Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pole auto omanik aga kindlustus vaja ära teha?
#1
Question 
Tere.

Esmalt ma pole kunagi ühegi sõiduki omanik olnud ja ei jaga sellest kindlustusest eriti. Tänud.

Sai siis auto ostetud mis jäi algul niisama seisma hoovi aga nüüd kui käisin ARKis ja tahtsin ennda nimele kirjutada räägiti ,et autol on müügi keeld ja ei saa ümberkirjutada. Õigel omanikul on mingi 400.-eur ulatuses liiklust rikutud ja pole siiamaani ära makstud. Kõik paberid pidi korras ka olema väideti kui ostsin selle.

Auto paberid ja dokumendid on minu käes ja iseenesest võiksin ma sõita sellega aga kindlustust pole ja kõik internetis olevad E-Kindlustuse pakkujad nõuavad ,et ma oleksin auto omanik või kasutaja kui tahan liikluskindlustust teha.

Siit siis küsimus.
Kas on kuidagi võimalik seda teha ilma ,et ma omanik või kasutaja olen?
Kas ise panka kohale minna või liikluskindlustuse büroosse oleks kasu?

Ette tänades.
Siim
Vasta
#2
kasuta mõnda e kindlustuse kohta. Ma olen küll sedasi teha saanud, aga seda vist sai ainult siis, kui kindlustuse leping sõlmitud ja poliisi tahad
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Mina käisin peale auto ostu, kui auto veel eelmise omaniku nimel oli, kindlustuses koos auto passiga ja selle alusel tehti kindlustus ära.
Vasta
#4
(21-02-2012, 08:34 PM)l3gion Kirjutas: Mina käisin peale auto ostu, kui auto veel eelmise omaniku nimel oli, kindlustuses koos auto passiga ja selle alusel tehti kindlustus ära.

Millal te käisite seal kindlustuses ja kas te polnud isegi kasutaja siis ?
Vasta
#5
Käisin 11.Jan. ja ei olnud passis ka kasutaja ega muud sellist.
Küsiti mu käest kohe auto passi ja kindlustus läheb siis eelmise omaniku nimele aga ega muud võimalust Sul vist polegi.
Vasta
#6
Tee kindlustus neti teel, toksi omaniku andmed sisse ja asi korras. Kui saad kohe ülekandega ära maksta saad poole tunniga korda asja.Lase saata poliis ja arved oma e-mailile ning ongi kogu lugu. Pole vahet kes on kasutaja jne.
Vasta
#7
(21-02-2012, 09:12 PM)hellrix Kirjutas: Tee kindlustus neti teel, toksi omaniku andmed sisse ja asi korras. Kui saad kohe ülekandega ära maksta saad poole tunniga korda asja.Lase saata poliis ja arved oma e-mailile ning ongi kogu lugu. Pole vahet kes on kasutaja jne.

OK.

Sain läbi SALVA kindlustuse tehtud.

Tänud kiirete vastuste eest.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Auto varastamine - JOKK! marek 24 53,388 03-11-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: V@hh
  Mida teha liiklusõnnetuse korral indrek 0 3,586 08-12-2005, 12:30 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne