Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autost ilma!!
#1
Tere. Tahtsin jagada teiega oma kurba saatust. Kôik algas sellest kui sai ostetud sealt Dalingerist autost omale selline kupee Mercedes-Benz millest on siin juttu http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=14964 ja ma arvan et pikemalt siinolijad mäletavad kah arutelu sellest autost kuna ta nii rääbakas oli seal myygiplatsil ja see esiratas oli väga ära nihkunud tahapoole. Olen olnud 3 aastat selle auto omanik,matnud raha sellesse autosse et saaks sellest hea auto ja nyyd kui käisin kuu alguses temaga ylevaatusel siis tuli ilmsiks selline tôsiasi et auto on ROOTSIST VARASTATUD!!!!! Ja muidugi rahvusvaheliselt tagaotsitav mille peale kutsuti kohale politseinikud kes mu ilusasti autoga jaoskonda toimetasid. Pidin kirjutama siis seletuskirja ja auto oma isiklikest asjadest tyhjaks tôstma ja muidugi politsei parklasse jätma. Nyyd ei ole muud kui oodata ja oodata rootsist vastust et kui endine omanik tahab autot tagasi siis olengi ilma ja kui ei taha siis ma saan ta tagasi ja noh muidugi kui kysisin politseist et millal see vastus vôiks tulla siis keegi ei teadnud.
Vasta
#2
Pealtnägias oli mingi aeg sama teema, kus mingi varastatud passat oli. Aga minu arust seal öeldi et eesti riik ei pea autot välja andma, sellele riigile kust see varastatud on.
Vasta
#3
Ei tea, kas see auto omanikele kunagi rõõmu on ka toonud. Btw- kas õnnestus ratas paika saada autol? Või lihtsalt korralik sillaregull?
Vasta
#4
(10-04-2012, 09:34 PM)T6nu Kirjutas: Ei tea, kas see auto omanikele kunagi rõõmu on ka toonud. Btw- kas õnnestus ratas paika saada autol? Või lihtsalt korralik sillaregull?

loe ta esimest postitust seal piltitena olemas ,et rattas paika saadud.....
Vasta
#5
See auto pole väärt niipalju, et rootslane seda tagasi tahab, kuna transpordi jne kulud peab tema kandma. Suure tõenäosusega jääb auto sulle, aga politsei peaks välja selgitama selle saamisloo Dalingeri jne.

Samuti riik ei pea autot välja andma jah, eriti veel, kui selgub, et sina oled heauskne ostja, aga sellegipoolest ei si soovita selle autoga mitte kunagi kuskile välisriiki minna, kuna siis võid kindel olla, et jääd tast ilma
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Sai sõber esimes auto Dalingerist.Sai küll öeldud, et viimane koht kuhu autot ostma minna.Ometi sai vana kolmese bemari.Paari nädalapärast ümber registreerimisel ARK-is öeldi , et sellel võõrandamis keeld peal ja , et oma nimele kirjutamine unusta ära.Saatsin siis tagasi, et viigu auto platsile ja võtku raha tagasi.Aga nn kõrgem seffin oli alati saksas uusi autosi toomas ja nii see talle kaela jäigi.Nii , et niipalju kui võimalik siis seda kohta võiks vältida.Isegi kui auto aus siis mingi konks seal platsil alati Doubt
Vasta
#7
(10-04-2012, 09:44 PM)Ermo Kirjutas:
(10-04-2012, 09:34 PM)T6nu Kirjutas: Ei tea, kas see auto omanikele kunagi rõõmu on ka toonud. Btw- kas õnnestus ratas paika saada autol? Või lihtsalt korralik sillaregull?

loe ta esimest postitust seal piltitena olemas ,et rattas paika saadud.....

Ei märganud algselt.

Loodetavasti autolugu laheneb positiivselt. Dalinger on enda taset tõestanud järjekordselt.
Vasta
#8
Mis sellest autoaiast ikka tümitada. Ei taha kuidagi uskuda, et autoaed teadlikult ostis ärandatud auto ja pani müüki. Oleks olnud süsteem sellel ajal täpsem, ei peaks hetkel kannatama. Paraku on nii nagu on.
Vasta
#9
Usun, et kui nüüd kaevamiseks läheb, et kellelt sa heauskselt varastatud auto ostsid, siis selgub nagunii, et see oli eraisik ning Dalinger ei puutu kuidagi asjasse...


Aga teine asi on see, et auto tagastamine algsele omanikule oleks ju igati õiglane.
Kui minult peaks mõni leedukas auto rotti panema ning hiljem selgub, et see on rootsi müüdud, siis mind absoluutselt ei kotiks, kas see rootslane on mu auto konditsioneeri korda teinud või mitte või mis raha eest; mina tahan oma saani tagasi.
Vasta
#10
Ma ei saa aru, kuidas on auto esimene omanik õigem mees, kui heauskne viimasena auto ostnud mees. Loomulikult kõik peaksid raha ja vara tagasi saama- praegune omanik remondikulud ja auto hinna ja samamoodi kõik järgnevad, kuni vargani. Aga kes selle kõik kinni maksab?

Dalinger ei pruugi mitte milleski süüdi olla, kuid ilmselt oleme mina ja mu tuttavad siis kokkusattumusena jamade otsa sattunud neilt.
Vasta
#11
Mis paberitega sa auto üldse arvele võtsid? On auto üldse sinu nimel?
Dalinger polnud ju omanik, ta oli arvatavasti ikka vahendaja (automaakler)?
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#12
(11-04-2012, 07:42 PM)T6nu Kirjutas: Ma ei saa aru, kuidas on auto esimene omanik õigem mees, kui heauskne viimasena auto ostnud mees.

Sinult pole kunagi vist midagi varastatud, eksole?
Lihtsalt selle pärast, et üks ostis ausa masina, teine aga varastatud auto.
Simple as that. Ja shit happens.
Kuritegevusega toodetud lisaväärtuse võib muidugi heauskne mees välja nõuda vargalt (kui see kunagi kinni püütakse), aga tavaliselt see ei õnnestu...(varas on varatu; teenib vanglas a`la 12€/kuus jne)

Vasta
#13
(11-04-2012, 08:30 PM)stihl Kirjutas:
(11-04-2012, 07:42 PM)T6nu Kirjutas: Ma ei saa aru, kuidas on auto esimene omanik õigem mees, kui heauskne viimasena auto ostnud mees.

Sinult pole kunagi vist midagi varastatud, eksole?
Lihtsalt selle pärast, et üks ostis ausa masina, teine aga varastatud auto.
Simple as that. Ja shit happens.
Kuritegevusega toodetud lisaväärtuse võib muidugi heauskne mees välja nõuda vargalt (kui see kunagi kinni püütakse), aga tavaliselt see ei õnnestu...(varas on varatu; teenib vanglas a`la 12€/kuus jne)

Jah, minult on ka varastatud. Räägi nüüd ise, kuidas ma reageerisin sellele, sul on kõik täiesti selge Nod
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SL R230 TEL funktioon ilma varustuseta leints 0 231 15-04-2023, 07:54 PM
Viimane postitus: leints
  Motor-Klassik.de C124 kerega autost Sm. Västrik 1 2,364 22-04-2010, 02:22 PM
Viimane postitus: RivoA
  bensupump ilma vooluta bocu 1 1,982 30-03-2008, 12:52 PM
Viimane postitus: Sulo
  kuidas subwoofer panna c124'sse ilma, et peaks lõhkuma midagi Matinator101 20 10,941 03-03-2007, 05:51 PM
Viimane postitus: Ermo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne