Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin 210t
#1
Oleks siis vaja ka suuremat autot. Kas w210 pagass on piisava suurusega, et sinna lapsekäru ja vajalik ära mahutada? Või peab ikka vaatama s210 poole?

Keegi teab juhuslikult nendest autodest midagi?
http://www.auto24.ee/used/1081918
http://www.auto24.ee/used/1022792
Vasta
#2
universaali saad lapse käru panna kokku pakkimata ja muu kraami veel ka Smile
Vasta
#3
Mina oleks just sedaani poolt, taga tava-amordid ja vedrud.
Minu silmis näeb universaal välja kui matuseauto, väga kole.
See puhtalt minu arvamus.
Vasta
#4
Kui oleks võimalik, siis valiksin samuti sedaani, kuna sedaani välimus meeldib rohkem, kui universaali oma.

See minu arvamus, kõrri pole vaja hüpata.

Aga teema autorile: Käi kohapeal ära-tee proovisõitu, võimalusel paki see lapsekäru pagasiruumi-ja siis otsusta ise, kumb rohkem meeldib, ja kumb sinu jaoks "praktilisem" on ja rohkem sinu vajadustele vastab.
Vasta
#5
Kui see kohapeal ärakäimine nii lihtne oleks, oleksin juba ammu seda teinud. Kahjuks need autod on kõik mingi 900km-1000km minu praegusest asukohast. Sellepärast mõtlesin, et äkki keegi teab konkreetsetest autodest midagi või on midagi sellist pakkuda.

Kas ja kuidas sedaanile katuseboksi saab panna?
Vasta
#6
(22-09-2012, 01:39 PM)mbfriik Kirjutas: Kui see kohapeal ärakäimine nii lihtne oleks, oleksin juba ammu seda teinud. Kahjuks need autod on kõik mingi 900km-1000km minu praegusest asukohast. Sellepärast mõtlesin, et äkki keegi teab konkreetsetest autodest midagi või on midagi sellist pakkuda.

Kas ja kuidas sedaanile katuseboksi saab panna?

Saab panna küll. Meie kunagisel 210-l olid katuseraamid, sellised madalamad ja selle peale käis boks. Muidugi, mina olen aru saanud, et sedaani ja universaali boksid on ikkagi erineva pikkusega!!
Isegi praegusele 211-le on (igaksjuhuks) olemas katuseboks.

Loodan, et vastusest oli abi! Nod
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin korraliku Mercedes-Benz(Vito või Viano). MTA 0 1,283 15-06-2021, 07:54 PM
Viimane postitus: MTA
  Otsin tööl käimiseks autot (w124) W108 8 6,893 23-01-2017, 04:35 PM
Viimane postitus: arturmalcik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne