Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
milline romula...
#1
kus asub lammutus või mis iganes, kus on rohkesti saadaval MB W124 varuosi? tuled, keredetailid jne. Andke infi!
Vasta
#2
Kadaka MB lammar
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Ma küll uurisin, et kuskohas see Kadaka lammutus täpselt asub, aga ma pole siiamaani veel aru saanud.
Vasta
#4
Asub keldris...

Keldrisse saab väikesest uksest maja esiküljelt. Mina otsisin kah esimesel korral üsna kaua, ei uskunud toda prigu lammari paraadväravaks. Uks siis klaasseinast vasakul, ainus väike uks seina sees...
Vasta
#5
Kadaka tee 86a MB Varuosad ja Premium Motorsi vahel on selline nurgake , kus metalluks - mis viibki kohe trepist alla keldrisse.Mingeid silte seal pole tõesti.
Vasta
#6
Kusagil veerenni kandis on ka üks, ja siis veel mõned erategijad, kui vaja saadan numbrid.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
Ajendatuna oma postitusest Trucki teemasse...

Miks inimesed on nii lambad, et ise otsimise asemel kirjutavad: "kus asub lammutus või mis iganes, kus on rohkesti saadaval MB W124 varuosi? tuled, keredetailid jne. Andke infi!".
Sry, dogz, see pole isiklik, lihtsalt Sinu post oli viimane õlekõrs, mis kaameli selgroo murdis. Mitte Sind personaalselt ei nimeta ma lambaks, vaid just seda kirjutamise stiili...

Krt, kust mina tean, millise osariigi lammarit Sul vaja on. Loomulikult eeldame me kõik, et meie elukohta teatakse. Aga mina ei tunne kasutajat dogz, kes on teinud 7 postitust, millest 4 on ärilised. Seetõttu kirjutasingi just enda elukohast lähtuvalt Tallinna romulast.

Harjumaal neid teisigi: Vääna-Posti, Väike romula Laagris, Männiku, PAIP, Maasikas ja Co Kohila lähedal, Tartu Trass jt.

Krt, niimoodi ei saa, et tuiskan kohale ja kukun nõudma! Otsing on olemas. Hydra varuosaotsing annab kiiresti vajaliku vidina. Vajaliku tüki ostukuulutus on informatiivne, kui see nii koostada.

"Ostan MB ratta!" seda kohe kindlasti pole!!!

Infoajastu olevat. Sel ajal ellu jäämiseks olevat olulisim oskus leida ja edastada infot. Minule on jäänud mulje, et paljud inimesed on omandanud ainult ühe oskuse, see on sukeldumine infomerre Vene kirve stiilis. Selles ujuda või kala püüda aga ei osata:flaming:

Teemasse ka: Valga romulat on kiidetud. Aga isiklikult kommenteerida ei oska, kuna romula on minu jaoks Eesti teises otsas.
Vasta
#8
Teemasse ka: Valga romulat on kiidetud. Aga isiklikult kommenteerida ei oska, kuna romula on minu jaoks Eesti teises otsas.
[/quote]
Valga romula on tõesti tasemel.....olen sealt kõik saanud mis vaja....võiks öelda, et lõuna-eestis on see vast peaaegu ainuke koht kus vähemasti 124le on kõike saada
Kaido
5051362
Vasta
#9
Minumeelest käib valga romulast ka mingi masin/ad, mis toovad juppe meile lähemale-eelnevalt muidugi kokkuleppides.
Tean, et Raplas Rehoren tegeles nendega kunagi ja neile toodi, arvan, et neid on veel.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Milline turbo dexter 3 2,848 08-09-2016, 11:11 PM
Viimane postitus: dexter
  Milline õhukompressor? Heleri 1 2,194 20-07-2011, 10:48 PM
Viimane postitus: itbilen
  Milline võiks olla selliste velgede õige hind?.. kpokyc 6 5,107 09-02-2011, 11:53 AM
Viimane postitus: kpokyc
  Milline oleks õiglane hind teenustele täna? Kuldar 8 5,934 30-01-2009, 03:57 PM
Viimane postitus: Kuldar
  Milline valuvelg sobib W210-le? timmu 14 9,980 16-06-2006, 12:06 AM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne