Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
küsimus w124 universaaliomanikele
#1

Tere, ehk keegi on kursis universaalkerega (w124) auto tagasillaga. Teema selles, et kui erinevad on jupid sedaaniga võrreldes (pukside, varraste mõõdud). Kataloogid mida olen tellides näinud ei näita lisamärkust, et universaalile. Kogemus olemas tagarattalaagritega, märget ei olnud ja sain sedaani omad (sedaani omad olid kitsamad:pissed2: ja auto seisis sõbra garaažis mitu päeva:bashSmile.
Vasta
#2
Ei oska kommenteerida. Tagasilla pikihoob igatahes oli koodiga 201...

Tegelikult kuluks see teave ka mulle ära. Teab keegi?

Kindlasti on erinevad rattalaagrid, vedrud ja amortisaatorid.
Vasta
#3
tagumised supportid ka erinevad, Otsin nüüd vasakpoolsemsupport.
Vasta
#4
Aleks Kirjutas:tagumised supportid ka erinevad, Otsin nüüd vasakpoolsemsupport.

Supordid ja klotsid on jah teisd, aga kui muid  pukse  ja konte vahetasin, siis sobisid küll sedaani omad
Vasta
#5
Sedaani ja universaali kondid on erinevad!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#6
meego Kirjutas:Sedaani ja universaali kondid on erinevad!
mõtled stabika konte, krt siis on mul need ka valed all, tundusidki kitsad olema
ja jäid õõtsa sisse kuidagi lahtiselt...aretasin seibid vahele aga nii ei ole vist päris õige:confusedangry:
Vasta
#7
Stabika konte jah! Ma ka alguses ei teadnud et on erinevad, kui mulle Kadaka MB poest neid müüdi! Minu arvamus nendest müüjatest on langenud päris kõvastiUZI Aga aretasin minagi siis kahest ühe kokku. Ja tedmiseks teistele et stabika kondid on universaalile metallist varrega, sedaanile arvatavasti mingist plastikust.
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#8
meego Kirjutas:Stabika konte jah! Ma ka alguses ei teadnud et on erinevad, kui mulle Kadaka MB poest neid müüdi! Minu arvamus nendest müüjatest on langenud päris kõvastiUZI Aga aretasin minagi siis kahest ühe kokku. Ja tedmiseks teistele et stabika kondid on universaalile metallist varrega, sedaanile arvatavasti mingist plastikust.
plastikust...deem just needsamad. Kuidas aretasid-vanast puksid välja ja kas said eraldi puksid kusagilt või kasutasid neid samu sealt plastijunnide seest (kui see võimalik on)Confusedilly: pikkuses klappisid üks-ühele aga alaosa jäi kitsamaks.
Vasta
#9
Pressisin kruustangide vahel välja ja teised sisse!UZI Ühe vardaga (kõige ülemine risti) nägin ka vaeva. Vardal puksid peavad olema erinevad aga mulle anti ühesuguste puksidega (kataloog näitas, et sellist).Tuli üks puks läbi puurida. Nii et kõigse kindlam kui vana jupp näppus ja siis poodi!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#10
väike update teemas. Peale remonti sai vahetatud ca 50 % tagasilla varrastest/patjadest, ülejäänud saab tehtud kevadel. Ostetud juppidest osutusid kasutuks õõtsa sisemised puksid, mille välimine diameeter peaks olema milli paari võrra priskem. Kartsin ise hullemat. Seega ka need jubinad on erinevad, niiet ettevaatust müüja pakutavaga igal juhul. Samuti ei anna erinevad kataloogid b-osana sellele vastust (remontija andmetel ja ka ise ringi tuulanud), niiet tuleb vist esindusse minna (kui minu vanake veel nende härrade tähelepanu väärib :lol:.
Vasta
#11
tere, aeg asuda esisilla kallale-küsimus sama, kas esisild on sedaanist erinev (rattalaagrid, puksid, piduriklotsid, šarniirid jms.)-autoks 300 D w124 `88 universaalkere-muretsema paneb just keretüüp. Niisiis analoogsed kogemused teretulnud.
Vasta
#12
Ei hakanud uut teemat tegema kuna see küsimus sobib siia-kui esimesi amorte vahetatakse mida on veel sellega seoses vaja vahetada-tugilaagrid, katted? Millised amordiga seotud jupid?
Tänud targematele.
Vasta
#13
Rubriik "Ise küsin ise vastan". Nüüd siis see töö ka tehtud: vahetusse läks kogu kraam alates õõtsapuksidest kuni amortideni. Kui vahetama hakkate tuleks kontrollida ka amordi põhjalöögi kummi seisukorda, minul jäi see tegemata ja seega ka vahetamata (nüüd alles vaatasin ja hirmus räbal), enne remontiminekut lõi tugilaagri kummi osasse mõra sisse-ilmselt juba kolksuva amordi süü, vahetusse läks seegi. Vähe põnevust lisas kõne töökojast, millega anti teada, et mulle oli müüdud valed vedrud-müüja vahetas küll vastu vaidlemata väja aga topelttöö maksin ise, pluss ajakadu. Samuti kivi Silberi kapsaaeda, kes ei suuda ka vin-koodi põhjal õigeid pukse tellida või ei tea mis fenomen on nende universaali tagasilla puksidega seotud, keegi ei suuda pakkuda õigeid. Töökojas aretati alla mingid japsi puksid-ei küsinud millise:biggergrin: ja hoian sõrmed risti, et poole aasta pärast tagasi remondis ei ole. Aga milline mõnu on sõita nüüd- ei mingeid klobinaid, sirinaid, krõbinaid ainult rehvid peksavad mõnusa mütsumisega teekonarusi laiaks :tongue: ok sai pikk jutt aga õnne tuleb jagada, siis saab temast poole suurem. Kui ka keretööd tehtud saab, peaks piltidele mõtlema.
Vasta
#14
respect vana oled ikke, et nunnu eest nii kenasti hoolt kannad. kui keretööd tehtud saad, siis tõmba miski kirgas metallikvärv selga, kena valu alla ja ongi tibimagnet olemas. seal taga ju ruumi küllaga, ise olen 190cm ja sain kenasti jalad sirgu ajada.
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 210 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 162 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 398 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 239 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 305 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  W212 .2009 universaal küsimus lisapiduritule led osaliselt pime krist112 1 371 16-04-2023, 01:03 PM
Viimane postitus: krist112
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,886 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 407 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 675 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W212 E350 2011 - Bluetooth ja rataste tasakaalustamise küsimus chrishere 5 578 27-11-2022, 11:05 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne