Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aitame abituid ehk talgud sügis 2006!
#1
Big Grin 
Lugupeetud Mersumehed-naised ja huvilised!

28.oktoober teeks koerte varjupaika väikse külastuse koos hea ja parema külakosti viimisega,samas ka väikesed talgud plaanis.Meesterahvad saavad aidata kuutide parandamisega-värvimisega ja muude mehelike töödega,naisterahvad riisumise jne. naiselikumate töödega.Meiega ühineb ka Eesti Takside Klubi esindus,seltis segasem ja lõbusam.

Samas plaanis sinna viia ka natuke külakosti vastavalt võimalusele ja nende soovidele,see nendega läbi räägitud juba.Kutsikate toit see millest kõige rohkem puudust,muudest asjadest saate siit lugeda:

  http://www.loomadehoiupaik.ee/?id=1071

Plaanime siis klubi poolt ka toitu kaasa viia,selleks teeks väikse korjanduse klubi arvele.Summa ei oma tähtsust,1-1000000 eeku :bigsmile: vastavalt võimalusele ja südametunnistusele.Kindlasti selgitusse märkida "Varjupaik",siis selge mis rahaga tegu ja kuhu suunata.
Arveldusarve Hansapangas: 221022973208
Paar firmat on oodata toetama ka päris kenade summadega,kuid sellest veel vara rääkida,ei taha ära sõnuda.
Kogunemine siis Järve Selveri parklas 28.oktoober kell 12:00,kaasa võimaluse korral tööriistu erinevaid (rehad,haamrid,saed jne.)

Ootaks siis väga rohket osavõttu või kui tõesti tulla ei saa,siis vähemalt väikest annetust.Nemad enda eest seista ei oska,meie saame neid aidata!
Täpsem info tulevikus siia kui miskit täpsemat veel selgub,kohtumiseni parklas!:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#2
Ei ole õnneks midagi ära sõnuda, kui siis ainult, see, et nende sügiskampaania kuudid-korda tuleb sõnuda uued-kuudid kampaaniaks. Tekkis selline idee siis nendega suheldes. Kuna ruumid ja auskoht on uued, kuid kuudid on vanad.....Õnneks leidub ikka inimesi ja tööandjaid, kel soovi head teha. Võiks siis teha nii, et eraisikute laekunud annetuste eest osta toitu, mänguasju, närimiskonte, alustekke..... ja suuremate toetuste eest tellida uusi kuute. Praeguseks tegija leitud, reaalselt peaks suutma 15-20 uut kuuti selle aja jooksul valmistada. Praegused sponsorid:

OÜ Soome Maja Ehitaja (Omatalo Eesti esinadaja)  10 000 kr
OÜ Põhjamaa Ehitus 10 000 kr
OÜ Viimistlusekspert 5000 kr
OÜ Element Grupp 5000 kr

Head firmaomanikud ja tööandjad,või kellel head tööandjad, kes tahaksid abistada, kel võimalus ja tahtmine vähe suurem kui eraisiku näol, lööga ka palun meiega kampa, et neid elukaid seal suurel määral aidata.....Pluss seal oleks vaja veel lõpetada ehitustöid (eriti plaatimistööd). Kellel tekib soov sponsorina liituda, palun võtta minuga ühendust tel 5015541.

Praeguse seisuga saame kuudid Raplast - siit väike mure, transporditeenust oleks vaja, on äkki keegi nõus või teab kedagi, kes oleks nõus transpordi näol toetama? Ideaalne oleks madelauto või furgoonauto, abi oleks kindlasti ka paketibussist.....

Kuudid on vaja üle töödelda ja vööbata, seda saaksime teha seal üheskoos... Siit momendil järgmine mure: puidukaitsevahendid ja värv,
ning lihtsamad maalritarbed, kui keegi arvab, et saab sellega aidata, siis ootame avasüli....

Fakt on ka ilmselt see, et kõiki kuute me asendada ei suuda, siis oleks vaja veel ka vanade remondiga tegeleda.....siinkohal ootaks väheke mehisemaid abikäsi ja äkki on kedagi, kes saaks puidumaterjaliga aidata siinkohal (kas voodri või isegi seakaatrilaud, abiks ka ilmselt vineer, OSB, DSP jnene...).

Omalt poolt üritan veel kohale meelitada paar professionaalset kodanikku, kes meile näpunäiteid ja õpetusi jagaks kuutide kallal ja samuti üritan varustada võimalikult paljude tööriistadega......

Ja muidugi, kes tunneb veel, et saaks mingil määral sellel üritusele kaasa aidata, siis loomulikult andke teada!

Palju abistajaid ja abikäsi ootama jäädes,
Rolz
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#3
Ja pidin sealt veel homme läbi käima, eks siis kui midagi veel selgub, anname lisainfot ja võiks siia märkida ka kes tulevad ja mitmekesi, et neil oleks lihtsam meiega arvestada ja meil endil ka sealset töömahtu planeerida. Teeme siis alguse lahti:

Karl
Roland (tõenäliselt +2)
Simo
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#4
http://www.taksiklubi.ee/foorum/viewtopi...1529#21529
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#5
Sai seal siis täna vestlemas käidud ja väike ekskursioon tehtud, võrreldes laagriga on see paradiis.... Kuid kõige nõrgem külg seal on sealsed kuudid, vanad, räsitud, aknad katki, ja mis peamine - soojustamatta... Ja talv ukse ees.... Momendil tegeleme kuutidega, kogutud siiani 30 000 kr...ideaalis oleks vähemalt 10 000 kr veel vaja.....

Millest nad seal veel puudust tunnevad:
Lihtlabased mänguasjad, neist suur puudus, nii koertele kui kassidele
Kutsikate kuiv- ja konservtoit
Vaibad ja alusriided koertele (mitte sulg- ja vatitekid, närivad katki)
Koerte(kindlasti metall, muidu näksivad ära) ja kasside sööginõud
Riiulid-kapid kontoripoolele
Sülearvuti koolituste läbiviimiseks
Söögi poole pealt veel kondid ja selline tugevam toit ehk maius

Ja loomulikult tööd, mida teha saame:
Kuutide vahetus, parandus, soojustus, remontimine
Mänguväljaku paigaldamine, valmistamine
Lihtsamad elektritööd
Istutustööd põõsaste ja istikutega, riisumistööd
Sise- ja väliskuutidele sissepääsule riiete paigaldamine (et soojem oleks)
jnejne
Ühesõnaga tegevust meil jätkub....

Siis oleks hea, kui saaks veel lahendatud puitmaterjali probleem, kuna oleks hea ehitada juurde mõned mänguväljaku elemendid....Sobivad ideaalselt õhemad prussid ja sae- ja voodrilauad. Siis kuutide puhul oleks vaja veel villa, vineeri, puitmaterjali, naelu jnejne ja mis veel oleks vaja - ideaalis ntx 5x5cm roostevaba või tsinkplekki nurkasid, et nendega kaitsta kuutide nurkasid närimise eest.
Siis suuremas koguses mingit riiet, mida panna kuutide sissekäikudele, ideaalne oleks ilmselt kartulikotid või fliis või midagi sellist, mis oleks veits tihedam, raksem ja ei märguks väga kiiresti.

Üritasin väikese ülevaate asjast anda ja sellest, mis mulle räägiti, kuid igasugused mõtted ja toetused on alati teretulnud. Üheskoos ehk suudame loomade varjupaika märkimisväärselt aidata!
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#6
Rolz Kirjutas:Head firmaomanikud ja tööandjad,või kellel head tööandjad, kes tahaksid abistada, kel võimalus ja tahtmine vähe suurem kui eraisiku näol, lööga ka palun meiega kampa, et neid elukaid seal suurel määral aidata.....Pluss seal oleks vaja veel lõpetada ehitustöid (eriti plaatimistööd). Kellel tekib soov sponsorina liituda, palun võtta minuga ühendust tel 5015541.

mingisugust plaatimistööd olen teinud ja elektritööd samuti, et kui tulija olen siis nende töödega võin aidata.

ivar.
#7
Nagu teada siis mina tulen ka kaksi. Smile
#8
kuld Kirjutas:Nagu teada siis mina tulen ka kaksi. Smile

:cool_rsvd: Molodets!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#9
:eureka:mull üks transit on kui sellest abi on
#10
kahjuks on plaanid tehtud
st: ei saa tulla
vanaemal 70 a. tähtpäev peab seal olema
280 SE w126 136 kw 81.a
#11
Mina tuleks ka kahekesi!!!!Confusedmile:
mersud on parimad...
Mercedes-Benz 300TE AMG 200kw
kontakt-55639540
#12
pille343 Kirjutas:Mina tuleks ka kahekesi!!!!Confusedmile:

:cool_rsvd::cool_rsvd::cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#13

Kahjuks meie oma abi laupäeval kohapeal pakkuda ei saaSadSad

Pikuke ülekanne toetuseks, neljajalgsete elu parandamiseks on aga küll tehtud! Vähene toetus ka meie poolt!

Ester ja Taavi
#14
Mina saan siis ainult vähese abiga kaasa aidata,pakkuda on mul 3kg kott chappi kuivtoitu,kott on avatud aga kausitäis ainult võetud,üle jäi sellepärast et koeral oli aeg lahkudaConfusedad:Siis on veel maius.Ja ehk saan tulla ka ehitamisel jne oma abikätt pakkuma.

Lgp Erik

EDIT:Olen ka mingil määral plaatinud,ja korteri remondiga tegelenud,nii et ehitustööde poole pealt saan ka aidata.
#15
Aktiivsemalt, aktiivsemalt kodanikud....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#16
Hetke seisuga plaan tulla, 1+1, kellest 1 pole kahjuks arvestatav abi. Õnnestus ka hankida pisut kangaid, mida on võimalik kuutide ukseavadele ette panna, tänud selle eest AG Textile`le.

#17
Palju neid kangaid on, oskaks arvestada, palju juurde on vaja.Sest kokku on vaja neid 40 kuudi sissepääasudele.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#18
Niisiis homsest ja viletsast ilmast:

Kuna kõik kokku lepitud ja kuutide transport sebitud (veelkord tänud RP!),siis taganeda pole kuhugi,selja taga on Moskva!  

Ja pealegi:pole olemas viletsat ilma,on olemas viletsad riided.  
Eks vastavalt ilmale toimub ka tegevus,eks kohapeal näha mida saab teha ja mida mitte seoses ilmastikuga.

Tänud kõigile kes ei pidanud vaevaks annetada raha kutsikate toidu ja mänguasjade jaoks,kahe klubi peale sai kokku päris korraliku summa.
Ja tänud ette juba kõigile kes homme kohale tulevad!

Kokkusaamine siis kell 12:00 Järve Selveri parklas,Pärnu mnt. poolses otsas,kiirtankla 123 vahetus läheduses.Seal kohal AGM Sisustuse kirjadega valge kaubik,see siis "sihikuks".

Homsete heategudeni siis!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lähme rukist lõikama! Ehk III Tartu Autode Orienteerumine kaica 0 2,180 30-08-2011, 02:06 PM
Viimane postitus: kaica
  Suvepäevad 2006 läbi, mõtleme 2007 le indrek 12 6,986 04-03-2007, 11:46 AM
Viimane postitus: Lõoke
  Saurix 2006 järelkaja Karl 27 12,407 02-03-2007, 05:12 PM
Viimane postitus: Eric
  Autoorienteerumise XII etapp. 12.12.2006 autoori.pri.ee 6 3,511 13-12-2006, 12:06 PM
Viimane postitus: indrek
  Autoorienteerumise XI etapp>[BEST OF]< 14.11.2006 Offroader 4 2,747 17-11-2006, 11:29 AM
Viimane postitus: Offroader
  Aitame abituid ehk talgud sügis 2006 järelkaja Karl 9 5,303 30-10-2006, 07:00 PM
Viimane postitus: kuld
Exclamation “E-Class Experience 2006” Täna Tallinnas. virgo 1 2,109 26-10-2006, 03:35 PM
Viimane postitus: Karl
  Autoorienteerumise X etapp 10.10.2006 Offroader 3 2,564 12-10-2006, 09:22 PM
Viimane postitus: Offroader
Big Grin Saurix 2006 Karl 13 6,362 05-10-2006, 10:20 AM
Viimane postitus: krissuke
  Autoorienteerumise IX etapp 12.09.2006 Offroader 3 3,036 15-09-2006, 11:38 AM
Viimane postitus: Offroader



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne