Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoiduge petisest Reeno Mätlik
#1
Tere, ei tea kas läheb ikka õige teema alla, aga palun abi foorumi kasutajatelt ja ka teistelt. Nimelt peteti minult välja Mb w210 E220 reg. nr. 592 BAK. Mul oli kuulutus üleval, kus müüsin toda autot, tuli libeda jutuga sell, "niiöelda" ostja kes ta minema viiski jättes raha maksmata. Eks ise ka süüdi, et nii usaldav olin. Palun siis kõikide abi, kui olete juhtumisi näinud tumerohelist w210 kuskil, või on kellegile pakutud varuosi selle auto pealt mulle teada anda, või teab äkki keegi "niinimetatud" ostjat, nimeks Reeno Mätlik, kellest soovitan eemale hoida kuna ta petis, mulle teada anda meili aadresil Toomas.valk@mail.ee või telefonil: Toomas 53410869 Või Argo 56395330
Politseisse teatatud.

Ma ei ole muideks ainus petise ohver, tänaseks olen teada saanud juba viiest konkreetsest sellisest juhtumist ja kindlasti on neid veel. Iga kord on ta põhimõtteliselt samasuguse jutuga.
Autoni viiv informatsioon ei jää tasustamata. Teema ka audiclubis üleval, samuti saabis ja Volvo.
Pildid auto kohta: Mb W210 E220
[Pilt: 179585163_14193116_370730.jpg]

SEE KOLL NÄEB VÄLJA SELLINE!!
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#2
(13-03-2012, 10:27 PM)Cusmu Kirjutas: ...ostja kes ta minema viiski jättes raha maksmata...

Hästi nagu ei kujuta sellist asja ette.

Müün mingit asja, kuulutus on üleval, hind on üleval; tuleb kohale mulle mingi täiesti tundmatu tüüp, raha kaasas (üldse) pole ja...
...tulemuseks on see, et annan asja vabatahtlikult ja rõõmsalt ära ja kogumoos...
Mingit vägivalda kellegi vastu ei tarvitatud.
Kas keegi on väga puudega või...

...Ehk selgitad, mis mingid muud võimalikud tagamaad olid....

Vasta
#3
Loe ja imesta: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php...234&page=1
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
Ema anna padruneid - auto dokumendid on enamusel kenasti kaasa antud ja kaabakas on rõõmsalt autosid edasi müünud. Eusa_wall
Edu püüdmisega, meie tillukesel kodumaal võiks ju vahest mõne päti ka üles leida.
Vasta
#5
Jälgige müügis olevaid autosid jne... sain mingit infi et " Politseisse avaldus tehtud aga Reeno skeem on see, et võltsib ostu-müügi lepingut ja müüb kohe auto edasi. Allkirja võltsimsega politsei ei tegele ainult KOHUS."
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#6
Kas Sinu auto on siis juba ümber registreeritud?
Kui ei siis on järsku võimalus võõrandamiskeeld või midagi taolist ARK`s masinale peale panna? Sellisel juhul ei saa uus omanik vähemasti liiga autoomaniku rolli sisse elada.

Lugesin ka audifoorumit ja aru ma ei saa mis selle mehe peas toimub, kuna puhtalt tal sellest jamast välja tulla ei ole võimalik.

Reeglina üritatakse ikka paha teha ja ise tundmatuks jääda, aga see on selline kuulikindel mees, et sellel kõigest savi.



Herki
Vasta
#7
Homme vaatan lasen isal vaadata kas on arvel või mitte

To on jah selline vend et võid küll kinni püüda aga kui juba korra vanglas käind oled siis jäädki käima ja võib selline asi tekkida et mängu võivad tulla tulirelvad või mingid muud sellised asjad, nagu tundub siis tal on tõesti kõigest ja kõigist pohhui
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#8
Proovi kirjuta DELFIse.
W212/e220cdi/15a
Vasta
#9
(14-03-2012, 12:48 AM)Cusmu Kirjutas: Homme vaatan lasen isal vaadata kas on arvel või mitte

To on jah selline vend et võid küll kinni püüda aga kui juba korra vanglas käind oled siis jäädki käima ja võib selline asi tekkida et mängu võivad tulla tulirelvad või mingid muud sellised asjad, nagu tundub siis tal on tõesti kõigest ja kõigist pohhui

Ah ära nüüd üle ka pinguta. Sellisele vennale ei usalda ükski pätt relva müüa, saavad ise hiljem jama kaelaBig Grin
Need on süüdimatud, vaimselt haiged kes ei annagi aru mida nad teevad.
Kunagi oli korteri üürimisega sama teema. Saime petta ja hiljem sai selgeks, et korteri omanik oli ta küll aga kellegi tankist. Peksa oli ta tallinnas saanud palju, ta lihtsalt oli sellega juba nii harjunud, et jah...
Audi foorum... Jutuga kaugele ei jõua!
Vasta
#10
(14-03-2012, 01:27 AM)Danone Kirjutas: Proovi kirjuta DELFIse.

Ilmselt on nii delfi, kui ka kõik teisted meediakanalid sellest tegelasest juba teadlikud. Võimalik, et otsitakse veidi rohkem materjali, et lugu eetrise-trükki saata. Audifoorumis oli sellest kirjas.



Herki
Vasta
#11
Njaa kurb saatus. Tean seda tunnet. Sellised skeemitajaid ei ole ainult auto ostjate näol. Ise tegelen tehnika valmistamisega ja siingi selline vahejuhtum olnud. Oma lollusest andsin asjad kätte et raha kannab arve alusel õhta ära. Kuid tuhkagi. Mul oli hea abikäsi inkassos kes andis head nõu. Kuna mina teadsin kus asjad asuda võivad lendasin lihtsalt julmalt etteteatmata peale, võtsin oma asjad tagasi ja rahu majas. Minule tehti selgeks, et kui hakkan hirmutama kas inkasso või politseiga siis näen nii rahast kui asjadest und. Aga no 48 tundi oli ärevaid hetki. Lõpuks istusime tüübi vanaema juures kus ka asjad pidid asuma ja andsime teada et enne me sealt ei lahku kui asjad tagasi saame. Siis murdus ja teatas vähemaslt kus asjad asuvad. Põhimõtteliselt kerge omakohus, Kuid inkasso väitel see ikkagi mõistlikes piirides kõike parem. sest kui asi ametlik siis teadagi ei tule sealt suurt midagi.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#12
(14-03-2012, 12:28 AM)herki Kirjutas: Kas Sinu auto on siis juba ümber registreeritud?

Herki

Auto on ta ümberkirjutanud
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#13
Ilmselge on see et auto on juba kellegile kolmandale maha müüdud ja on eestis liikvel siin kohal palungi abi auto leidmisel, keegi kuskil näeb siis Toomas 53410869 Või Argo 56395330
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#14
Võsa-Reporter (või siis "vaese-mehe Võsa-Reporter" Kaua Võib) aitaks teemat kindlasti televisiooni kõlapinnaga valgustadaThumbsup Selliste süüdimatute pättide elu tuleb lihtsalt võimalikult AVALIKUKS teha et minimaliseerida vähemalt uute kannatajate teket.
Vasta
#15
Ära nüüd solvu Cusmu, aga mida sa sel hetkel küll mõtlesid kui andsid auto ja dokumendid käest sisuliselt ausõna vastu?

Mina ei olex küll dokumente ennem loovutanud kui kogu raha käes (mina ei olex ka autot loovutanud, aga see sellex). Tänapäeval ju ei pea autoga liigeldes dokumente isegi kaasas kandma, lihtsalt omanik peab teadma, kes ta autoga parasjagu liikleb nii et ostja, kes lubab järelmaxu mingix ajax ära tasuda sõitku senix ilma dokumentideta kuni raha laekunud. Kui politsei kinni peab, piisab sellest, et nad helistavad auto omanikule ja see ütleb, kas antud isik tohib selle autoga liigelda või mitte.

Ja üldse kui inimene ütleb, et saab raha ära maxta mingix kindlax kuupäevax siis tulgugi ta tagasi sel kuupäeval kui tal raha olemas on, mis hea pärast peax talle auto ennem andma?

Või võtame asja teistpidi - kui lähed autot ostma, sul on küsitav raha kohe maxta, aga omanik ütleb, et tal veel vaja autoga kuu aega ringi sõita, et maxa praegu ja kuu aja pärast saad auto. Kas sa sellisel juhul maxaxid raha kuu aega ette ausõna peale?

Juhul kui sa oma auto peaxid üles leidma ja see on kellegile edasi müüdud, mis siis edasi saab? Sina nõuad oma auto tagasi ja too vaene mees, kes auto ostis on oma rahast ilma, kuna sina lasid end nii kergeusklikult tõmmata. Ei tundu ka nagu aus värk või mis?

Tõenäoliselt on see pettur juba riigist lahkunud, nii et temal pole väga karta midagi, aga need õnnetud, kes neid autosid teadmatult tema käest ostnud on, nemad on lõppkokkuvõttes kannatajad kui neilt autod ära võetaxe inimeste poolt, kes oma kergeusklikkusega selle supi kokku keerasid.

Mõnevõrra samalaadne juhtum ju alles oli mõni aeg tagasi (Tamgarage), kuid paistab, et inimesed ei ole sellest õppust võtnud ja usuvad ikka, et elavad mannavahust maailmas, kus kõik inimesed on nii toredad ja head.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#16
auto võid sa loovutatda just nimelt dokid on need mis on see lõpp lihv...Wink kui raha üle ulatad dokid... ja kui ei siis rõõmsalt arki ja auto arvelt maha Wink olen sedasi ennemgi teinud inimene lihtsalt varem v hiljem tuleb sinu juurde tagasi... ja siis duubeldad oma raha summat ja kui ei ole nõus seda välja käima siis dok.järgi oled sina peremees ja tema auto ärandaja Wink aga ei tohi vormistada ennem ostu-müügi lepingut...muidu on see juba oma õiguste eest ära andmine! nukker lugu et sedasi on juhtunud...
Vasta
#17
Kui praegusel hetkel kedagi süüdistada siis ainult ise ennast

Ega inimene ennem ei õpi kui omal nahal kannatada saab
Ega praegu muud teha polegi et tuleb uus auto ligi võtta (kuna see on nii pikk protsess kui midagi üldse toimuma hakkab)
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#18
Njaa, kuradi kurb lugeda.

Omal selliseid juhtumeid palju, aga seoses väiksemate asjadega ja töödega.

Tavaliselt annan ka jupid enne kätte ja loodan, et antakse/kantakse raha. Vahel ka võhivõõrastele.

Üks jultunumaid näiteid on suure driftisõitja Henri Puhmas`ega, kes jäi VEMSi, paigalduse ja häälestamise eest võlgu ja ongi nii, kohe saab aasta mööda. Huvitav on see, et kõik teavad, et inimene on võlgu jne. aga kedagi ei koti, kõik ajavad ikka asju temaga edasi ja tolereerivad sellist suhtumist. Ei pidanud ka nagu vajalikuks autot garaazi lukustada, kuigi oleks pidanud....Kuna minu puhul on tegemist ettevõttega, siis on variant näiteks tema võistlustel osalemist kuidagi piirata, käivad läbirääkimised kõrgemate osapooltega.....Jõuga pole nagu mõtet vehkima minna.


Selle teema puhul muidugi raskem ja vist natuke ka hinnalisem kaotus. Loodetavasti vaid hetkeline kaotus ja inimesed aitavad asja õigluseni viia.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#19
Saaks raisk selle autogi kätte oleks normaalne, siis las to sitt elab kuni endal tal tuleb suitsiitsed mõtted

Lihtsalt kui keegi müüb autod siis kontrolliga ka ostja/tahtja tausta
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#20
Sõber alles müüs autot ja vana tuli ka imeliku jutuga ma võtan auto lähen pärnu lasen üle vaadata ja siis kui ei meeldi toon tagasi, nii asjad ikka ei käi.
Naftapress.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hoiduge inimesest Markos Perli kuulsus 8 5,738 12-11-2012, 09:30 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne