Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mida teha vana mersuga 30ndatest
#21
(26-09-2012, 04:50 PM)older Kirjutas: ma kirjutasin juba esimeses postituses et pilte kavatsen teha kust võtad et ma ei kavatse seda teha?

Kas on raske õigekirja järgida?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#22
Lihtsalt tee pildid ja ära enne vasta midagi Smile(detailidest,kerenumbrist-infoplaadist)
Kui sul hästi läheb,siis võibolla võtavad mõned oma sõnad tagasi Icon_rolleyes .Ja võibolla tulebki välja,et sul on hindamatu väärtusega antiikmassin aianurgas.Või kõlbab kellegile mõni detail...aidatakse sind oluliselt rohkem.Sest tunnista,su esialgne postitus oli ikka täiesti läbikukkunudEusa_snooty
R129 & R230 & X167
#23
Isegi minu blondiinist kaaslane küsis miks pobeedat Mercedes-Benz foorumis müüakse.
Kurjajuur
#24
Võtan kohe 25 tuhandega ära.

#25
Ei tea, kas olen õige ütleja siin Icon_rolleyes , kuid nüüd juba asi läheb inetuks mõnitamiseks teie poolt. Üks mees tegi otsa lahti ning nüüd kõik tagantjärgi targutavad. Smoke

Aitab ehk, mõelge ikka teise peale ka - jah kirjutas vigaselt ja segaselt - aga see ei anna õigust siin targutada lõputult!
#26
(27-09-2012, 07:47 PM)allan1 Kirjutas: Võtan kohe 25 tuhandega ära.

foorumis läks teema liiga käest ära, raske vahet teha kas keegi mõtleb midagi reaalselt või lihtsalt mõnitab
#27
Tere

Minagi omalt poolt ütlen, et anname inimesele võimaluse. Ega see müümine kerge pole, las proovib. Aga jah eks igast asja on võimalik müüa aga strateegia valib müüja ise.

Päikest soovides Siim.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#28
(26-09-2012, 04:50 PM)older Kirjutas: ma kirjutasin juba esimeses postituses et pilte kavatsen teha kust võtad et ma ei kavatse seda teha?

Küsiks otse, kas tulevad pildid või mitte?
Nädal aega juba kõvatad niisama...Öeldi sulle sõbralikult (Sqad), et ilma pildita ära rohkem seleta siin midagi; ikka käid ja näpid oma sedasamust...


Pildid: Raamist, sildadest, kere puitosadest (nagunii on salongipolster puudu), kerest, uksed, luugid, armatuuri kellad, rool.
Mootor, kast, kui üles leiad.

Kõik, millele on pobeda peale kirjutatud, võid vanametalli viia, sest ise sa teda vaevalt sõitma hakkad panema ja need asjad ei töötanud juba uuenagi, saati siis 50a vanusena ja nii väärika ja juba siis ülikvaliteetse Mercedes-Benz`i küljes.
Vaevalt ka et ükski proff oleks nõus pobedat ja mersut ristama, pigen siis juba võtaks 3,0 bensuka 124-ja tehnikadoonoriks, kui just hotrodi hakata sellest tegema. (124ja tehnika vähemalt töötab hästi)

Kui vene asju ei tunne, jäta alles, lolli peaga viskad veel midagi olulist minema, ma parem tulen ja vaatan ise üle, mul sellise MB osad suht unepealt selged...



Ja 25 tuhat euri ei anna selle mälestuse eest mitte keegi, selle lapselalina võid kohe ära unustada...

15 kuni 20 tuhandega saab veereva, paberid ok, kõik originaalosad küljes, enamus puitu säilinud, masina. (umbes samas korras nagu on täna 500€ maksev W124, s.o. kere tahab tegemist, polster uuendust, värvimist jne, aga olukord lootusetu ei ole)

Kui originaaltehnikat (mootor, kast, sillad) pole, jaga see summa (20000€) kohe 10ga. Sest tegu pole ju siis enam mersuga ja hübriidid, teatavasti, ei maksa midagi...(loe Karli postitust hübriidbemarist)
Jah, just nii oluline on uunikumil originaaltehnika, uskumatu, eksole...

Kui puit on enamuses mäda, siis jaga veelkord 5ga. Siin (ja ka enne) pean silmas ikka kere konstruktsiooni puitu - seda, mille külge kereplekid, karbid jne on naelutatud. (mitte armatuuri ega ukseiluliiste, mille sul suvaline tisler poole tunniga uued valmis teeb ja ära kah veel lakib.)

Näide kerepuidust (see on küll 38a. Steyr, aga prewar mersul on täpselt samamoodi):

[Pilt: 04_b.jpg]

Tagatiivad, karbid jne pannakse naeltega sinna puuosade külge. Seetõttu on see puit (valdavalt kasutati saarepuud) kohati olulisemgi...


Kui kere plekiosa on ka mäda, siis jaga veel 5ga.
Saadki summa, mis ta autona väärt on, kui tervikuna müüa.




Teine asi on see, kui ta juppideks müüa.
Heas korras esitiiva eest kannatab vast 500 kuni 1000€ küll küsida.
Plokikaant (kuuepütase oma) olen ebays 3000ga müügis näinud. See ei olnud üldsegi uus asi.
Taastamist vajav esituli võib vabalt 500€ maksta. (selle Bosch`i klaas peab muidugi terve olema)

Niiet osad maksavad kohati väga palju raha, sest juurde neid väga ei tehta (plekiosi (tiiba või karpi ntx) saab küll teha, aga ajakulu on üsna suur ja see teeb ka jupihinna kalliks) ja neid autosid üha rohkem taastatakse, sest ka nende hinnad tõusevad...


On tal tiivad korras? On tuled olemas?
Keegi ei tea, sest üks mees ei suuda pilte teha...Eusa_wallEusa_wallEusa_wall



#29
(30-09-2012, 10:16 AM)stihl Kirjutas: Teine asi on see, kui ta juppideks müüa.
Heas korras esitiiva eest kannatab vast 500 kuni 1000€ küll küsida.
Plokikaant (kuuepütase oma) olen ebays 3000ga müügis näinud.
Taastamist vajav esituli võib vabalt 500€ maksta. (selle Bosch`i klaas peab muidugi terve olema)

500 ei saa tuleräbala eest, 500 eest peab paar juba kroomitud olema ja korras. 3k€ kaan on ka uus, reeglina on vanad kaane läbi ussitanud. Aga heas korras tiiva eest võib tonni isegi saada ... kuigi paljuke neid roosteaukudeta tiibu olemas on.

Dad.
#30
(30-09-2012, 01:14 PM)dad Kirjutas: 500 ei saa tuleräbala eest, 500 eest peab paar juba kroomitud olema ja korras...

Ega ma ka ei tea, mis nad täpselt maksavad, keegi ei tea ja kindlat hinnakirja pole.
Lihtsalt vaatasin ühe teatud bennyhilli kodulehte ja seal ta müüb 650€-ga sihukesi (väidab, et w143 omad):

[Pilt: 3171_P1000227.jpg]

[Pilt: 3170_P1000226.jpg]

Mõlkis, roostes, valede klaasidega ja igavesed raiped.
Siis pakkusingi, et 500ga saab õige asja tükist, aga siiski taastamist vajava. Paar vastavalt 1000€.
Tutikas võib mitu tonni tk maksta...

(arvan, et Sa tead seda bennyhilli...Eusa_think)

#31
miks te nii kannatamatud olete, pole isegi kuud möödas esimesest postitusest, pildid tulevad alles jupikaupa ja kuude/nädalate jooksul ikka. Kirjutasin esimeses postituses, et ma ei tea kus kõik jupid on aga fakt on see et olemas, puudu vaid mootor ja käigukast, isegi istmed on olemas. Käsu peale ei ole see asi võimalik kohe üles leida ning pildistada nagu kõik oleks kohe olemas ja võtta nagu näitusel lauapeal. Igasugu mõttetut prügi on ka veel mis raskendab otsingit, igasugu mosse jupid jne, ma võin need asjad siis järk järgult üles pildistada et selgitada mis ei ole Mercedes-Benz oma ja visata metalli hunnikusse. See lihtsustaks ja kiirendaks asja
Järgmine nädal teen esimesed pildid asjadest mis on üles leitud juba. Ja mitte lugeda VEEL pildistamata detaile täielikult hävinenud või osaliselt või üldse puudu olevaks, peale pilte on arukas sellist hinangut anda täpsemalt alles.
#32
(30-09-2012, 01:41 PM)stihl Kirjutas: Ega ma ka ei tea, mis nad täpselt maksavad, keegi ei tea ja kindlat hinnakirja pole.
Lihtsalt vaatasin ühe teatud bennyhilli kodulehte ja seal ta müüb 650€-ga sihukesi (väidab, et w143 omad):
(arvan, et Sa tead seda bennyhilli...Eusa_think)

No kle ... sa pole ju nii loll, et igat jama usud, mis kirja pannakse Wink

Need kopsikud on ka kahtlased, sisudest rääkimata.

Dad.

(30-09-2012, 02:30 PM)older Kirjutas: miks te nii kannatamatud olete, pole isegi kuud möödas esimesest postitusest, pildid tulevad alles jupikaupa ja kuude/nädalate jooksul ikka. Kirjutasin esimeses postituses, et ma ei tea kus kõik jupid on aga fakt on see et olemas, puudu vaid mootor ja käigukast, isegi istmed on olemas. Käsu peale ei ole see asi võimalik kohe üles leida ning pildistada nagu kõik oleks kohe olemas ja võtta nagu näitusel lauapeal. Igasugu mõttetut prügi on ka veel mis raskendab otsingit, igasugu mosse jupid jne, ma võin need asjad siis järk järgult üles pildistada et selgitada mis ei ole Mercedes-Benz oma ja visata metalli hunnikusse. See lihtsustaks ja kiirendaks asja
Järgmine nädal teen esimesed pildid asjadest mis on üles leitud juba. Ja mitte lugeda VEEL pildistamata detaile täielikult hävinenud või osaliselt või üldse puudu olevaks, peale pilte on arukas sellist hinangut anda täpsemalt alles.

Kõik "on olemas" aga mootor "on puudu" ... tase ... siia peaks ikka panema IQ testi alusel juurdepääsu ;p

Vanasti öeldi ikka: Räägi juttu, mis on jutt, situ sitta, mis on sitt - aga ära PASANDA!

Dad.
#33
(01-10-2012, 11:15 AM)dad Kirjutas: Kõik "on olemas" aga mootor "on puudu" ... tase ... siia peaks ikka panema IQ testi alusel juurdepääsu ;p

Vanasti öeldi ikka: Räägi juttu, mis on jutt, situ sitta, mis on sitt - aga ära PASANDA!

Dad.

No see on juba liig mis liig, selline keelekasutus ei sobi Mercedes-Benz foorumisse, võibolla streetricing-us võid nii mõliseda bemmimeestega aga palun jääge viisakaks, ärge tehke välja või midagi.
Jube paha hakkab juba selliseid asju lugeda, inimene tuli ainult abi otsima. Puke

(27-09-2012, 08:43 PM)BlackLady Kirjutas: Ei tea, kas olen õige ütleja siin Icon_rolleyes , kuid nüüd juba asi läheb inetuks mõnitamiseks teie poolt. Üks mees tegi otsa lahti ning nüüd kõik tagantjärgi targutavad. Smoke

Aitab ehk, mõelge ikka teise peale ka - jah kirjutas vigaselt ja segaselt - aga see ei anna õigust siin targutada lõputult!

Thumbsup Thumbsup Thumbsup
#34
(01-10-2012, 12:57 PM)Lääne Kirjutas: No see on juba liig mis liig, selline keelekasutus ei sobi Mercedes-Benz foorumisse, võibolla streetricing-us võid nii mõliseda bemmimeestega aga palun jääge viisakaks, ärge tehke välja või midagi.
Jube paha hakkab juba selliseid asju lugeda, inimene tuli ainult abi otsima. Puke

Vanasõnad nagu ka tsitaadid esitatakse ilma kärbete ja ilustusteta, st nii nagu need on.

Milline osa sellest teema alatusest abi küsimine oli? Pigem ülbe suhtumine, mis SR foorumisse peaks kuuluma.

Dad.
#35
no ikka veel mölisetakse, enam ei usuta et asjad olemas ka on, ma ei tule siia foorumisse enam, müün vaid saksasse! nägemist ja ma mõtlen seda tõsiselt mölisege omavahel edasi! ma ei pea siin ülbikute põhjendamatut väljaelamist kannatama alandlikut, jah ähvardangi saksaga, Über alles
#36
(01-10-2012, 02:14 PM)older Kirjutas: no ikka veel mölisetakse, enam ei usuta et asjad olemas ka on, ma ei tule siia foorumisse enam, müün vaid saksasse! nägemist ja ma mõtlen seda tõsiselt mölisege omavahel edasi! ma ei pea siin ülbikute põhjendamatut väljaelamist kannatama alandlikut, jah ähvardangi saksaga, Über alles

MOTT

Lisan veel juurde, et Saksamaale võid oma asjadega ilusti kohale minna ja need hiljem sealsetele tegelastele ära kinkida. Aastate jooksul on igasuguseid saksmanne nähtud ja need seal mõnitavad sind kordades rohkem, kui siin kõik kokku ... kurb aga pidulik.

Dad.
#37
Sul on siin teemas sõnavõtnud kaks inimest kes teavad restaureerimisest ja vanatehnikast rohkem kui ülejäänud foorum kokku.

Kui teema ülesehitus on saksa foorumis sama sitt kui siin siis võid 3x arvata ka sakslased pritsived kohe kulda või tuleb sama vastukaja mis siin.
Foorum rangelt vabatahtlik, kui esitad lolli küsimuse, saad enamasti ka lolli vastuse või ei tule midagi.

Teema kinni, kui soov endiselt midagi müügiks pakkuda, alusta uue teemaga koos korraliku info ja piltidega.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne