Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RCA väljundi tegemine.
#1
http://www.peachparts.com/shopforum/car-...t-diy.html

siin näitab kuidas teha vanale Mercedes-Benz orginaal makile AUX sisend.
arusaadav.

Aga küsimus oleks et kas oleks võimalik teha ka RCA väljund.
Ehk oleks vaja orginaal makile võimendi taha. ( peaks olema võimalik või mitte?)

või on mõni muu mooodus?

[Pilt: 27937-Foto0536.jpg]
maki tagune näeb muidu selline välja.
(nt see suurem 5 auguga pistikupesa on ültse vaba hetkel. mis sinna peaks käima?)
Vasta
#2
Selle jaoks ju müüakse sellist väikest karbikest mis käib kõlari juhtmetele vahele, mistekitab rca väljundi. Mul nii samuti ongi originaalmakile võimendi lisatud.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
Kõige lihtsam võimalus on osta selline asi. Selle ühendad tagumiste kõlarite külge ja välja tuleb võimendile sobilik signaal.
Vasta
#4
Muidugi saab teha RCA väljundi - selleks pead võtma eelvõimu väljundist signaali. Unibrow
Ehk otsid oma maki skeemi, ja edasi on juba.. delo tehniki.

Olen piisavalt näinud/kuulnud neid kõlaritest signaali võtvaid "karbikesi"...
Sellisel juhul otsi parem originaal makk LineOut väljundiga, jäävad närvid terveks.
W124 E500 Limited
Vasta
#5
Ma ei tea minul töötab süsteem vägagi normaalselt ei ole küll vajadust olnud mingeid eelvõime ega ma ei tea mida taga ajada. Lihtsalt tagumiste kõlarite väljundi vahele on pandud see karbike ja sealt edasi võim ning subfoofer. Karbist regullid signaali võimsuse paikka ja asi hea et kui väänad maki nupu põhja ei hakkaks kuskilt ragisema. Ja mina olen rahul. Ja kui ma ei eksi siis 140 kere s-il aku pagassis, siis ei pea ka eraldi kaablit vedama hakkama eest taha.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#6
Madalatel sagedustel see karbike ilmselt ei tekita kuuldavaid moonutusi, kui sa sama karbiga kuulaksid kogu sagedusriba saaksid aru.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
SmileSmileSmile Laur, asi pigem tehtud, mul selle jaoks et tümpsu veits juures oleks. Muidu muu müra lihtsalt summutab sellegi mis sealt muidu tuleb. Aga selge on see, et kui ajad taga kõrg kvaliteeti, siis pead vähe peenemalt asja üles ehitama. Minu kui teisejärgulise muusika fanatiku jaoks autos käib ta vägagi hästi.

Minul plaan ka kuuele sama süsteem ehitada kast pagassi panna et lihtsalt natuke originaal maki juurde aidata.

Igal juhul edu Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#8
hetkel RCA otsad siis kõlarijuhtmete vahele.
Hakkas tööle küll.
Nüüd probleem et kuhu panna see remote juhe. ( uuematel makkidel kohe eraldi juhe aga kuhu panna sellise vana maki puhul )
Ehk et võim koguaeg taga ei oleks. (tõmbab aku tühjaks)
Vasta
#9
el. antenni väljundit ka ei ole?
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
#10
leidsin selle remote juhtme üles kuhu ühendada-
süsteem töötab küll.
RCA juhtmed panin hetkel otse sinna kõlarijuhtmete vahele.
Töötab küll aga ma ei ole kindel kui hästi (ei ole väga mingi muusika süsteemi spetsialist ka)
Ehk kas saab sealt normaalseid sagedusi või oleks mõtekam see karbike osta mis eelnevalt mainitud siin.
Vasta
#11
küsiks kas sellisele makile saaks CD boxi järgi ühndada?
Vasta
#12
boxi juhtmist kui pole siis põlveotsas ei tee ka.
Igale makile on võimalik ise lihtsalt teha väljund. Kui on midagi peale raadio ka, kassetikas, cdmängija saab teha ka sisendi, mis sinu puhul on ka mõistlikum.
Kõige lihtsam, kuid mitte nii mugav on kasutada mõnda FM trasmitterit.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Süütevõtmest koopia tegemine? soo 15 6,680 20-01-2007, 12:49 AM
Viimane postitus: Peter
  Infotahvli tegemine v6sa 14 7,337 17-08-2006, 08:55 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne