Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
varastatud 17 tolli AMG tähisega veljed
#1
.......kui keegi teab et kuskil keegi pakub siis oleks kena teada . kaduma läksid Tallinnas, Männikul Nelgi tn. maja keldrist. 17" AMG tähisega alumiinium veljed. peal olid suverehvid esimesed madalad tagumised kõrged (kahjuks numberid peast ei mäleta) . vasak esimene rehv sai sygisel ribadeks sõidetud seega võib yks velg paljas olla, kui tyyp seda vaevus eemaldama


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2
Monblock I suht haruldused sinu õnneks..äkki jäävad kellegi silma....need centerclapsid seal ka suht haruldased, tavaliselt ikka originaalid....jäävad hästi silma nendega õnneks...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
Mina kustutasin sama asja muude teemade alt ära,siin ikka õige koht sellel.

Muide,kui juhuslikult Põlvasse satud ja mingi Mercedes-Benz all neid velgi näed,ära siis kohe kallale tungi.Aasta tagasi müüsin sinna ühe komplekti.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
minu teada 1 sinine SEC sõidab ka selliste velgedega, männiku kandis.. aga tal olid need vist juba saksast toodes all.
Vasta
#5
marek Kirjutas:minu teada 1 sinine SEC sõidab ka selliste velgedega, männiku kandis.. aga tal olid need vist juba saksast toodes all.

Ei,Tarmo autol peaks vähe teised olema,sarnased küll.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Karl Kirjutas:Ei,Tarmo autol peaks vähe teised olema,sarnased küll.

õige jah ja selle "kroom" kleepsuga üle pandud ja 8x17 kiri amg asemel. krt, vana pea juba... Confusedilly:
Vasta
#7
uuri männikult sa neid pätte ikka tead mõndasi
Vasta
#8
krt ise ei ela männikul juba aastaid ja neid pätte keda ma siis tundsin, enam seal eriti ringi ei liigu. kes sai täiskasvanuks, kes istub kinni ja kes on 6 feet under. tegelt oli see kant viimasel ajal päris pikka aega rahulik koht. nyyd liiguvad mingid jutud, et sinna olevat mingi enneaegselt vabanenud vangide hooldekodu vms. rajatud. umbes stiilis päeval on lubatud varastada ja siis kella 23ks koju sööma ja magama.
Vasta
#9
ikka tegelevad mind on nad ikka aegajalt tüüdanud, nad on lissalt oma haaret laiendanud. Aga veljed läxid ikka männikult minema sealt kus sa kunagi elasid ve ja mis veljed seal tegid kui seal ei ela enam. Ise tömmasin ka just sellepärast männikult jehat kuna autol läksid peeglid ära koguaeg, kodus käidi ka korra külas ja garaažist üritati auto ka ära viia.
Vasta
#10
männikult läksid jah ikka. mul ema elab ikka veel männikul. hoidsin tema keldris. mitme luku taga. kas on äkki teada neid kes ja kus seal tänapäeval tegelevad?
Vasta
#11
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuul...evt=onpost

siit saad uued!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis veljed täpsemalt? raizxc 1 2,177 11-08-2018, 02:19 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Jaapani oksjonilt auto ostmine (C215 CL55 AMG Kompressor 368kW facelift 2003-2006) nostromo 10 8,467 08-11-2016, 10:24 AM
Viimane postitus: Ogadik
  CLA 45 AMG arolt007 5 3,786 13-07-2016, 01:40 PM
Viimane postitus: Heinar
  Varastatud w220 esipampri liistud Ro8ert 2 2,640 15-05-2014, 07:54 PM
Viimane postitus: free4offers
  Varastatud ATV, keevitused, plasmalõikur. Volts 0 2,284 24-04-2014, 07:15 PM
Viimane postitus: Volts
  Varastatud MB W123 ilukilbid Mich 0 1,841 04-07-2013, 01:18 PM
Viimane postitus: Mich
  Amg veljed originaal või replika? jossike 10 8,020 29-03-2013, 01:00 AM
Viimane postitus: jossike
  Registreerimisnumbri (55 AMG) ost/müük Eesti Vabariigis? nostromo 19 21,108 06-01-2013, 08:33 PM
Viimane postitus: väikemees
  Varastatud veljed rax31 0 2,264 27-09-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: rax31
  Varastatud MB valuveljed 16" Tallinnast haamer 0 2,217 24-03-2012, 05:19 PM
Viimane postitus: haamer



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne