Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iseloomustage-W140
#1
Huvitaks kõik head ja vead.Laduge kõik oma teadmised ja kogemused välja!Mootorite poole pealt huvi diislite vastu(esialgu).Erinevate mootorite särtsakus ja küttekulu ja loomulikult vastupidavus.Kas diiselmootor mõjutab üldjuhul ka lisavarustuse taset?jne.Andke tulla!

PS.Vastanutele +punktid garanteeritud!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#2
Ma loodan,et sa vanast foorumist ikka vaatasid,seal oksendamiseni seda teemat lahatud.Confusedilly: Linnuke,kas hakkad küürakat ostma?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
isiklikke kogemusi olnud pole, aga mida oaskan muidu öelda.

Välimus - minu arvates supervälimusega auto, aga see on suhteline. Minu mõtted liiguvad ka sinnamaale, kuid läheb veel natuke aega sellega. Välimus on ideaalne, mis üldse autol olla võib ja kui vaadata veel enamvähem kobeda aastaarvuga isendi lisavarustust ja sisu, siis se samamoodi ju ülim, mis sellise raha eest soovida võiks.

Minu jaoks pani asjale punkti ka Tony Blairy visiit Eestisse, kui ta sõitis W140 - see peaks juba kõik ütlema ju, kui üks maailma tähtsamaid mehi eelistas sellist masinat
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Karl Kirjutas:Ma loodan,et sa vanast foorumist ikka vaatasid,seal oksendamiseni seda teemat lahatud.Confusedilly: Linnuke,kas hakkad küürakat ostma?

Ikka olen sirvinud aga aeg läheb ju edasi.Räägi välja mis sul küüraka vastu on?(Arvad et 126 oleks etem?Stiilsem küll aga....)
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
Oot,millest sa seda välja loed,et mul midagi küüraka vastu??? Pigem vastupidi,väga läheb peale.Mingi 300 TD oleks just see mis kuluks ära,nämma.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Ei loe ma midagi valja , lihtsalt lipsas üle klahvide.Aga miks just 300TD?(Kas on erinevusi aastaarvudes ja mootorite võimsuses?)
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#7
300ne oli vist vanem tüüp ja mootor töökindlam 350TD uuem, kuid kapriissem.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
Indrek Kirjutas:300ne oli vist vanem tüüp ja mootor töökindlam 350TD uuem, kuid kapriissem.
Kas toitesüsteem või midagi veel?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#9
Ära tõmble LÕOKE, endal pere kodus kurat ja vaja vahel ka kipsplaati vedada! Osta endale V ikka!!!!!!!!
Vasta
#10
Sulo Kirjutas:Ära tõmble LÕOKE, endal pere kodus kurat ja vaja vahel ka kipsplaati vedada! Osta endale V ikka!!!!!!!!
Keegi pole veel midagi ostnud aga peres võiks ju vähemalt 2 AUTOT olla.(S ja siis mingi sinna V .kanti)

Ootan veel arvamusi.(ja hästi palju.)
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:300ne oli vist vanem tüüp ja mootor töökindlam 350TD uuem, kuid kapriissem.

Siin läks nüüd küll vähe nihu..... 350TD vanem mootor 110kw ja 300TD uuem (vist aastast 1997) ja 130kw.Kolmeliitriseid liigub müügis vähe ja tunduvalt kallimad ka (loogiline tegelikult,uuem ka ju).Käisime Kuldariga hiljuti ühte müügisolevat 300TD proovimas,väga fun masin.Ainult mingi kala oli turboga vist,tõmme oli Saksamaale jäänud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Osta siis juba bensukas. Saad sõidumõnu ka!
Vasta
#13
300SD? Pole kuulnudki sellisest varem,meibi Euroopasse ei tehtud siis.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
See viimane on ju paris hea- seal isegi rakise postid püsti.Aga tegelikult veame kipsi peugeot boxeriga.(parem ikka kui seljas.)
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#15
kas sul nende 350TD ja 300TD pilte ka on? universaale tehti mõned üksikud "nafta maadele" mu teada.

350 on hea mootor, sööb ka solki, uuem tahab juba tiba paremat kütust, 2 nukka jne, tunduvalt asjalikum loomulikult. kui 350 mootoril turbo ei tööta, siis on ikka kohutav tigu... aga no ökopill on küll, maal alla 10 ja linnas tiba üle. kui koguaeg kickdowni ei kasuta, siis keskelt läbi 10ga peaks hakkama saama. vedrud kipuvad ära vajuma, rehvid on suht kallid(tehase mõõt 235/65/16), pukse ja värke ikka sigapalju....aga sõidumõnu kompenseerib selle, eriti nüüd kui jupid on odavamaks läinud. kere detailid olid vist ikka päris kirved.

küsi midagi konkreetsemalt.

diislid on eranditult SE'd, kui tahad ikka SEL'i siis pead bensuka võtma, soovitatavalt 4,2. või siis korraliku auto ära rikkuma ja löga löga vahele kruttima.
Vasta
#16
Välimu maitse asi, isiklikult meeldib välimuselt face-liftitud varinant, seest jätavad külmaks. natuke "soojemaks" teeb täislisadega isendi sisu koos aut. digi plokiga kliimaga, see juba enam-vähem..... Turbo - nõrk koht neil, nagu Karl ütles, enamus neist on Saksamaale jäänud.... Sillaosa - meeletult juppe, kallid ka.... Mugav on loomulikult..... Nõrk koht veel elekter.. see auto on meeletult täis vaakumvoolikuid ja elektrijuhtmeid....õnnestus kunagi lammutada s500 täislisadega ja see juhtmekimp, mis juhipoolses juhtmekarbi läks, sellest käega ümbert kinni ei võtnud....Elektrikud ei taha nende vigade otsimisest eriti kuulda ka...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#17
Kui soome keel üle jõu ei käi, siis on siin üks link põtrade foorumisse:
http://www.mersuforum.net/forum/viewtopic.php?t=30789

Emotsionaalne proovisõit Shy
Vasta
#18
Mina soovitaks S aastast alates 1996, siis toimus  facelift ja hakati peale panema uut 300 Turbodiislit 130kw. Sel peaks ka turbo vastupidavam olema kui vanemal diislil. Saksa kiirteedel pikalt spido põhjas sõitmine pidi just 350 turbodiislile kõige suurema põntsu panema. Lisadest peaks-võiks ikka enamus peal olla, muidu ei anna juu  S  mõõtu välja.
Vasta
#19
soul Kirjutas:Mina soovitaks S aastast alates 1996, siis toimus  facelift ja hakati peale panema uut 300 Turbodiislit 130kw. Sel peaks ka turbo vastupidavam olema kui vanemal diislil. Saksa kiirteedel pikalt spido põhjas sõitmine pidi just 350 turbodiislile kõige suurema põntsu panema. Lisadest peaks-võiks ikka enamus peal olla, muidu ei anna juu  S  mõõtu välja.

Olen sinuga täiesti ühel nõul,kuid paraku 300TD tuntavalt kallim kui 350TD,hinnavahe võib isegi 100 kiloni kõikuda.Näiteks:

http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.ph...1134041537

http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.ph...1134041612
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#20
Lõoke võiks ka mingi S hinnapiiri kirja panna. Aga 300D on  Saksas juba kõva hinnga ja pakkumisi on üsna vähe. Samas võib Eestist 10 aastat vana bensiini S saada ikka  üsna hästi kätte ja  ka Saksas on kõva  valik.  Paar tutavat on enamvähem OK autol päris palju alla andnud, et üldse lahti saada.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W140 S500 Preda 14 7,055 26-01-2020, 11:24 AM
Viimane postitus: nostromo
  MB w140 S600 andrjuha84 8 6,079 01-06-2018, 09:02 PM
Viimane postitus: Heinar
  W140 S320 Sel ktmduke 0 2,169 30-01-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  w140 spetsialisti ja ostu abimeest bless011 6 5,348 12-09-2017, 02:37 PM
Viimane postitus: bless011
  w140 valik - kes mida teab antud mudelitest ?! andres23 9 6,540 08-09-2015, 07:16 PM
Viimane postitus: Heinar
  w140 S-Klass 04/1991...09/1998 marek 18 42,527 11-03-2015, 11:04 AM
Viimane postitus: Veka
  S 320, W140 1991 kuulutus Dannn 6 6,592 15-10-2014, 10:09 PM
Viimane postitus: väikemees
  W140 s350 td . Kas osta või mitte ? lincoln84 5 5,857 10-12-2013, 09:27 PM
Viimane postitus: Laur
  w140 800BBK Mike22 7 5,666 08-03-2013, 08:45 PM
Viimane postitus: igiliikur
  W124 CE 3.0 või W140 S350 110kw? AivarMM 12 8,948 13-11-2012, 09:51 AM
Viimane postitus: V@hh



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne