Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W211 320 CDI Command APS probleem
#1
Kas keegi saaks lahendada probleemi:Command APS ei loe DVD plaati,üritab aga siis ütleb et plaati pole sees Plaadis pole probleem ,proovitud mitme originaalplaadiga.Muud fuktsioonid peale navi toimivad normaalselt.Idee osta uus navi DVD lugeja pole hea.Silberis hind üle 3k.€

Jüri 56 482 395
Vasta
#2
Oot oot???? Kumb DVD lugeja nüüd plaati ära ei tunne? Kas Comandi oma või NAVI BOX-i oma. Või ei tunne hoopis comand navi DVD plaati ära?
Milles sul probleeb seisneb.

Vasta
#3
(26-06-2012, 03:13 AM)wdb240 Kirjutas: Oot oot???? Kumb DVD lugeja nüüd plaati ära ei tunne? Kas Comandi oma või NAVI BOX-i oma. Või ei tunne hoopis comand navi DVD plaati ära?
Milles sul probleeb seisneb.

Navi box-i oma Comandi oma näitab filmi ilusti.
Jüri
Vasta
#4
Tsitaat:Plaadis pole probleem ,proovitud mitme originaalplaadiga

Kuidas sellest aru saada?
Kas plaat töötab mõnes teises sama marki navis?
Kurjajuur
Vasta
#5
(26-06-2012, 08:51 AM)Randar Kirjutas:
Tsitaat:Plaadis pole probleem ,proovitud mitme originaalplaadiga

Kuidas sellest aru saada?
Kas plaat töötab mõnes teises sama marki navis?

Aru tuleb saada nii-plaat töötab teises autos küll.

Jüri
Vasta
#6
Puhastus plaati oled proovinud. Või lausa ise Laserit püüdnud puhastada.
Põhi probleem nendel masinatel on see, et asub pagaasnikus salongi tuulutusluugi vahetusläheduses, ning tihti väga tolmuses keskonnas.
Muidugi lihtsalt defektseid bokse olen ka näinud mitmes masinas, aga lugemis silma puhastus on NUMBER 1 asi .


Vasta
#7
Ega pole kasutanud ise kirjutatud/ostetud navi dvd?Jäi kusagilt lugedes silma ,et need tegid ka palju paha.
Vasta
#8
Mis DVD plaadiga tegu? Sinna saab ainult kaardiplaate panna, muid see ei loegi.
Vasta
#9
(03-07-2012, 02:08 PM)bob_ Kirjutas: Mis DVD plaadiga tegu? Sinna saab ainult kaardiplaate panna, muid see ei loegi.

No plaat on ikka õige.Silber uuris ka asja ja korda ei saanud.Tõenäoliselt on Navi DVD lugeja korrast ära.Kas kellegil on autos sama asi siis saaks korraks ära vahetada ja oleks kindlalt selge kas probleem on lugejas või lugeja ja Comandi vahelises kommunikatsioonis.

Jüri
Vasta
#10
Mul on sama jama comand aps-iga, dvd lugeja ei loe filmi plaate.. regioon on ok, kõik seaded on ok.. Aga paned plaadi sisse viskab ette DVD Error!, Samas loeb lugejas aga mp3-e plaate.. Olen lugenud muid foorumeid ka, aga asjalikku vastust leidnud ei ole.. Puhastus plaadi jaoks ei ole aega leidnud aga kui, lugeja loeb mp3-e siis ei tohiks peaga midagi hullu lahti olla. Kas kellegil on mingeid häid ideid või sama probleem..
Vasta
#11
(10-07-2012, 11:32 PM)Hants11 Kirjutas: Mul on sama jama comand aps-iga, dvd lugeja ei loe filmi plaate.. regioon on ok, kõik seaded on ok.. Aga paned plaadi sisse viskab ette DVD Error!, Samas loeb lugejas aga mp3-e plaate.. Olen lugenud muid foorumeid ka, aga asjalikku vastust leidnud ei ole.. Puhastus plaadi jaoks ei ole aega leidnud aga kui, lugeja loeb mp3-e siis ei tohiks peaga midagi hullu lahti olla. Kas kellegil on mingeid häid ideid või sama probleem..
Kas sinul Navi töötab st. tagumises DVD lugejas on navi plaat sees ja kaart tuleb displayile ette.Mul esimene DVD lugeja töötab normaalselt.
Kui nii on siis võiksime korraks lugejad autodes ära vahetada,siis saame selgeks kas probleemid on lugejates või kommunikatsioonis.

Jüri
Vasta
#12
Mul endal auto W211 270 CDI, Mul muidu viskas ka ette no cd kui panin navi lugejasse vale plaadi, tegin endale netist versioon 12 plaadi ja siis alguses võttis oma 5 minutit et dvd lugema hakkas. NAVI DVD kohta lugesin välimaa foorumitest et kui ise teha osta kvaliteet toorik muidu pidi pirtsutama. Vb. on sul toorik kriipse kraapse täis. Piisab sellest kui originaalil on sisemises servas kraaps kuna üld juhul on selles servas autole vajalik info et ta saaks aru mis plaadiga tegu on. Autot lammutama ei tahaks hakata. Proovi ennem puhastus plaat ja kvaliteet dvd peale kopeeritud (backup Big Grin) navi kaarti. Ja siis tibake oota mul kulus ka enne mõni minut kui Eesti kaart ekraanile ilmus.
Ja siis teine versioon sinu probleemist lugesin kuskilt et uute kaartidega tuleks teha comand apsile uuendus dvd.. see info on mersedese kodulehel kirjas kuidas käib ja milleks vajalik Googelda sest aadressi ei mäleta.
Vasta
#13
Soovitan kõigepealt puhastada. Autos liigub väga palju tolmu.
Vasta
#14
(12-07-2012, 08:33 PM)bob_ Kirjutas: Soovitan kõigepealt puhastada. Autos liigub väga palju tolmu.
Puhastatud on küll,nii lihtne see probleem ka pole.

Jüri
Vasta
#15
Firmware update on tehtud?
Vasta
#16
Firmware update????? Pead silmas ilmselt softi uuendust.
Tean, et seadme softi uuendus võimalik ainult uuema navi plaadiga.
Kui plaati välja ei vea, siis üldiselt seadme koht prügikastis. Neid vahetatud omalajal päris kõvasti.


Vasta
#17
Kui on laseri viga siis tasub uurida milline on ja kas on saada? Eriti ei usu küll, kuid mine tea.
Paljudel niinimetatud kodu seadmetele on laserid saadaval ja oskaja mees saab ka vahetatud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#18
Tõenäoliselt ongi laseri viga. Tean, et comandi lasereid on püütud vahetada ja vist isegi mõned tööle saadud. Kui nüüd mälu ei peta, siis oli vist Comandi laser ALPINE toode.

Vasta
#19
(25-06-2012, 05:48 PM)Jüri380 Kirjutas: Kas keegi saaks lahendada probleemi:Command APS ei loe DVD plaati,üritab aga siis ütleb et plaati pole sees Plaadis pole probleem ,proovitud mitme originaalplaadiga.Muud fuktsioonid peale navi toimivad normaalselt.Idee osta uus navi DVD lugeja pole hea.Silberis hind üle 3k.€

Jüri 56 482 395

Jüri, mul on sama probleem. Enne, kui tõstatan sama küsimuse. Mis sa said teada? Kuidas on võimalik probleemi lahendada?
(26-06-2012, 10:59 AM)wdb240 Kirjutas: Puhastus plaati oled proovinud. Või lausa ise Laserit püüdnud puhastada.
Põhi probleem nendel masinatel on see, et asub pagaasnikus salongi tuulutusluugi vahetusläheduses, ning tihti väga tolmuses keskonnas.
Muidugi lihtsalt defektseid bokse olen ka näinud mitmes masinas, aga lugemis silma puhastus on NUMBER 1 asi .

Puhastusplaadiga mina hakkama ei saanud. Laseri puhastusele olen mõelnud. Et on infot, kes seda puhastab?
Vasta
#20
Miks üldse kõõritada kogu aeg keskkonsooli poole ja kasutada seda vanade aluskihtidega Navi?

Kui gepsu vaja, siis korralik Garmin akna peale ja asi ants.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 96 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  W212 airmaticu probleem Henrit 3 392 06-01-2024, 01:45 AM
Viimane postitus: hannest
  W211 hen1 1 274 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 289 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 351 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 297 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 431 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 731 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 253 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123
  w211 e270cdi universaal Kalviw211 3 299 31-07-2023, 06:34 PM
Viimane postitus: Kalviw211



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne