2 tundi peale ülejäänud summuti jahtumist need ikka veel hõõgusid.
Üks kaalub ka tunduvalt rohkem, kui teine.

Teemasse; kas siis Eestist neid sportkatte odavamalt ei leia?
Universaalne on letis 1800.-
W124 E500 Limited
#55
Ühed mehed teadsid rääkida,et need universaalsed ei pea võimastel mootoritel pikalt vastu... Mõnel juhul isegi 1kuud mitte!
Suurematele mootoritele hind ka kallim http://www.lakiauto.ee/templates/catm.pdf - selle allika põhjal...
#56
väikemees Kirjutas:Ühed mehed teadsid rääkida,et need universaalsed ei pea võimastel mootoritel pikalt vastu... Mõnel juhul isegi 1kuud mitte!
Suurematele mootoritele hind ka kallim http://www.lakiauto.ee/templates/catm.pdf - selle allika põhjal...
Seal lehel olid ainult ökomootoritele, mehisematele pillidele plnd Confusedad:
#57
martiini Kirjutas:Confusedhocked: Holy crap Confusedhocked:
Ma just tegelesin enda auto omadega.
2 tundi peale ülejäänud summuti jahtumist need ikka veel hõõgusid.
Üks kaalub ka tunduvalt rohkem, kui teine.

Teemasse; kas siis Eestist neid sportkatte odavamalt ei leia?
Universaalne on letis 1800.-
Need mis alla said on parema voolavusega ja pidid olema ka etemast materjalist.Sai võrreldud nende odavatega kõrvuti,kärje suuruses on ikka oluline vahe."sport" kat-il on need avad ikka märksa suuremad
#58
Kuna enda saanil oli kaks katti,siis (5l-i)2,5+2,5 ja on juba aasta toiminud ja kõik on ok!Muidugi hääl on nagu "karul":biggergrin:

Ehk paigaldasin ka "sport"kaalisaatorid... ja kogu möll läks maksma 4000.-eeki
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

#59
Pets77 Kirjutas:Kuna enda saanil oli kaks katti,siis (5l-i)2,5+2,5 ja on juba aasta toiminud ja kõik on ok!Muidugi hääl on nagu "karul":biggergrin:

Ehk paigaldasin ka "sport"kaalisaatorid... ja kogu möll läks maksma 4000.-eeki

Ma oleksin saanud ka odavamad kat-id alla panna,kuid eelistasin teha seda asja üks kord ja korralikult Cool

Hääl läks pisut kõvemaks küll,summuti hakkas rohkem plärisema
#60
Lõpuks ometi sain pikemad velje poldid osta... tlns ei suudetud kuskil neid pakkuda
[Pilt: u1.jpg]
[Pilt: u4.jpg]


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SL 280, 1996, R129 - Sm. Västrik Sm. Västrik 20 18,186 26-11-2022, 05:03 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB, 320SL 1996, R129 / SL350 R230 / X167 GLS350 - Sqad Sqad 57 41,737 04-10-2020, 10:28 AM
Viimane postitus: Sqad
  R129, SL500, 1994 - muik muik 28 19,556 22-09-2010, 12:10 AM
Viimane postitus: muik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne