Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellel on soov tsipatsipa raha teenida ? loe postitusest.
#1
Tere, nimelt oman w211 mersut. Ostsin kõige õhemat läbipaistvat pleksiklaasi.. Ta on muidugi rullis( see jupp mis ma ostsin ).
Milline on palve ? - kas on keegi kes oskab/võtab ette pleksiklaasi lõikamise TÄPSELT esiklaasi mõõtmete järgi ( ehk muudab selle pleksiklaasi kuidagi kuumaveega pressiall vms, sirgeks.. paneb esiklaasi pleksiklaasi peale ja lõikab sellest kaks tükki välja ) seejärel toneerib need kaks pleksiklaasi plastikut minu poolt antud kõige tumedama toonkilega.

Töö iseeneset on väga lihtne ja ei võta kaua aega.. Seega ootan pakkumisi, kes võtaks asja ette ning teeks selle ära ja mis summa eest,kui materjal on minupoolt( ainult mitte klaas, mille järgi lõigata, ei tahaks väga ust ja seda kogu süsteemi maha võtta klaasi kätte saamiseks) Midagi suurt välja käima ei hakka, aga oleks kiiremas korras vaja..

Kirjutage asjatundjad ja oskajad!
Vasta
#2
Miks sa esiklaasi jaoks uksi lammutama hakkad?
Vasta
#3
Sellepärast, et mul on vaja täis mõõdus saada seda esiklaasi.. ma ei taha maha võtta teda aknatõstuki pealt jne..


(23-02-2012, 10:17 AM)Nustu826 Kirjutas: Miks sa esiklaasi jaoks uksi lammutama hakkad?

Vasta
#4
Aknatõstukiga esiklaas?? see on midagi seninägematut. Kui asja valmis ehk näitad! *naeratades*
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#5
Aknaelektrilise tõstuki pealt.. Kui läks tähenärimiseks Wink

(23-02-2012, 12:21 PM)taadu Kirjutas: Aknatõstukiga esiklaas?? see on midagi seninägematut. Kui asja valmis ehk näitad! *naeratades*

Vasta
#6
Pigem läks tähenärimiseks sellepärast, et ilmselt mõtled siiski ukseklaase, mitte esiklaasi?

Või saan ma valesti aru?

(23-02-2012, 12:23 PM)assu Kirjutas: Aknaelektrilise tõstuki pealt.. Kui läks tähenärimiseks Wink

(23-02-2012, 12:21 PM)taadu Kirjutas: Aknatõstukiga esiklaas?? see on midagi seninägematut. Kui asja valmis ehk näitad! *naeratades*

Vasta
#7
Mina võtaks pakkumise kusagilt klaasidega tegelevast ettevõttest, kes tegelevad ka toonimisega. Tartus on parimad omal alal Limitex`is.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#8
Ai julm, jah.. ma mõtlesin, et taguklaasid ja esiklaasid, oleks pidanud ütlema esiküljeklaasid! sorri.

(23-02-2012, 12:33 PM)imre16 Kirjutas: Pigem läks tähenärimiseks sellepärast, et ilmselt mõtled siiski ukseklaase, mitte esiklaasi?

Või saan ma valesti aru?

(23-02-2012, 12:23 PM)assu Kirjutas: Aknaelektrilise tõstuki pealt.. Kui läks tähenärimiseks Wink

(23-02-2012, 12:21 PM)taadu Kirjutas: Aknatõstukiga esiklaas?? see on midagi seninägematut. Kui asja valmis ehk näitad! *naeratades*


Kahjuks ei soovi, mitte mingi firmaga siduda.. See töö on lihtne ja lühike, inimese jaoks kes teab kuidas kleepida see toonkile sinna peale ilma õhumullideta.. Smile Muud midagi, polegi.. Teeksin ise.. kui oskaks.. Aga ehk lihtsalt mõni hea inimene leidub siin, kes ütleb oma summa.. mis ta tahaks saada ja ongi korras.. Siis räägime edasi...

(23-02-2012, 12:48 PM)hents99 Kirjutas: Mina võtaks pakkumise kusagilt klaasidega tegelevast ettevõttest, kes tegelevad ka toonimisega. Tartus on parimad omal alal Limitex`is.

Vasta
#9
Tavaliselt tegelebki sellise asjaga asjatundja. Asjatundjad aga töötavad selliste asjadega tegelevates ettevõtetes. Võib ju mõnega seal lihtsalt töö väljaspool tööaega kokku leppida....aga võibolla kehv soovitus. Proovida võis.

Tegelikult on kojameeste alune klaas mitte esiklaas vaid tuuleklaas. Alati ei maksa niisama norida.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#10
Aitäh Smile

(23-02-2012, 01:09 PM)hents99 Kirjutas: Tavaliselt tegelebki sellise asjaga asjatundja. Asjatundjad aga töötavad selliste asjadega tegelevates ettevõtetes. Võib ju mõnega seal lihtsalt töö väljaspool tööaega kokku leppida....aga võibolla kehv soovitus. Proovida võis.

Tegelikult on kojameeste alune klaas mitte esiklaas vaid tuuleklaas. Alati ei maksa niisama norida.

Vasta
#11
Iseenesest käib õige kiletamine fööni abil ja pleksiklaas seda küll ei kannata.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Ostad toonkile, paned seebivee pleksiklaasi peale, võtad toonkilelt kleepivat osa katva kile ära ja kleebid ära. Kilega kaasas oleva kraabitsaga lükkad keskelt välja selle vee alt- nii palju kui tuleb.

Saad hakkama küll. Ja automaailm aitab selliste tjuuningutega.
Vasta
#13
(23-02-2012, 02:57 PM)T6nu Kirjutas: Ostad toonkile, paned seebivee pleksiklaasi peale, võtad toonkilelt kleepivat osa katva kile ära ja kleebid ära. Kilega kaasas oleva kraabitsaga lükkad keskelt välja selle vee alt- nii palju kui tuleb.

Saad hakkama küll. Ja automaailm aitab selliste tjuuningutega.

Ja loogiliselt võttes võiks selle sama kile, mille ära võtad kleepuvalt pinnalt, panna sellele pinnale, millelt vett välja lükkad, siis ei ole võimalust, et pinna ära kraabid.

'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#14
Kõik on ilus ja tehtav, aga mis see point on...?

Foto jaoks üks külg mustaks saada?
Sihukest asja on minuarust arvutis palju lihtsam teha, kui päriselt... (fotoshop vms)

Sõita nendega nagunii ju ei saa...
Vasta
#15
See mingi uus komme vast. Et paned tumeda pleksiklaasi akna avasse ja kui politsei peatab siis tõmbad ära ja viskad ruttu tahaistmele. Kui nii siis Eusa_wall
Vasta
#16
Ei näe ka sellel jamal mõtet. Mul kahel autol ees 50% kile, 3 aastat pole ükski politseinik huvi ka tundnud. Ainult ülevaatusel naeratatkse sõbralikult ja vihjatakse, et võiks maha kiskuda, peale eitavat vastust on sellestki loobutud. Julged teha, julge vastutada.
P.S. Kõige tumedamast Sa nagunii korralikult läbi ei näe.
Vasta
#17
Olen olnud roolis ühes sõidukis millel olid esimesed küljeklaasid toonitud. Muidu polnud nagu viga kuid ühel ristmikul kus tuli anda teed lähenes vasakult sõiduk millel hõõgusid vaid parktuled ja öises pimeduses märkasin neid tulesid ikka väga hilja, kuid õnneks piisavalt vara, et pidama saada. Järgmised ristmikud läbisin avades pidevalt akent.

Moraal: selliste sõidukitega võibki (rõhutan: võibki) juhtuda selliseid kõrvalteelt peateele ettesõite.

Peale avariid eemaldatakse kiled ja öeldakse, et lihtsalt tähelepanematus ja trahvi ei järgne liiklusõnnetuse põhjustamise eest.
Kui aga kiled on peal ja põhjustatakse liiklusõnnetus ning kohale tuleb politsei siis järgneb ka trahv õnnetuse põhjustamise eest (see on politsei selgitus).
Kurjajuur
Vasta
#18
(23-02-2012, 09:35 PM)hellrix Kirjutas: See mingi uus komme vast. Et paned tumeda pleksiklaasi akna avasse ja kui politsei peatab siis tõmbad ära ja viskad ruttu tahaistmele. Kui nii siis Eusa_wall

Azoo, sain aru, jah.
Et kui venemaal kehtestati seadus, et esiukse klaasid ei tohi enam mustad olla, siis vähema sissetulekuga venelaste jaoks leiutati see nö. äravõetava toonklaasi teenus, et ka "tagasihoidlikum inimene saaks ennast oma "null kaheksas" privaatselt tunda"....Eusa_angelEusa_angelEusa_angel
(rikkad sõidavad tavamustadega nagunii edasi, neid see 500 rubla trahvi ei loksuta...)

Nüüd siis vene kombed euroliitu imbumas...Smile


Vasta
#19
Loe ja imesta.
Kas teema autor tahaks äkki põhjendada milleks?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#20
Laur, pane juutuubi otsingusse "Съемная тонировка" ja vaata, mis värk on....Eusa_clapEusa_clapEusa_clap

Trahv meie rahas on 12eur, eemaldatavate kilede paigaldus 20 eur.
Kokkuhoid missugune.

Samas, meil ka ju kapitalism. Ehk kellel uue teenusega vaja "turule siseneda" võtke šnitti....Smile
Meil vist trahv suurem ja paigalduse hinda saab vastavalt kah timmida.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soov proovisõitu vanema mersuga CE W123 ja S W116 tom255 3 4,590 06-09-2014, 06:27 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Vajaks abi inimeselt kellel on Vibe monobox III võimendi kaspar 5 3,931 22-02-2011, 03:00 PM
Viimane postitus: hannes_s
  MB 608D mekkimise soov. v6sa 2 2,802 19-07-2010, 12:56 PM
Viimane postitus: v6sa
  Kipsplaadi ja valge lateksvärvi soov indrek 2 2,917 19-05-2010, 04:23 PM
Viimane postitus: andres23
  Soov autot rentida parn 2 4,251 15-04-2010, 08:49 PM
Viimane postitus: Karl
  Kellel on kodus äripäev? taaviw126 0 1,627 23-01-2010, 12:41 AM
Viimane postitus: taaviw126
  Kellel on Kadaka Imre tel. numbrit? Oleks kiiresti vaja. JEXERON 1 2,941 21-10-2009, 08:29 PM
Viimane postitus: voodoo
  Üks eriskummaline soov tuli indrek 12 4,956 17-09-2008, 04:53 PM
Viimane postitus: Karl
  Beckeri info soov andres23 4 3,038 28-07-2008, 12:12 AM
Viimane postitus: Karl
  Küsitlus: Kellel millised kategooriad juhiloal? Kalev 55 23,400 03-04-2007, 11:04 AM
Viimane postitus: Reddog



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne