Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lisam kah oma 123
#1
Mark: Mercedes-Benz 230E
Väljalaskeaasta: 1983
Võimsus: 100kw, 134hp
Mootori valem: 2,3 R4
Lisavarustus: roolivõimendi, kesklukustus, kesklukustus puldiga, katuseluuk , signalisatsioon , esimesed udutuled, iluliistud salongis (puitdekoor), tulede korrektor, peatoed esiistmetel, käetugi taga, tagaklaasi soojendus, kohtvalgustid, halli värvi

Esialgsed vead: Kerel paar rooste kohta, kaugtuled ei tööta, vaakum lekkib.

Plaanid: Rooste kindlalt minema, helisüsteemi vahetus, ja eks tuleb olla ka valmis mõningateks ülatusteks.

PS: pildid nagu kah olemas aga siia lisada nagu ??? Confusedad:
Vasta
#2
Saada pildid karl@clubmb.ee,panen üles.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Karl kuule, mul kusjuures täpselt sama mure, et ahaks kah oma autot näidata (pisike eputrilla on ikka sees) ja tiba ka jutustada aga pilte nagu lisada ei saa, et ma saadaks kah oma autu pildid Sulle kui mu jutuke valmis ja Sa lisaksid need juurde???

Ette tänades
Manev
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#4
manev Kirjutas:Karl kuule, mul kusjuures täpselt sama mure, et ahaks kah oma autot näidata (pisike eputrilla on ikka sees) ja tiba ka jutustada aga pilte nagu lisada ei saa, et ma saadaks kah oma autu pildid Sulle kui mu jutuke valmis ja Sa lisaksid need juurde???

Ette tänades
Manev

Eks ikka.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
[Pilt: 67d88e3be99e.jpg]

[Pilt: 558d5fe746f1.jpg]

[Pilt: 212a712080ae.jpg]

[Pilt: 58d040b66299.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
ShyTänud Karl, et piltidega aitasid. Tuju kah kohe parem.Rolleyes
Vasta
#7
paistab et kobe 3 ...eriti meeldib mulle kui pole hakatud sellisele autole ilgeid valukaid alla kruttima... kõige soliidsem ja kenam siiski ongi orig. ilukilp 123-l, säilitab antud mudeli rohkem isikupärasena, Sinu auto täpselt sellisena ongi kõige silmapaistvam kindlasti :cool2:
Kena masin, loodaks, et siis supakaid täis ei topita ja klaasidele prügikoti tooni ei eelistata...
setud sõitsid seciga
Vasta
#8
kena nunnu täitsa.

kui mul selline pill oleks, siis ma krutiks küll miski velje alla sinna. see originaalkilp on ikka suht mannetu. kuid see siiski minu arvamus ainult.

ralak, sellisele sobiksid alla su SECi papud kenasti:biggergrin:
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#9
Toonimine jääb rautselt ära :thumbdown: ja orig. ilukilp jääb kah külge.
Kuigi heli pool tahab kindlalt vahetamist, on kõlarid nagu nats väsind ja päris tundmatud markeeringud, sama kehtib ka makki kohta. Seda aga alates järgmisest aastast. Samuti tahaks ka järgisel aastal oma teise 3 korda teha, selleks peab aga jõudu korjama. Valukatest aint niipalju, et kui siis Mercedes-Benz original, aga kilp on nagu ilusam.Rolleyes
Vasta
#10
aga proovi silberist vms tutikas iluvõre võtta. pleekinud halli asemel tumedam hall ja auto nägu poole ilusam. pidi ca 300eek olema Smile
...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 230E, 82, 123 Factor 10 5,371 22-06-2009, 03:25 PM
Viimane postitus: Factor
  w 123 j2lle veerema. taanneell 2 2,403 01-07-2008, 11:34 PM
Viimane postitus: taanneell



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne