16.04,2012 kell 10.30-11.30
#1
Tere,
Mure seoses sellega et pean Esmaspäev laevale kell 12.00 jõudma (linnahalli sadam)
Kuna tulen kaugelt ja bussiga siis kardan et ma ei jõua bussijaamast õigeks ajaks sadama jala. (ma ei ole varem tallinnas liigelnud)

Et ehk keegi liigub esmaspäev16.04.2012 kell 10.30 -11.30 vahel seal kandis ja saab mind visata Tallinna bussijaamast linnahalli statoili oleksin väga tänulik.

Kui keegi saab aidata siis kiri palun PS Rolleyes

(loodan et paigutasin teema õigesse kohta )
#2
no sel juhul ma ju ei kirjutaks siia kui oleks 20neseid tagataskust võta pakkidena.
#3
(14-04-2012, 07:23 PM)Topo Kirjutas: Laeva piletiks on raha aga taksoks mitte? Loodad mõne uhke mersuga tuuseldes sadamasse jõuda, et su sõbrad näeksid millise uhke pilli ja sohvriga kohale tuled? Eusa_wall


No kui see sinul nii käib on ju tore aga erinevalt sinust küsisn mina abi mitte kellegi targutamist uhkeldamise vallas! paluks viisakust teiste suhtes !!!
#4
Abi ja lahendus leitud. Suured tänud mõsitvale isikule.

Minu poolest võib teema LUKKU panna ))
#5
(14-04-2012, 07:23 PM)Topo Kirjutas: Laeva piletiks on raha aga taksoks mitte? Loodad mõne uhke mersuga tuuseldes sadamasse jõuda, et su sõbrad näeksid millise uhke pilli ja sohvriga kohale tuled? Eusa_wall

Kuidagi väga depressiivsed on viimased 80% postitustest!
#6
Topo, sa ei pea mitte igas teemas sõna võtma, eriti kui midagi tarka pole öelda.

Või kompad piiri, et kui kaugele lastakse mulaga minna?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne