Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi müügimehed
#21
Tere

Kuna meil peres oli vahepeal ka üks VOLVO, siis loomulikult olin ka seal foorumis tihe külaline ja sai seal ka üht teist müüdud. Ja seal oli nii et kuulutsue sai teha, seda sain ka muuta aga rohkemat sellega midagi teha ei saand, ei saand keegi kommenteerida ega ei saand ka up-ida. Muidugi pidid iga sugu andmed kuulutuses olemas olema. JA mina sain kõik oma träni ilusti müüdud. Seega võiks meil see asi samalaadne olla. Sest kes on huviline see leiab kontaktid ja helistab või kirjutab meilile. Minu arust oleks see kõige puhtam variant. Kuna müün ka erinevates portaalides, siis seal ikka nii, et iga uuendus või kuulutuse ettepoole toomine, või esikaanel ilutsemine maksab mingi raha. Ma leian et foorum ei ole päris see koht. Ja muidugi see on hea et turg meil juba eraldi ilutseb, mitte ei istu tava24Tuni uuenduste all .

Päikest Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#22
(10-10-2012, 11:06 PM)ReinGSM Kirjutas: Olen ka täitsa nõus, et kuulutuste arvu kasutaja kohta pole mõtet piirata. See ,kas seda kuulutust pidevalt üles tõsta upimisega on muidugi teine teema.
Kui on piisavalt mb varuosi foorumis müügil on ju tegelikkuses hea, abivajaja leiab suurema tõenäosusega enda autole vajaliku jubina. Pole ju kahju sellest.

Täitsa nõus, kui tegu MB-varuosaga, isegi neid siit hulgem leidnud, kui aga
peab iga päev soolase hinnaga suva nodi UP-e vaatama, siis pole see just see paik või mis.
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#23
Aga hetkel on seis selline, et myBB foorum mingit sellist plugini ei toeta. Selle arendamine ei ole siia mõtekas ka. Nii et kokkuvõttes foorumi süsteemi, mingit turu erilahendust ei tule. Sellel on joon all ja punasega.

Aga, mõttes on ka muid ideid nüüd. Küsiks kõigepealt sellist asja, et kes kui palju midagi foorumis müüb? Kui tähtis see talle on ning milline on üldse meie turu käive ja vajadus? Kui asi on tõesti nii suureks läinud, suuremaks kui teistel margi-klubidel.. siis... äkki peaks vaatama asja veidi suuremalt?
Vasta
#24
(11-10-2012, 08:30 PM)Harry Kirjutas: Aga hetkel on seis selline, et myBB foorum mingit sellist plugini ei toeta. Selle arendamine ei ole siia mõtekas ka. Nii et kokkuvõttes foorumi süsteemi, mingit turu erilahendust ei tule. Sellel on joon all ja punasega.

Aga, mõttes on ka muid ideid nüüd. Küsiks kõigepealt sellist asja, et kes kui palju midagi foorumis müüb? Kui tähtis see talle on ning milline on üldse meie turu käive ja vajadus? Kui asi on tõesti nii suureks läinud, suuremaks kui teistel margi-klubidel.. siis... äkki peaks vaatama asja veidi suuremalt?

Pead vist silmas eraldi turu foorumit või?
Aga kui "Vaata uusi postitusi" välja jätta sealt turu teemad?
Turu teemasi saab siis eraldi ikka "Turu 24h" vaadata.
Vasta
#25
(11-10-2012, 08:30 PM)Harry Kirjutas: Aga hetkel on seis selline, et myBB foorum mingit sellist plugini ei toeta. Selle arendamine ei ole siia mõtekas ka. Nii et kokkuvõttes foorumi süsteemi, mingit turu erilahendust ei tule. Sellel on joon all ja punasega.

Aga, mõttes on ka muid ideid nüüd. Küsiks kõigepealt sellist asja, et kes kui palju midagi foorumis müüb? Kui tähtis see talle on ning milline on üldse meie turu käive ja vajadus? Kui asi on tõesti nii suureks läinud, suuremaks kui teistel margi-klubidel.. siis... äkki peaks vaatama asja veidi suuremalt?

Mulle tundub, et kunagi lastetoas tegemata jäänut me vist ikka ei suuda foorumisoftiga korrigeerida...Retard

Mind väga ei häiri, kuid aeg-ajalt ajab naerma - MB foorumis on aktiivsed vaid O-Mteemad ja needki pahatihti üsna kaugelt margiga seotuna.

Vasta
#26
Esialgu ma mingi päev siis teen Vaata uus postitusi ja Vaata uusi turu postitusi.

Teiseks. Arvatavasti UP'imine tuleb ära keelata. Sest tegelikult on suht nõme, kui öösel paned kuulutuse ja järgmine päev on see 5ndal lehel, kuna kõik upivad oma postitusi. See UP'imise reegli teema on veel vaja läbimõelda. Naturaalsed UP'id jäävad, kuid mõttetud: Icon_arrow jäävad ära.
Vasta
#27
Mhmhmh

See küll vist siin pole reaalne aga teeks nii nagu soov.ee portaalis on et iga UP 1 euro ja võid iga poole päeva dagant UP-ida. Minul on küll tehtud leping firmale nendega ja saan soodsamalt, kuid üksik kuulutustega on see nii.

Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#28
(12-10-2012, 03:01 PM)siimruz Kirjutas: Mhmhmh

See küll vist siin pole reaalne aga teeks nii nagu soov.ee portaalis on et iga UP 1 euro ja võid iga poole päeva dagant UP-ida. Minul on küll tehtud leping firmale nendega ja saan soodsamalt, kuid üksik kuulutustega on see nii.

Siim

No, kõik võib veel tulla Wink
Vasta
#29
Kõik räägivad ja näitavad näpuga, keegi ei taha/julge nime välja öelda. Eks olen siis ise see paha sõnumitooja....
Nostromo kuulutusi on tõesti palju ja palju, kuid kõik on JOKK. Nimelt foorumi reeglites lubatud klubi liikmetel müüa ja osta ka
Mersudesse mittepuutuvaid asju. Iseenesest pole see ju paha reegel, kuniks seda ei hakata päris hullult ja massiliselt tegema.

Iga päev vaatan kõik uuendatud kuulutused läbi, et ehk ära ostetud või müüdud ja saab prükkari visata. Tõsi, neid on palju, liiga palju...

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#30
No mis ta nüüd nii palju on-Muu rubriigis vist 6, kuid audio-videotehnika vaid 1, varuosades 3, rehvid ja veljed 3. Üritan olla voimalikult korrektne kustutades koheselt ka kuulutuse kui mingi asi müüdud/ostetud on. Pigem ajavad närvi nt rehvide hulgimüüjad kes iga 14" 10eur paari jaoks eraldi teema teevad.
Vasta
#31
No, kui seal 14" müüakse, siis ma lähen kohe uurima. Aga endiselt, kes kui palju turgu kasutab. Sest fakt on, et see kasvab ja hetkel oleme juba piiripeal. Seega on jäänud kaks varianti, kas turgu piirata või tõsta ta foorumist välja ja lasta kasvada?
Vasta
#32
Milleks asja keeruliseks ajada? Uppimise piiranguks kord kuus ja rohkem polegi vaja. Häirivad lihtsalt need vanad kuulutused mida upitakse igapäevaselt.
Vasta
#33
Mercedes-Benz foorumis peavad ainult mersudega seotud teemad olema !
Vasta
#34
Alustuseks nüüd..

24h teemade vaatamisest eemaldasin ära foorumi "Reeglitele mittevastavad- ja aegunud teemad".
Nii, Vaata uusi postitusi sõnastus muudetud mõlemas keeles ning kõrvale lisatud "Turu uued" / "New on Market".

Aga nüüd tekib mul küsimus, kuna ma ise neid linke ei kasuta. Et mis realne vahe üldse Uued postitused ja 24h on?

Äkki peaks olema uued postitused ja uued teemad?
Vasta
#35
(13-10-2012, 03:01 PM)Harry Kirjutas: Alustuseks nüüd..

24h teemade vaatamisest eemaldasin ära foorumi "Reeglitele mittevastavad- ja aegunud teemad".
Nii, Vaata uusi postitusi sõnastus muudetud mõlemas keeles ning kõrvale lisatud "Turu uued" / "New on Market".

Aga nüüd tekib mul küsimus, kuna ma ise neid linke ei kasuta. Et mis realne vahe üldse Uued postitused ja 24h on?

Äkki peaks olema uued postitused ja uued teemad?

Kui ma pole n 3 päeva foorumis käinud, siis "uued postitused" lingiga näen postitusi alates viimasest külastusest (näite puhul viimase 3 päeva postitused). 24h on 24h ehk viimase ööpäeva postitused. Vähemalt nii olen siiani aru saanud.

Vasta
#36
(13-10-2012, 12:01 AM)nostromo Kirjutas: No mis ta nüüd nii palju on-Muu rubriigis vist 6, kuid audio-videotehnika vaid 1, varuosades 3, rehvid ja veljed 3. Üritan olla voimalikult korrektne kustutades koheselt ka kuulutuse kui mingi asi müüdud/ostetud on. Pigem ajavad närvi nt rehvide hulgimüüjad kes iga 14" 10eur paari jaoks eraldi teema teevad.

Aga kas on mõtet iga nädal üle korrata, et ostan mudelautot või, et otsin G-le velgi. Mõlemad on ju sellised eriti defitsiitsed realiseeruma ja uppimine ei aita eriti.

Mitmest kuulutusest oled sa reaalselt müügini jõudnud?

140 läks ju ilmselt auto24 kaudu ära? Uppida on mõtet teemasid kus see vajalik on, ehk mingi suhteliselt minev asi kui potensiaalne kodanik seda teemat nägema peaks - a'la väga soodse hinnaga X toode mille müüki suurendab see, et juhuslik mööduja seda loeb.

Mudelautode jaoks on ebay; velgede jaoks Silber või ebay; videotehnikat oleks mõistlikum samuti mujal müüma - saab ehk kiiremini lahti. Eks muidugi iga müügikuulutuse lisamine annab teatava tõenäosuse juurde, kuid kas 0,000001 või topelt suurendatud 0,000002 täenäosus uppimise teel on ikka mõistlik tegu MERCEDESE foorumis, kus keskmine kasutaja ei oma mudeleid ja veel vähem G55 üleliigseid detaile ning pole ka eriti audiohuviline, vaid pigem kodanik, kes 124/210 tasuta remontida üritab Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#37
R129, su jutus on iva-katsun end tagasi hoida.
Vasta
#38
Nostromo...ole nüüd....!

'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#39
Väga Kuldseks Börsiks kisub..... Eusa_think
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#40
Muu rubriik peaks ju olema kõige muu peale MB? Aga luban et viimane postitus see PS3 mängude ost-lihtsalt kunagi ei tea kus õige inimene pesitseda võib. KB-s jms kohtades on loomulikult juba enne kuulutused pandud. Vähemalt niipea kui midagi muutub-ostetud/müüdud saab siis muudan/kustutan ära mitte ei jäta teemat oma igavikulist surma ootamaThumbsup
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 71,813 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,673 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,053 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Foorumi uuendamine Harry 190 195,003 05-09-2011, 11:54 PM
Viimane postitus: Harry
  Häired foorumi töös indrek 66 50,194 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,707 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,712 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,884 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne