Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akuvahetus | BAS/ESP Viga | el. akende automaatika | katuseluugi automaatika
#1
Sain ise väikse ehmatuse osaliseks ja mõtlesin, et jagan teistele ka natuke infot.

Aku vahetamine on iseenesest lihtne - akut hoiab kinni kahe poldiga kinnituv klamber, mis asub paremal pool akut. Vahetamise protsessi ei hakka kirjeldama, sellega saab igaüks ise hakkama. Nüüd aga ehmatusmoment:

1) katuseluuk, aknad jne ei toimi enam automaatrezhiimis
2) infotabloole ilmub peale käivitamist kiri "ESP not available"

***

Akende sünkroniseerimine:
Uksed kinni, süüde sisse, lase aken kinni ja hoia veel 1-2sek lülitit.

ESP sünkroniseerimine:
Mootor käima, keerata rool lõpuni vasakule, siis lõpuni paremale ja tagasi keskele.

Katuseluugi sünkroniseerimine:
Võta luugi kaitse välja, pane tagasi, pane süüde sisse, lase luuk lõpuni ülesse lahti ja hoia veel 1-2 sek lülitit.
Vasta
#2
Kas see katuseluugi teema ka toimib MB w124 puhul??
Vasta
#3
Ei
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
R 129 käib akende kohta sama asi. Vähemalt minu omal küll on nii. Kevadel kui juhtme peale panen siis tuleb aknad üles lasta ja hoida natuke.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#5
Kuidas wd124 katuseluuki sünkroniseerida?
There is nothing more expensive than a cheap Mercedes !
Vasta
#6
W124 katuseluuki ei saagi sisse õpetada,sest tal pole aju.

Täiendan : akende lõppasendi õpetamine toimub aknalüliti esimese astme vajutamisega ja peal hoidmisega.(sulgemislylitist siis jutt)
Katuseluuk. Kui on õpetamata, siis kinnise luugi puhul tõmmata alla ja hoida luugi sulgemis lülitit. Luuk hakkab tõusma lülitile vastupidises suunas ja otsib oma ülemist lõppavatust. Seda kättesaades tuleb veel 2 sec hoida kuni kostub kerge klõps. Siis lüliti vabastada. Õpiti ära ülemine asend. Uuesti allatõmmates liigub luuk nüüd allapoole nagu lüliti eeldabki.
Luugi lahtiseks tegemise lõppasendit ei ole vaja eraldi õpetada.

Vasta
#7
124 luugi kohta ma olen kuhugi siia juba kirjutanud. Loetakse luugi trossi võlli pöördeid, tuleb saada luuk õigele kohale ja tross fikseerida.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Tere,aga kuidas W203 võtmenupult aknaid yles ja alla õpetada....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne