M konn
#1
Müüa siis pukseerimisseade ehk konn.
Asi on uus ja kodusvalmistatud.
http://www.mengel.planet.ee/konn
kandejõud 1200kg,värvimata,kruntimata ja ilma elektrita-uus omanik teeb seda omal soovil.
Ilma registeerimata võib sõita temaga siis kui auto on ratastega peal ja autol on kindlustus.
Muudel juhtudel oleks vaja ARK-is arvele võtta.
Hind on 600eurot.
Asukoht Tallinn
tel 56682214
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#2
Millest tulneb selline kandejõud? Ja samas tahad sa öelda et kui see nn: konn oleks ARK arvel siis pole sel juhul seal olevale sõidukile kes siis silda pidi sellel on ei kindlustust ja ülevaatust? Parandage mind kui ma sain valesti aru või eksin?
Vasta
#3
(17-05-2012, 11:15 PM)Reddog Kirjutas: Millest tulneb selline kandejõud? Ja samas tahad sa öelda et kui see nn: konn oleks ARK arvel siis pole sel juhul seal olevale sõidukile kes siis silda pidi sellel on ei kindlustust ja ülevaatust? Parandage mind kui ma sain valesti aru või eksin?

kui konn on auto taga tühjalt siis on ta haagis ja siispeab taolema arvel.
kui aga konna peal on auto siis võib ta olla ilma regamata,kuid autol peab olema kindlustus.



pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#4
(18-05-2012, 12:16 AM)imre Kirjutas:
(17-05-2012, 11:15 PM)Reddog Kirjutas: Millest tulneb selline kandejõud? Ja samas tahad sa öelda et kui see nn: konn oleks ARK arvel siis pole sel juhul seal olevale sõidukile kes siis silda pidi sellel on ei kindlustust ja ülevaatust? Parandage mind kui ma sain valesti aru või eksin?

kui konn on auto taga tühjalt siis on ta haagis ja siispeab taolema arvel.
kui aga konna peal on auto siis võib ta olla ilma regamata,kuid autol peab olema kindlustus.

Kandejõu teema huvitab mindki. Kust selline numebr on tekkinud?

Konn ei pea olema arvel, kuid siis on ta järelveetav pukseeritav seadeldis, mille liikumiskiirus on kuni 25 km/h ja millele peavad olema tuled, helkurid ja aeglase sõiduki tunnusmärk ("traktorikolmnurk").
Kui registreerida eriotstarbelise haagisena, siis vedrustuseta silla korral peaks tulema kiirusepiirang 70 km/h. aga on ka ilma piiranguta arvele võetud.

Muidu näikse tummine tükk olevat. Mis siselaius on?

Kas klubil ei võiks sihuke asi olemas olla? Saab ühe veereva sillaga autosid liigutada ka E-katti ja viisakat vedurit omamata.Unibrow
Vasta
#5
kandejõud tegelikult tuleb rehvidest ehk 600kg rehvi kohta,kui nüüd õieti väljendusin.
Asi ise kaalub kusagil 120kg kanti.
Käru kogulaius on 2,45 ja siselaiust täpselt ei mäleta aga kusagil 2109,pean täpsustama.
Kes on 4x4.ee foorumis kasutaja Urmase konna näinud siis samad mõõdud.
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#6
Klubi seisukohast ma arvan et lihtsam on see kuskilt rentida vajaduseks kui sellist aja endale muretseda Smile Ja samas Egas nyyd teda aastas ikka kui 2-3 korda rohkem vaja lähe Tongue
Vasta
#7
Seda.et kas teda
vaja laheb.see oleks nagu teine topic ja myygiteema alla ei
kuulu.!
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#8
e siis kellelgi vaja?
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#9
ikka alles!
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne