Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi müügimehed
#41
Mina pooldan siiski ka muude kuulutuste lisamist MB klubi liikmete poolt ja Nostromole võib ka au anda ses osas, et pole mingit sadat uppi iga päev teinud. Teema korrektselt piltidega üleval, no las ta olla, ma isegi olen mõelnud üht teist talt noppida, aga hetkel on muud plaanid.

Aga Kallega suheldes on plaanid üldsegi suurejoonelisemad ja ehk saame uue aastaga ka asja töösse, eks siis on võimalus ka klubile raha teenida, kasutajatel mõnusam asju müüa ja ostjatel ka oste sooritada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#42
(26-10-2012, 12:52 AM)nostromo Kirjutas: Muu rubriik peaks ju olema kõige muu peale MB? Aga luban et viimane postitus see PS3 mängude ost-lihtsalt kunagi ei tea kus õige inimene pesitseda võib. KB-s jms kohtades on loomulikult juba enne kuulutused pandud. Vähemalt niipea kui midagi muutub-ostetud/müüdud saab siis muudan/kustutan ära mitte ei jäta teemat oma igavikulist surma ootamaThumbsup

Kuna PS3 võib väga kenasti ka autosse panna, siis isiklikult ei näe mitte mingit probleem sellistes kuulutustes. Ostsin isegi PS2 kunagi, et 4maticu pista.
Vasta
#43
Kirjutan siia ka igaks juhuks. Teema nimetus peaks sobima. "Foorumi müügimehed" ju.

Asi on selles, et üks müügimees vajab tähelepanu http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=29324
Vasta
#44
Lihtsalt huvipärast kysiks et kui näiteks yks keskmine sedaan MB varuosadeks v6tta ja siis iga varuosa kohta ERALDI teema algatada siis mis see tohutule oma aja ja teiste aja raiskamisele kaasa tooks?
a)kas rikastumise kiire hästireklaamitud kaubavahetuse puhul
b)bänni foorumis

(uuel aastal uue hooga Unibrow)
having trouble having fun...
Vasta
#45
(03-01-2013, 09:22 PM)itbilen Kirjutas: Lihtsalt huvipärast kysiks et kui näiteks yks keskmine sedaan MB varuosadeks v6tta ja siis iga varuosa kohta ERALDI teema algatada siis mis see tohutule oma aja ja teiste aja raiskamisele kaasa tooks?
a)kas rikastumise kiire hästireklaamitud kaubavahetuse puhul
b)bänni foorumis

(uuel aastal uue hooga Unibrow)

Tehniliselt võttes ma ei usu, et sa bänni saad. Kuid puhtalt kommuuni vaatenurgast ja mugavuse pärast ei ole see hea mõte. Enamasti käib asi nii, et keegi teeb teema, kus ta räägib et lammutab sellist või mitut sellist autot ning tulge ja küsige. Siis tuleb metsik voog postitusi, mida kõike tahetakse.. ning siis sa kas avalikult vastad hinnad või saadad PS. Nii kogud sa enda teemale rohkem vaatamisi ning postitusi, see aitab sul aga oma asju kiiremini müüa.
Kui sul on ühelt autolt 5 konkreetset asja, siis võid ju need ka eraldi panna. Kuid probleem on, et 6 kuud vanad ehk uuenduseta teemad kustutatakse automaatselt.. Ehk siis müüa kõiki osi ühes teemas garanteerib suurema huvi teema vastu ehk suurema üleval olemise aja.
Vasta
#46
(03-01-2013, 09:22 PM)itbilen Kirjutas: ...
a)kas rikastumise kiire hästireklaamitud kaubavahetuse puhul
...

Looda Sa - keskmine sadakakskendnelja varuosa otsija ootab kingitust. Mina ka...

Bänni saad siis, kui lisaks ressursside raiskamisele ka muude lollustega silma paistad. Tõsi, Sinusugused noktsejad peavad selleks veidi rohkem vaeva nägema, kui suvalised kolme-posti-tühikargajad.
Vasta
#47
Ega vahepeal pole suurt midagi juhtunud ja süsteemi ümber teha on ka raske.

Turu osas võiks ikkagi minna seda teed, et saab panna kuulutuse ja kõik. Ei mingit kommenteermist ega uppimist. Nagu Tqhq foorumis kunagi tehti, asi on palju puhtam. Kui asi on väärt, siis ostetakse see ka ära, kui ei, siis las olla ja aegub. Kes otsib, see leiab alati ka üles.

Nimesid nimetamata, aga iga jumala päev on samad teemad. Kui ikka utoopiliste hinnasoovidega ostetakse/müüakse, siis jäävadki teemad lõpmata kauaks püsima.

Mingi aeg täheldasin, et nahaalsusel pole piire ja iga päev kustutatakse vana post ära ja tehakse uus, nagu midagi poleks juhtunudki ja uppimist poleks nagu toimunud....

Otseselt ei sega ja kahju pole, kui müüb mõistmatult kallilt midagi ja üritab naeruväärselt olematu hinnaga väärtuslikke asju osta, aga noh, oleme ju kõik ühes keskkonnas, mingi mõistlikkuse piir võiks olla. Ise seda paraku ei reguleerita.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#48
Mõnesmõttes on hea, et saab kommenteerida, ei pea igaüks PS'i saatma näiteks teemal "kas pilte ka saaks" vms.
Küll aga see 24h uppimis variant võiks asenduda kord nädalas. Oleks vast vähe rahulikum ja kui ei saada aru siis pikema jututa 1kuu read only foorumis, kui nii saab teha.
Turbo
Vasta
#49
tqhq.ee foorumis on turu teemades mittepostitamise variant juba aastaid toimind.
Vasta
#50
Pooldan et
1. Müügiteemat saab kommenteerida
2. Saab UP-ida max kord nädalas
3. Saab UP-ida max ühte müügiteemat 24h jooksul.

Hetkel vajutan turu24h ja sama isik on jälle selle oma jama täis UP-ind ja juba mitu kuud järjest. Mis kasu on turu24h-ist kui pean naguinii edasi klikkima teisele lehele kuna esimene on sama isiku UP-e täis. Kuluvad pähe need samad kuulutused, mida UP-takse ja kus ei hind ega muu info ei muutu. Lubades päevas igal kasutajal vaid üht teemat UP-ida, leiduks ka turu24-jas samalt kasutajalt maksimaalselt üks UP korraga, mis on täitsa OK.
Vasta
#51
(15-04-2013, 07:14 PM)hannes_s Kirjutas: Pooldan et
1. Müügiteemat saab kommenteerida
2. Saab UP-ida max kord nädalas
3. Saab UP-ida max ühte müügiteemat 24h jooksul.

Hetkel vajutan turu24h ja sama isik on jälle selle oma jama täis UP-ind ja juba mitu kuud järjest. Mis kasu on turu24h-ist kui pean naguinii edasi klikkima teisele lehele kuna esimene on sama isiku UP-e täis. Kuluvad pähe need samad kuulutused, mida UP-takse ja kus ei hind ega muu info ei muutu. Lubades päevas igal kasutajal vaid üht teemat UP-ida, leiduks ka turu24-jas samalt kasutajalt maksimaalselt üks UP korraga, mis on täitsa OK.

Tegelt v6iks veel olla mingi kuulutuste koguse piirang ka nädala kohta.
Et ei toksitaks yhe auto igat varuosa eraldi uue teema alla. Tundub kyll et mingi s..t hakkab juba pähe kuluma... Mitte et see kiiremini myyks.
having trouble having fun...
Vasta
#52
Nii, proovime siis paar päeva Sõidukite ja Varuosade turgu, kui UP'imine ei tööta. Teemad on järjestatud sisestus järjekorras.
Vasta
#53
(25-04-2013, 09:29 PM)Harry Kirjutas: Nii, proovime siis paar päeva Sõidukite ja Varuosade turgu, kui UP'imine ei tööta. Teemad on järjestatud sisestus järjekorras.

No ma vaatan et keegi midagi karjuma pole hakanud, kas uus turu lahendus toimib?
Vasta
#54
Ma ei saa küll aru ,mis nüüd paremaks läks. Kord nädalas võiks vähemalt saada uppida...
Vasta
#55
Ega ei läinudki. Lihtsalt mõne tegelase pärast ei saa asju normaalsetes tingimustes ajada, mis on kahju, sest enamus kannatab.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#56
(28-05-2013, 11:08 AM)hents99 Kirjutas: Ega ei läinudki. Lihtsalt mõne tegelase pärast ei saa asju normaalsetes tingimustes ajada, mis on kahju, sest enamus kannatab.
Nii see on ,lihtsalt see on nõme kui ma müün autot varuosadeks ja see teema lihtsalt kukub kuhugi kaugele ära ja uppida seda ei saa...pean tegema jälle uue kuulutuse. Ma ei ole tõesti see inimene ,kes "kirvest" hinda küsib nagu mõni vend siin foorumis(jätaks nimed mainimata). Müüakse mingit X asja ulme hinnaga ja siis tõmmatakse uppi mõne päeva tagant. Sellised vennad võiksid oma juppe müüa soovis või okidokis.
Vasta
#57
Kui keegi peaks mulle viitama siis mina pole tihedamalt oma teemasid uppinud kui korra 24h jooksul mis peaks olema igati reeglitepärane.
Vasta
#58
Minu jutu alustamise point oli, et kuigi reeglitpärane pole ka iga päev 5 uue küsmuse küsimine, siis enemus seda meist ka ei tee - sellel puudub mõte. Kas MB foorumis on mõtet üle iga x päeva korrata, et ostad mudeleid, sellele peab igaüks ise juba vastama. Mina igatahes tean juba peast mida sa müüd või ostad Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#59
(29-05-2013, 01:00 AM)mercedes121 Kirjutas: ...........lihtsalt see on nõme kui ma müün autot varuosadeks ja see teema lihtsalt kukub kuhugi kaugele ära ja uppida seda ei saa...

Miks seda uuendada ei saa?
Vasta
#60
(29-05-2013, 03:31 AM)nostromo Kirjutas: Kui keegi peaks mulle viitama siis mina pole tihedamalt oma teemasid uppinud kui korra 24h jooksul mis peaks olema igati reeglitepärane.

Kusjuures olen viimased kaks nädalat jälginud seda müügiteemat http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=31308 ja olen tähendanud, et iga kahe päeva tagant tehtud UP annab keskmiselt teemale lisa 10 vaatamist. Olen juba harjunud osadest ost/müük teemadest mööduma neile klikkimata kuna on teada et midagi asjalikumat peale " Thumbsup " sealt ei leia.
Jah, kõik on JOKK ent erilist müügimehe andekust ma siin ei näe.

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 71,510 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,571 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,044 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Foorumi uuendamine Harry 190 194,510 05-09-2011, 11:54 PM
Viimane postitus: Harry
  Häired foorumi töös indrek 66 49,885 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,652 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,705 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,876 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne