Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobiilne foorum.clubmb.ee
#1
Exclamation 
Nii,

kuna mul endal juhtub kõige rohkem probleeme autoga alati linnas, kus mul kellegi numbrit ei ole. Siis lisasin foorumile uue plugini, mis peaks võimaldama lihtsamat mobiilset kasutamist.

Ise testisin, siis ta tuvastab mobiilsed platvormid automaatselt ära. Disainist ei oska midagi tarka öelda, kuid kõik hädavajalikumad funktsioonid on olemas.

Need kes aga ei soovi antud versiooni kasutada, siis lehekülje all on alati link olemas, mis võimaldab ümberlülitust (sama käib ka juhtudele, kus foorum ise aru ei saa, mis platvormi sa hetkel kasutad).

Tagasisidet saab anda siin teemas, kuid ma usun, et väga palju lisafunktsioone me sinna aretama ei hakka.

Testitud: Nokia E72, SE Xperia x10
Vasta
#2
Postitada ei proovinud aga sirvida sai. Nokia 5230
Vasta
#3
Tänud, toimib lg + android. sirvida oluliselt lihtsam kui suurele kuvarile mõeldud pilti.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
väga mõnus ja ilus, N9
Vasta
#5
Ok ma vaatan et huvi on. Andke edasi, siis võibolla arendame veel veidi. Teeme oma stylei ja paneb õiged graafikad. Ootan huviga, et kas mingi telefoni automaatselt ei tuvastata.
Vasta
#6
Esimene häiriv asi. pika, mitmelehelise teema loppu ei saa kuidagi lihtsalt. 24h. otsing voiks ka nupuna olla kuskil. mul on ta kyll eelistuste alla salvestatud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
(13-06-2012, 07:14 AM)Laur Kirjutas: Esimene häiriv asi. pika, mitmelehelise teema loppu ei saa kuidagi lihtsalt. 24h. otsing voiks ka nupuna olla kuskil. mul on ta kyll eelistuste alla salvestatud.

Vaata uusi postitusi on ju olemas...

Igatahes Aceri tahvliga toimib kyll.


Viimaasele postitusele viskav nupp v6iks kyll olla.
Vasta
#8
Testitud ja toimib Nokia e7 + symbian, kiirem ja mugavam.
Vasta
#9
Mind tegelikult veel huvitab selline asi, et teha kisakast veidi facebooki moodi. Ehk idee oleks selles, et nagu ma vaatan ei ole meie kasutajaskond sugugi telefonivaene. Seega kui kõikidel on telid olemas, siis näiteks teha selline live voog, kus saaks postitada erinevaid asju. Näiteks, kellegil ei lähe auto käima talvel, siis mõni klubiline lähedal ja tuleb appi. Või kusagil väikene istumine, siis kutsuda teisi juurde.

Usun, et selline voog peaks olema ainult klubilistele ja tehniline osa on veel lahtine. Pm nagu twitter, aga võiks olla mingi meie oma programm. Mõtleme ja vaatame, idee iseenesest on hea, sest suht nõme lugu kui istud Volvoga kusagil põõsas ja Lesveni kirjadega CL paneb möödaBig Grin
Vasta
#10
See oleks vahva jah
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Millegi pärast kuvatakse juba mõnda aega foorumit niimodi:
[Pilt: foorum.jpg]

Kas süüdi reklaamid?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#12
(13-06-2012, 06:05 PM)Harry Kirjutas: Usun, et selline voog peaks olema ainult klubilistele...

Palun ei! Kuna non-klubilisi on kõvasti rohkem kui klubilisi siis ei pruugi Sa saada enam tee ääres abi. Mida suurem rahvahulk ligi saab, seda väiksem võimalus on tee ääres külmetada.
MB E320 CDI S211 Avantgarde '04
MB 250D W124 facelift '92 OM602.982 2.9 swap
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Thumbs Up Pildipark - pildipark.clubmb.ee Harry 37 72,086 28-05-2020, 11:37 PM
Viimane postitus: nostromo
Exclamation Reklaamist clubmb.ee's Harry 0 9,282 29-07-2013, 02:15 PM
Viimane postitus: Harry
Shocked Otsing - foorum.clubmb.ee/otsing Harry 8 35,584 03-01-2013, 10:22 PM
Viimane postitus: Harry
Thumbs Up Galerii - galerii.clubmb.ee Harry 3 16,824 12-06-2012, 03:24 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorum uuel aadressil ja uues serveris indrek 29 24,035 27-02-2009, 05:37 PM
Viimane postitus: hents99
  Vene-keelne MB foorum indrek 5 11,430 30-06-2006, 08:14 PM
Viimane postitus: Aleksis
  Uus foorum valmimisel indrek 15 19,521 19-03-2006, 11:47 PM
Viimane postitus: Heinar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne